-Reklama-

Zapraszamy co tydzień na fantastyczną Rodzinną Niedzielę w Hulakula! 

-Reklama-

HULAKULA to największe centrum rozrywki w Warszawie, które w każdą niedzielę przygotowuje mnóstwo atrakcji dla wszystkich członków rodziny. Jeśli szukasz doskonałego miejsca na spędzenie niedzieli pełnej zabawy, to mamy coś dla ciebie!

Przygotuj się na niezapomniane chwile, pełne tańca, gier, zabaw i wielu uśmiechów. W Hulakula czeka na Was mnóstwo atrakcji, które sprawią, że każda chwila spędzona z rodziną będzie wyjątkowa.

Rozpocznijmy od tego, że wstęp na Rodzinną Niedzielę w Hulakula jest całkowicie bezpłatny! Wszystko, czego potrzebujesz, to entuzjazm, energię i gotowość do wspólnej zabawy.

Pierwszą cykliczną atrakcją podczas wydarzenia jest zabawa przy tanecznej, interaktywnej grze Just Dance! Już o godzinie 12:00 będziecie mogli poHULAĆ w rytmach ulubionych piosenek. Just Dance to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej, ale również doskonały sposób na integrację całej rodziny. Czy jesteście gotowi na muzyczną przygodę?

Następnie, o godzinie 13:00, na SCENIE GŁÓWNEJ rozpoczynają się darmowe warsztaty taneczne dla dzieci – HULA DANCE KIDS. To wyjątkowa okazja, aby Twoje pociechy nauczyły się podstawowych kroków tanecznych. Warsztaty są podzielone na dwie grupy wiekowe, aby każde dziecko mogło bawić się z rówieśnikami i cieszyć się nauką tańca. O godzinie 13:00 na parkiet wskakują dzieci w wieku od 3 do 6 lat, natomiast o 13:30 dzieci w wieku od 7 do 12 lat. 

Wszystkie dzieci mają szansę odkryć swój talent taneczny i rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Po intensywnym tańcu czas na relaks i wspaniałą zabawę z animatorkami Hulaparku (sali zabaw). O godzinie 14:00 czas na główną atrakcję. Hulakula przygotowuje wiele niesamowitych aktywności, które zagwarantują rozrywkę dla całej rodziny. Czeka na Was bańkowe i balonowe show, kalambury, pokaz iluzji i wiele innych atrakcji. 

A co powiesz na bajkę na dużym 350-calowym kinowym ekranie? O godzinie 15:00 Hulakula zaprasza na wyjątkowe seanse filmowe dla dzieci. Co niedzielę na ogromnym ekranie wyświetlana zostaje bajka niespodzianka, która dostarczy emocji i wrażeń każdemu maluchowi. Wszystkie filmy zostały odpowiednio dostosowane do wieku dzieci.

To co widzimy się w niedzielę!?

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również