-Reklama-

Darmowe kolorowanki – najlepsze do pobrania!

Masz w domu małego artystę, co uwielbia kolorować? Zamiast wydawać majątek na kolorowanki, możesz mieć dowolne rysunki do kolorowania za darmo! Oto strony, w których znajdziesz największy wybór darmowych kolorowanek.

-Reklama-

Darmowe kolorowanki to świetna zabawa dla każdego!

Dla fanów motoryzacji i lalek Barbie. Dla miłośników zwierzątek i bajkowych bohaterów. Sieć jest pełna kolorowanek dla dzieci, o różnej tematyce i stopniu trudności. Wystarczy pobrać obrazek, który zażyczyło sobie twoje dziecko i go wydrukować. Darmowe kolorowanki w internecie to najlepsza odpowiedź na rosnące zapędy artystyczne twojego dziecka.

Zobacz także: Kolorowanki dla dwulatka

Darmowe kolorowanki – najlepsze do pobrania!

Przejrzeliśmy światowy internet wzdłuż i wszerz i stworzyliśmy ranking najlepszych stron z darmowymi kolorowankami dla dzieci. Bierzcie i korzystajcie, bo warto!

Darmowe kolorowanki Crayola

Wiele kategorii do wyboru m. in. pory roku, zwierzęta, miejsca, bohaterowie z bajek,  kreskówki Disneya, a nawet kolorowanki dla dorosłych. Wystarczy wybrać obrazek i kliknąć drukuj. Kolorowanki wysokiej jakości!

https://www.crayola.com/featured/free-coloring-pages/


Kolorowanki Fisher Price

Wysokiej jakości kolorowanki tematyczne od Fisher Price. Duży wybór obrazków – w tym wiele z bohaterami Little People oraz kolorowanki edukacyjne. Do pobrania w plikach PDF.

http://play.fisher-price.com/en_us/gamesandactivities/coloringpages/index.html


Coloring Book

Zbiór kolorowanek jest tu ogromny! Każdy znajdzie coś dla swojego dziecka, bo są tu kolorowanki niemal z każdą postacią bajkową, a nawet filmową. Niekończące się źródło zabawy!

http://www.coloring-book.info/coloring


Zobacz także:

Kolorowanki dla trzylatka

Just Color

Imponujący zbiór kolorowanek różnego rodzaju – od prostych zwierzątek, przez ulubionych bohaterów filmowych aż na edukacyjnych zagadkach kończąc.

Discover Free COLORING PAGES FOR KIDS to print & color


Hello Kids!

Strona z dużą ilością kolorowanek wysokiej jakości. Nie zabrakło tam kolrowanek tematycznych oraz tzw. kolorowanek po numerach. Świetnym udogodnieniem jest to, że wybrany obrazek można wydrukować lub pokolorować online.

http://www.hellokids.com/r_3/coloring-pages


Kolorowanki LEGO

Masz w domu miłośnika klocków Lego? Wydrukuj mu kolorowankę z ludzikami lub budowlami Lego City!

https://www.lego.com/en-us/themes/city/activities/colouring-page


Super Coloring PL

Wielki zbiór kolorowanek w różnych kategoriach tematycznych. Mnóstwo obrazków – od prostych wzorów, po skomplikowane Mandale. Można tu też znaleźć rysunkowe zgadywanki np. rysowanie po kropkach lub po numerach.

http://www.supercoloring.com/pl


E-kolorowanki

Ponad 2000 kolorowanek różnych kategorii, w tym sportowcy, aktorzy i piosenkarze.

E-kolorowanki


Kolorowanki Mini Mini

Jeśli twoja pociecha kocha rybkę Mini Mini albo któregoś z bohaterów kreskówek puszczanych na kanale Mini Mini+, koniecznie musisz wejść na tę stronę. Znajdziesz tu kolorowanki z rybką, Księżniczką Hanią, Enchantimals, Tomkiem i Przyjaciółmi, Bobem Budowniczym czy Stacyjkowem.

https://www.miniminiplus.pl/zabawy 

Just Color dla dorosłych

Mamy też coś dla nieco starszych dzieci – w wieku szkolnym, ale też i dla dorosłych. W końcu kolorowanie to bardzo uspokajające i relaksujące zajęcie. Na tej stronie znajdziecie ogromny wybór bardziej skomplikowanych kolorowanek do druku – są tu i mandale, i piękne krajobrazy, portrety i dzieła sztuki.

https://www.justcolor.net/

Zobacz jeszcze:

Gdzie się zarejestrować po darmowe próbki?

autor: Iguana
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również