-Reklama-

Ubranka do zadań specjalnych! Poznajcie Say Mommy – nasze odkrycie miesiąca

O tym, że ubranka to jeden z najistotniejszych elementów wyprawki wie każdy z nas. Czy pomyśleliście jednak kiedyś, że mogą one także bawić, uczyć, pomagać pokonać dolegliwości i usprawniać rozwój?! My teraz już wiemy, że jest to możliwe!

-Reklama-

Co jakiś czas staramy się wam pokazywać produkty, które zwróciły naszą uwagą – zaintrygowały, zachwyciły sposobem wykonania i pomysłowością. W przypadku ubranek Say Mommy, śmiało możemy powiedzieć, że ten wybór najzwyczajniej w świecie nas zachwycił! Dlatego chcemy wam opowiedzieć o projekcie, który jest czymś więcej niż tylko produkcją ubranek.

Zanim przedstawimy wam markę, warto zadać sobie pytanie: na co zwracam uwagę kupując ubranka? Czy nie będzie dziecka uwierać, z jakiego materiału zostało wykonane, czy cena odpowiada jakości oraz – nie ukrywajmy – ważny jest także sam wygląd. W przypadku ubranek Say Mommy, zadajemy sobie jeszcze pytanie dodatkowe: jakim potrzebom rozwojowym mojego dziecka będą ubranka odpowiadać i w jaki sposób będą go wspierać.

Warto dodać, że na to pytanie musimy sobie odpowiedzieć już na samym początku – na stronie sklepu, oprócz tradycyjnych parametrów jak rozmiar dziecka czy miesiąc życia, możemy sobie odfiltrować umiejętności, jakie chcemy wspierać, czy dolegliwości z jakimi aktualnie się borykamy np. kolka. Czy to nie jest niesamowite?

W jaki sposób ubranka pomagają dzieciom zwalczać dolegliwości i jak wspierają ich rozwój?

Ubranka zostały tak zaprojektowane i uszyte, by:

  • zachęcać dziecko do leżenia i podpierania się na brzuszku;
  • ćwiczyć akomodację oka – kontrastowe kolory, dzięki którym dziecko dostrzega szczegóły;
  • przynieść ulgę w bolącym brzuszku – w jednym z ubranek znajduje się specjalne miejsce (kieszonka) na specjalny wkład dający ciepło i rozluźniający mięśnie brzuszka;
  • wspierać naukę chwytania i łagodzić dolegliwości związane z ząbkowaniem;
  • wspierać kontrolę motoryczną ciała podczas pełzania i raczkowanie;
  • wzmacniać mięśnie brzuszka tak potrzebne na każdym etapie rozwoju;
  • dostarczać wielu doznań z nowymi strukturami i dźwiękami.

Wyjątkowość ubranek

Ubranka Say Mommy zmieniają nasze podejście do dziecięcej garderoby. Powiedzieć o tych ubrankach, że są „funkcyjne” to jak nie powiedzieć nic. Ich materiał i krój zostały tak zaprojektowane, by stymulować określone obszary ciała i umysłu maluszka. Do tego ich wygląd jest tak sympatyczny, że samemu chciałoby się w nie ubrać!

Ubranka Say Mommy powstały pod okiem Justyny Miller, fizjoterapeutki, która dokładnie wyjaśnia jakie potrzeby zaspokajają konkretne ich elementy i tłumaczy, dlaczego to jest tak bardzo istotne na poszczególnych etapach rozwoju

Dosyć już jednak teorii – poznajcie kilka z ubranek Say Mommy!

Gryzelda – przynosi ulgę podczas ząbkowania i uczy chwytania

To specjalne body z dołączonym gryzakiem. Oprócz tego, że przynosi ulgę podczas ząbkowania, ćwiczy także małą motorykę – uczy chwytania i koordynacji. Bezniklowe napy po obu stronach ułatwiają zakładanie ubranka, a także pomogą w pielęgnacji, niezwykle ważnej w rozwoju dziecka.

Karkolka – przynosi ulgę podczas kolki i ułatwia zasypianie

Karkolka ma rozgrzewający wkład umieszczony w specjalnie zaprojektowanej kieszonce – na wysokości brzuszka dziecka. Pod wpływem ciepła mięśnie rozluźniają się i przychodzi ulga. Wkład wielokrotnego użytku wystarczy podgrzać w ciepłej kąpieli. Jest bezpieczny w kieszonce, nawet kiedy dziecko śpi lub obraca się.

Naprzemysław – stymuluje naprzemienną pracę obu półkul mózgu

Pajacyk Naprzemek wspiera naprzemienność pracy obu półkul mózgu podczas zabawy, pełzania i raczkowania. To sprytna zachęta do łączenia prawej rączki z lewą nóżką i lewej rączki z prawą nóżką w różnych pozycjach. Specjalne aplikacje na nóżkach kuszą, aby je złapać i ćwiczyć przy tym mięśnie brzucha.

Jakość przede wszystkim

Pomijając niezwykle istotną w tym przypadku funkcję Kształciałków (taką pieszczotliwą nazwę mają), nie wolno nam zapominać, że ubranka to także – a może przede wszystkim – materiał. Say Mommy wykonane są z materiałów najlepszej jakości – głównie bawełny i uszyte z niezwykłą precyzją. Jakość pod każdym względem!

Kto za tym stoi?

Ubranka Say Mommy stworzyła grupa kobiet – ekspertek, które połączyły swoje siły i talent, by stworzyć ten naprawdę wyjątkowy projekt.

Poznajcie je!

Nie wiem jak was, ale nas te ubranka totalnie urzekły!

Artykuł powstał we współpracy z marką Say Mommy

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również