Reklamaads-single

Nowa kolekcja Szumisiów – byliśmy na premierze!

Szumisiowe Rodziny Bystrzaków i Słodziaków oficjalnie zawitały już na świecie! W warszawskiej kawiarni Szumiś Cafe odbyła się uroczysta premiera, podczas której goście poznali najnowszą kolekcję Szumisiów. Na spotkaniu pojawiła się m.in. Paulina Sykut-Jeżyna.

Reklamaads-single
Reklamaads-single

Znane dotąd kształty misiów zastąpiły nowe przytulanki. Teraz Szumisie to dwie szumiące rodziny: Słodziaków i Bystrzaków!

Długo pracowaliśmy nad nową kolekcją, bo chcieliśmy, żeby Szumisie jeszcze lepiej spełniały potrzeby rodziców i pomagały Maluchom – tłumaczy pomysłodawczyni szumiących misiów, Anna Skórzyńska.

Czym różnią się nowe misie od starszej kolekcji? Przede wszystkim wyglądem, bo teraz Szumisie to Bystrzaki: Mama Mia, Tata Max i mały Matta oraz Słodziaki: Lena, Leo i Lilly. Ale różnic jest zdecydowanie więcej. W nowej kolekcji Szumisiów każdy miś posiada zawieszkę-gryzak, która pozwala przyczepić misia do wózka, łóżeczka, bujaczka czy fotelika samochodowego.

Dodatkowo do największych misiów w kolekcji w prezencie dodawane jest praktyczne pluszowe serce – przenośna kieszonka na szumiący mechanizm.

Nie zabrakło też innowacji w szumisiowej aplikacji! Oprócz wygodnego sterowania misiem na telefonie, pojawiła się też zupełnie nowa funkcja – edytor zdjęć. Rodzice mogą oznaczyć na zdjęciu najważniejsze chwile z życia swojego dziecka: pierwszy ząbek, pierwszy krok, uśmiech i podzielić się nim z najbliższymi.

Wszystkie misie z nowej kolekcji posiadają oczywiście najważniejsze funkcje szumiącego serca: 5 szumów, Czujnika Snu i Systemu non-stop

Nie zmieniło się też to, że Szumisie nadal w całości produkowane są w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze polskie misie szumią i usypiają do snu dzieci w ponad 20 krajach na całym świecie – opowiada Marcin Gawroński, współwłaściciel firmy.

Szumisie to szumiące Misie, które powstały po to, aby zapewnić spokojny sen noworodkom i niemowlętom. Maluchy lubią zasypiać przy szumie, który przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu Mamy.  Biały i różowy szum zamknięte w misiu wyciszają, budują poczucie bezpieczeństwa i pomagają spokojnie zasnąć.

Sen dziecka jest absolutnym priorytetem – dlatego sama nie raz wspomagałam się Szumisiem, który dziś pozostał u nas jako przytulanka – mówiła podczas premiery dziennikarka Paulina Sukut-Jeżyna.

Nowa kolekcja szumiących misiów Szumisiów jest już dostępna na stronie www.szumisie.pl i w sklepach stacjonarnych.

Informacja prasowa

 

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail