-Reklama-

Zabawki dla niemowląt Nattou

Wygraj zabawki renomowanej marki Nattou!

-Reklama-

Marka Nattou to brand z tradycjami. Obecna na rynku od niemal 30 lat, oferuje szeroki wybór zabawek i innych produktów dla najmłodszych. Projektanci Nattou mają doświadczenie w tworzeniu produktów
dla dzieci, które towarzyszą im od pierwszych dni życia. Na podstawie badań prowadzonych przez Nattou, wzory, kolorystyka i kształty zabawek i akcesoriów, dobierane są tak, aby stale wzbudzać zainteresowanie najmłodszych.

Dystrybutorem marki Nattou w Polsce jest firma abcKid.

1 NAGRODA

Muzyczna karuzela Nattou, posiada jedną melodyjkę. Idealnie uspokaja.
WYMIARY: 37cm
2 NAGRODA
Maxi zabawka może być łatwo przypięta do łóżeczka lub fotelika samochodowego dzięki wygodnemu zapięciu na rzepy. Przyłączone do niej małe zabawki zapraszają do zabawy i stymulują zmysły dziecka. Idealna w trakcie podróży. WYMIARY: 23 x 26 cm.

3 NAGRODA

Fantastyczna przytulanka ośmiorniczka, która jest przeznaczona dla niemowląt, w tym szczególnie polecana wcześniakom. Ośmiorniczki Nattou są dostępne w sześciu ślicznych kolorach. Można je bezpiecznie uprać w pralce w temperaturze 30 stopni. WYMIARY: 23 cm.

Przytulanka, które potrafi uspokoić Twoje dziecko

W ofercie Nattou znajdują się rewolucyjne przytulanki – ośmiorniczki, które są przeznaczone dla niemowląt w tym szczególnie polecane wcześniakom. „Jak to?”, zapytacie być może. Maskotka to maskotka i dlaczego akurat te mają być szczególnie korzystne dla rozwoju dzieci? Istnieją badania naukowe, które potwierdzają, że tulenie i bawienie się ośmiorniczką wyjątkowo maluszka uspokaja i wycisza. Zaciekawieni? To przekonajmy się co to za badania i dlaczego akurat ośmiorniczka.

Projektanci Nattou starają się zawsze tworzyć produkty dla naszych milusińskich, by ich kolorystyka, forma i materiał z jakiego są wykonane jak najlepiej stymulowały dziecko do rozwoju. Dlaczego właśnie ośmiorniczka ma tak kojący wpływ na dzieci? Odpowiedź jest prosta. Naukowcy przekonują, że macki ośmiorniczki przypominają maluszkowi pępowinę, czyli pozwalają mu poczuć się, w zupełnie przecież dla niego nowym środowisku – poza brzuchem mamy, pewniej i bezpieczniej. To właśnie to podobieństwo sprawia, że spośród wielu zwierzaków- maskotek to właśnie ośmiornica jest najlepsza dla najmłodszych.

Nattou to brand wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim, wszystkie produkty tej marki są projektowane z największą dbałością o użytkownika, czyli malucha. Nie inaczej było w przypadku ślicznych, miłych ośmiorniczek. Wszystko zaczęło się od eksperymentu naukowego i medycznego zarazem. Na Oddziale Neonatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Aarhus w Danii kilka lat temu zrodził się projekt: ,, Ośmiorniczki dla wcześniaków’’. To właśnie tam przeprowadzono bardzo ciekawe badania wśród noworodków. Badania te wykazały, że  dzieci, które przytulały ośmiorniczkę i chwytały jej miękkie macki, były bardziej spokojnie, lepiej oddychały, ich bicie serca było regularne, rzadziej próbowały dotykać i próbować ‘chwytać’ otaczające je przedmioty. Szczególnie istotne okazało się to w przypadku wcześniaków, które co oczywiste, potrzebują więcej troski i opieki. To właśnie wyniki tych badań stały się inspiracją dla projektantów Nattou- powiedziała Karina Opalińska, General Manager z firmy abcKid, dystrybutora produktów marki Nattou na naszym rynku.

Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że na świecie rocznie rodzi się około 15 milionów wcześniaków, to więcej niż jedno na dziesięcioro dzieci. Badania prowadzone w Danii i później także w brytyjskim Poole dowiodły, że wcześniaki, które miały za towarzysza ośmiorniczkę szybciej dochodziły do sił i zdrowia, miały lepsze wyniki badań, regularniejszy rytm serca, spokojniejszy oddech, co przyczynia się do lepszego natlenienia krwi i polepszenia ogólnego stanu wcześniaka. Dowiedziono też, że dzieci, które tulą ośmiorniczkę rzadziej chwytają elementy inkubatora czyli minimalizuje się w ten sposób ryzyko, że zakłócą jego działanie.

Wybierając ośmiorniczkę jako pierwszego zabawkowego towarzysza Twojego szkraba masz pewność, że dajesz mu to co dla niego najlepsze i pozwalasz, by bez stresu i niepokoju poznawał świat.

JEŚLI W NASZYM KONKURSIE CHCESZ ZAGRAĆ O ZABAWKI NATTOU, WPISZ W TYTULE KONKURSOWEGO MAILA: „NATTOU”

 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również