-Reklama- Baseny i chemia basenowa - sprawdź na Ceneo

Reklama, która łapie za serce. FILM

Najlepsze reklamy to te, które pokazują prawdziwe emocje a nie te udawane. Zobacz, jak pewien producent biżuterii uchwycił w swym spocie niezwykłą więź, jaka łączy matkę i jej dziecko. Wzruszające!

-Reklama-

Producent biżuterii, firma Pandora wyprodukowała reklamę, która porusza.

Do udziału w reklamie zaproszono 6 matek i ich dzieci. Mamy ustawiono w szeregu a każde dziecko z zawiązanymi oczami musiało wskazać swoją mamę. Dzieci w wieku od 3 do 9 lat próbowało odnaleźć w grupie mam swoją własną. Rozczulający był sposób, w jakim maluchy identyfikowały swoje mamy – robiły to po dotyku, wąchały ubrania i włosy, zbliżały swoją twarz do twarzy poszczególnych kobiet. Żadne dziecko się nie pomyliło. Niektóre pewne swojego wyboru przytulały się do swoich mam, jeszcze przed zdjęciem opaski z oczu. Niezwykłe.

Hasło reklamy „Wszystkie kobiety są wyjątkowe” po obejrzeniu spotu staje się jeszcze bardziej wymowne.

Marka Pandora oficjalnie potwierdziła, że dzieci i matki występujące w reklamie nie są aktorami – są to prawdziwe rodziny, które zgłosiły chęć udziału w tym filmie.

Film jest potwierdzeniem, że dziecko z matką łączy niezwykle silna i wyjątkowa więź. Rozpoznanie własnej mamy jest niemal instynktowne – nie tylko na filmie, tak też jest w życiu. Mało rodziców jest świadoma, że dla dzieci są nie tylko znajomym głosem i twarzą, ale zapachem czy wyjątkowym rodzajem dotyku. To wszystko buduje bezgraniczne zaufanie dziecka do mamy i jego poczucie bezpieczeństwa.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.

Te triki pozwolą ci utrzymać porządek w domu bez zbędnego wysiłku!

Utrzymanie porządku w domu może być czasochłonne i często wymaga dużego wysiłku. Jednak istnieje wiele trików i strategii, które mogą pomóc i...