-Reklama-

Mamy testują ubranka sensoryczne! Zgłoś swój udział!

Przed nami kolejna akcja z cyklu "Mamy testują!". Tym razem chcemy, byście wraz ze swymi maluchami przetestowały ubranka sensoryczne marki Say Mommy. Zapraszamy do udziału mamy dzieci w wieku niemowlęcym!

-Reklama-

Ponieważ bardzo lubicie akcje z testowaniem, w nowym roku przychodzimy do was z kolejną możliwością przetestowania produktów dla dzieci. Tym razem będą to niezwykłe ubranka sensoryczne dla niemowląt marki Say Mommy. Są to ciuszki, które wspierają rozwój psychofizyczny dziecka. Więcej o tym przeczytacie tutaj:

Co będziemy testować?

Do testów przeznaczono 5 rodzajów ubranek, które trafią do wybranych testerek. Będą to:

Zmysławek – bluza

Bluza Zmysławek pobudza zmysł słuchu, dotyku i wzroku.

Zmysławek to prawdziwy przyjaciel, który wspiera maluszka w odkrywaniu świata. Jest wyposażony w elementy wpływające na doznania sensoryczne, takie jak zróżnicowane faktury, wstążki do chwytania czy grzechoczący mankiet. W towarzystwie Zmysławka dziecko doświadcza nowych struktur i dźwięków, rozwija zmysły i doskonale się bawi. Bluza jest uszyta z miękkiej bawełny z włóknami konopi o właściwościach antybakteryjnych.

Złączesław – pajacyk

Pajacyk Złączesław stymuluje dziecko do pracy w linii środkowej ciała i wspiera w ćwiczeniu akomodacji oczu.

Czarne rękawki kontrastują z otoczeniem, a to ułatwia ich dostrzeganie. Podczas wyciągania rączek, skrzydełka Złączesława na rękawkach przyciągają uwagę i zapraszają do poznawania, gryzienia, chwytania i łączenia rączek w linii środkowej ciała. Aby eksploracja wielkiego, nowego świata była prostsza, antypoślizgowe nadruki na przedramionach ułatwią podpieranie się i ćwiczenie mięśni brzucha. Pajacyk został uszyty z miękkiej bawełnianej dzianiny. Bezniklowe napy po obu stronach ułatwiają zakładanie ubranka i wspierają w symetrycznej pielęgnacji, niezwykle ważnej w rozwoju dziecka.

Stawisław – bawełniany komplet

Bawełniany komplet Stawisław wspiera rozwój propiocepcji, będąc najlepszym kompanem podczas pełzania i raczkowania.

Stawisław dokładnie wie, gdzie znajduje się najwięcej proprioreceptorów. Jego lekko zaciskowe ściągacze na kolankach i łokciach wzmagają czucie głębokie. Dzięki tym bodźcom, stawy dostarczają więcej informacji maluszkowi o jego pozycji, w której się znajduje. Ułatwia to korygowanie sylwetki, pełzanie, a w przyszłości raczkowanie. Ponadto lekki docisk ubranka wpływa korzystnie na uspokojenie maluszków. komplet został uszyty z miękkiej, bawełnianej dzianiny. 

Złapomir – legginsy

Legginsy Złapomir zachęcają dziecko do podciągania nóżek do góry, wzmacniają mięśnie brzucha maluszka i przygotowują go do siadu.

Złapomir to taki trener mięśni brzucha, który znakomicie przygotuje do obrotu i siadu. W treningu pomagają skupiające uwagę, wystające wstążki „czułki”, które kuszą ciekawskiego malucha i zachęcają do łapania i zginania nóżek. Czas spędzony na wspólnym poszukiwaniu drogi rączka–nóżka, zarówno dla rodziców, jak i dziecka, jest bezcenny. Legginsy zostały uszyte z miękkiej, bawełnianej dzianiny. 

Halinia – pajacyk

Pajacyk Halinia rozwija przez zabawę oraz zachęca dziecko do przekraczania linii środkowej ciała i obrotu.

Kontrastowe zestawienie kolorów bieli i czerni, działa dwutorowo. Z jednej strony jest to wyznacznik, czy przy ćwiczeniach dziecko przekracza linię środkową ciała, a z drugiej pomaga mu dostrzec różnice między prawą, a lewą stroną. Halinia jest po to, by towarzyszyć na tym etapie rozwoju i przygotowywać do kolejnego jakim jest obrót. Swobodne przekraczanie linii ciała jest konieczne do prawidłowego obrotu. Ponadto aplikacje przy mankietach będą motywować dziecko do prób samodzielnego przekraczania linii środkowej i chwytu. Pajacyk został stworzony z miękkiej, bawełnianej dzianiny. Na końcach rękawów umieszczono przyciągające uwagę elementy, które zachęcają do gryzienia i ciągnięcia. Bezniklowe napy po obu stronach ułatwiają zakładanie ubranka, a także stymulują do symetrycznej pielęgnacji, niezwykle ważnej w rozwoju dziecka.

Zgłoś się do testowania!

Do testowania zapraszamy mamy dzieci w wieku od 1 do 12 miesięcy. Ubranka są dostosowane do niemowlęcej rozmiarówki (od rozmiaru 62 do 92 cm). Jeśli posiadasz dziecko w tym wieku i rozmiarze i chcesz przetestować jedno z ubranek sensorycznych marki Say Mommy, zgłoś się do nas.

Aby mieć szansę udziału w testowaniu ubranek sensorycznych Say Mommy:

> Należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: [email protected]

> Zgłoszenie powinno zawierać:  imię, adres mailowy, wiek i rozmiar dziecka, odpowiedź na pytanie –  dlaczego chce się wziąć udział w testowaniu. Jeżeli posiadasz konto na Instagramie, zamieść do niego link w mailu.

> Wysyłając swoje zgłoszenie, zobowiązujecie się do przesłania recenzji z testowania (wypełnienia ankiety) i zdjęć dokumentujących testowanie ubranek oraz akceptujecie Regulaminu testowania

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22.01.2023

Spośród zgłoszeń, wybierzemy 5 osób, które otrzymają do przetestowania po 1 ubranku sensorycznym Say Mommy. Ubranka po testowaniu przechodzą na własność osób testujących.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również