-Reklama-

Wózek nowy czy używany? Mamy radzą

Wózek dla dziecka to poważna inwestycja. Zwykle nie jest tani, ale kupuje się go na lata. Czy lepiej kupić wózek używany i zaoszczędzić czy wybrać nowy na gwarancji? Oto, co radzą mamy.

-Reklama-

Miałam używany przy pierwszym dziecku, przy drugim nowy i szczerze różnicy nie widzę, i tak miałam jakie chciałam – Ania B.

Używany, po co przepłacać. Wózki często sprzedawane są w super stanie – Kasia G.

Używany czy nowy.. Jakie to ma znaczenie? Ważne żeby dziecko czuło, że jest kochane, bo szczerze mówiąc maluchowi chyba obojętne w czym leży/jest zabierane na spacery a używane można w tak dobrym stanie znaleźć, że pieniądze można na coś innego przeznaczyć – Marcelina M.

Ja dostałam używany od znajomych. Wszystko zależy od tego, ile masz kasy i jaki używany możesz mieć. Nowy na pewno możesz wybrać dokładnie taki, jak potrzebujesz. – Krysia Ż.

To zależy od tego ile kto chce i może na wózek wydać. Ale uważam, że lepiej kupić używaną firmówke, niż nowy szajs w tej samej cenie. To tak jak z samochodem – Marta M.

Myślę ze nowy. Używane wózki w dobrym stanie są niewiele tańsze, wiec lepiej dołożyć i mieć nowy. – Gosia M.

Ja miałam 2 używane, rozpadły się takiego pecha miałam.. Teraz tylko nowy – Sara K.
Czasem bardziej opłaca się kupić nowy niż używany. Zależy kto jaki wózek chce. Czasem cena wózka rożni się bardzo mało między nowym a używanym. – Joanna W.

Na jaki cię stać – Patrycja P.

Ja kupiłam wózek używany i jestem zadowolona. Wygląda jak nowy! Po co płacić grubo ponad 1000 zł skoro można wydać nawet połowę mniej! – Gabriela N.

Zależy jak kogo stać. Dla mnie to nieistotne czy nowy czy używany. Ważne że wygodny w prowadzeniu i że maluszek ma wygodnie i czuje się bezpiecznie.! Po co wydawać tyle kasy na mega nowe wózki i tak długo nie posłużą… – Monika M.

Używany. Ja kupiłam w stanie idealnym wózek za grosze, który nowy kosztuje ponad 1000.
Więcej niż 500 zł za wózek bym nie dała, za ponad 2000 tysiące kupiliśmy samochód, więc nie kupie za prawie tyle wózka, bez przesady. – Justyna F.

Szczerze, czasami ceny używanych wózków są takie jak nowych. Jak szukałam w internecie to nowy wózek za 500 zł można już kupić. – Kamila S.

Ja mam używany i faktycznie dziecko może nie zwróci uwagi na to w czym jeździ, ale my kupiliśmy, bo był jak nowy. Może ktoś ma pieniędzy jak lodu i kupuje za 2-3 tys wózek, ale jak dla mnie to nie dla dziecka tylko dla siebie się kupuje ten wózek, bo można kupić tanio i w stanie idealnym, zwłaszcza że dzieci szybko rosną. Fakt faktem koła w używanych się psują. – Marta M.

Przeczytaj jeszcze:

Jak wybrać dobry wózek dla dziecka?

foto: pixabay.com
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

3 KOMENTARZE

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również