-Reklama-

Wybierz najlepsze półkolonie w Warszawie! Kreatywne wakacje w HULAPARKU!

-Reklama-

Wakacje to idealny czas na odpoczynek, więc spędźmy go kreatywnie! Z pewnością każdy maluch marzy o tym, aby przeżyć tak zwariowane lato jak “Fineasz i Ferb” – pełne atrakcji, przygód, wyzwań i zabawy. Jeśli Twoje dziecko również zalicza się do tego grona to trafiłeś w dziesiątkę! 

HULAPARK w HULAKULA już od wielu lat organizuje Kreatywne Wakacje, które co roku cieszą się coraz większym zainteresowaniem!

Bezpieczeństwo maluchów jest najważniejsze, dlatego o Twoją pociechę zadba doświadczona i wykwalifikowana kadra opiekunek i animatorek. Hulapark zapewnia kameralne grupy – po to, aby każde z dzieci czuło się jak w domu. Jak już mówimy o domowej atmosferze, pamiętajmy o posiłkach jak u mamy. Każdego dnia o wyżywienie dzieci dbają najlepsi kucharze! W skład wyżywienia podczas Kreatywnych Wakacji wchodzą: II śniadanie, obiad, podwieczorek, owoce, warzywa i napoje.

Każdy dzień Kreatywnych Wakacji to dawka niesamowitych emocji i przeżyć, które z pewnością zapadną w pamięci Twojego dziecka na długo i sprawią, że przeżyje niezapomniany czas. 

Czy Twoje dziecko uwielbia bawić się w kucharza i często majstruje w Twojej kuchni? 

Świetnie, podczas Kreatywnych Wakacji organizujemy warsztaty kulinarne, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych podopiecznych. 

A może Twoje dziecko jest ciekawe świata? 

Znakomicie! W Hulaparku czeka na Twoją pociechę wielka sala zabaw, który oferuje tunele, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami i wiele innych. Jednak to nie wszystko, podczas Kreatywnych Wakacji Twoje dziecko skorzysta z wielu atrakcji, które znajdują się w HULAKULA  – kręgle, bilard, automaty, kino, gry planszowe, zawody taneczne, czy zabawy na świeżym powietrzu. 

Brzmi zachęcająco, prawda? Jedno jest pewne – nie będzie można narzekać na nudę, bo każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie. 

Po co dłużej czekać, skoro już teraz możesz zapisać swoje dziecko na Kreatywne Wakacje? 

Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 17:00 do 31.08.2023r. W HULAKULA przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie. 

Karnet 1 dzień –  179 PLN 

Karnet 5 dni –  699 PLN

Link do biletów: https://rezerwacje.hulakula.com.pl/new/53

Więcej informacji znajdziesz na Instagramie, gdzie Kreatywne Wakacje relacjonowane są na bieżąco. Odwiedź profil @hulapark_w_hulakula na Instagramie i sprawdź, jak świetnie się bawimy! 

Więcej informacji:
Telefon – 22 18 28 009
Mail – [email protected]

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również