-Reklama-

Sinsay prezentuje podcast „Mamy Czas” prowadzony przez Annę Wendzikowską

-Reklama-

Marka Sinsay z dumą przedstawia swój najnowszy projekt – podcast „Mamy Czas”, który z pewnością zainteresuje wszystkie mamy szukające inspiracji i wsparcia w codziennych wyzwaniach rodzicielstwa. Prowadzącą podcast jest Anna Wendzikowska – dziennikarka, podróżniczka, a także mama, która pokazuje słuchaczom i słuchaczkom, tak dobrze znany im świat rodzicielstwa w codziennym i prawdziwym wymiarze.

W tym podcaście nie tracimy Twojego czasu. Wiemy, że to najcenniejsze, co masz, i doceniamy, że dzielisz się nim z nami. Dlatego przygotowaliśmy program, który syci inspirującą rozmową i jednocześnie przynosi chwilę oddechu. Choć podejmujemy tematy, które przede wszystkim interesują mamy, to audycja nie tylko dla rodziców. „Mamy czas” dla każdego, kto zechce spędzić go z nami. W każdym z sześciu odcinków, Anna Wendzikowska zaprasza wyjątkowych gości i gościnie, aby wspólnie porozmawiać na tematy istotne dla współczesnych rodziców.

W podcaście poruszane są różnorodne zagadnienia, takie jak:

  1. Odżywianie dzieci i całej rodziny
  2. Podróżowanie z dziećmi
  3. Nauka odpoczynku i relaksu
  4. Radzenie sobie ze stresem związanym z powrotem do szkoły

Rodzicielstwo może być przyjemne, pełne radości i satysfakcji, ale nie boimy się mówić głośno, że jest także trudne i wymaga wiele wysiłku. Warto znaleźć w nim czas dla siebie samej. Stąd tytuł „Mamy Czas” – mamy czas na relaks, mamy czas na rozmowę, mamy czas dla rodziny, ale też mamy czas dla siebie. Podcast „Mamy Czas” ma na celu pokazanie, że dbanie o siebie jest równie ważne jak troska o najbliższych. Zapraszamy do słuchania i dzielenia się swoimi wrażeniami! Razem z Anną Wendzikowską odkryjmy, jak piękne, ale i pełne wyzwań, może być rodzicielstwo.

Podcast „Mamy Czas” jest dostępny na platformie streamingowej Spotify oraz na YouTube, dzięki czemu każdy może słuchać go w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Już teraz zapraszamy do wysłuchania pierwszego odcinka:

  1. Teaser: https://www.instagram.com/reel/C73jxV_tNHH/
  2. YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=YNNCpcs6xSo
  3. Spotify: Mamy czas na piknik, ale czy wiemy, co jedzą nasze dzieci? | Ania Wendzikowska i Małgorzata Jackowska • Mamy czas (spotify.com)

art. sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również