-Reklama- Wyposażenie kuchni - zobacz na Ceneo.pl

Reklama, która łapie za serce. FILM

Najlepsze reklamy to te, które pokazują prawdziwe emocje a nie te udawane. Zobacz, jak pewien producent biżuterii uchwycił w swym spocie niezwykłą więź, jaka łączy matkę i jej dziecko. Wzruszające!

-Reklama-

Producent biżuterii, firma Pandora wyprodukowała reklamę, która porusza.

Do udziału w reklamie zaproszono 6 matek i ich dzieci. Mamy ustawiono w szeregu a każde dziecko z zawiązanymi oczami musiało wskazać swoją mamę. Dzieci w wieku od 3 do 9 lat próbowało odnaleźć w grupie mam swoją własną. Rozczulający był sposób, w jakim maluchy identyfikowały swoje mamy – robiły to po dotyku, wąchały ubrania i włosy, zbliżały swoją twarz do twarzy poszczególnych kobiet. Żadne dziecko się nie pomyliło. Niektóre pewne swojego wyboru przytulały się do swoich mam, jeszcze przed zdjęciem opaski z oczu. Niezwykłe.

Hasło reklamy „Wszystkie kobiety są wyjątkowe” po obejrzeniu spotu staje się jeszcze bardziej wymowne.

Marka Pandora oficjalnie potwierdziła, że dzieci i matki występujące w reklamie nie są aktorami – są to prawdziwe rodziny, które zgłosiły chęć udziału w tym filmie.

Film jest potwierdzeniem, że dziecko z matką łączy niezwykle silna i wyjątkowa więź. Rozpoznanie własnej mamy jest niemal instynktowne – nie tylko na filmie, tak też jest w życiu. Mało rodziców jest świadoma, że dla dzieci są nie tylko znajomym głosem i twarzą, ale zapachem czy wyjątkowym rodzajem dotyku. To wszystko buduje bezgraniczne zaufanie dziecka do mamy i jego poczucie bezpieczeństwa.

-Reklama-

Musisz przeczytać

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Jak nauczyć dziecko zdrowo jeść?

Zdrowe odżywianie jest w dzisiejszych czasach ogromnym wyzwaniem, a żywienie najmłodszych to temat jeszcze trudniejszy i rodzący bardzo dużo pytań i wątpliwości....

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
411ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

„Nastolatki na krawędzi” – poradnik o wychowywaniu nastolatek w pełnej niepokoju rzeczywistości

Czy każde samookaleczanie prowadzi do samobójstwa? Jak nastolatki korzystają z technologii i co z tego wynika? Czy zaburzenia psychiczne mogą być ucieczką przed rzeczywistością? Jak zareagować, kiedy córka prosi, aby zwracać się do niej „on”? Kiedy udać się z nastolatką do specjalisty i czego się spodziewać po takiej wizycie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w poradniku o wychowywaniu nastolatek w pełnej niepokoju rzeczywistości. „Nastolatki na krawędzi. Czego nie wiecie o problemach swoich córek” Krystyny Romanowskiej, dr Agnieszki Dąbrowskiej i dr Marty Niedźwiedzkiej w księgarniach już od 25 stycznia!

Krótkowzroczność u dziecka: korygować czy kontrolować?

Krótkowzroczność powoduje niezdolność do wyraźnego widzenia odległych obrazów i obiektów, takich jak np. tablica w klasie. Wada ta dotyka coraz większy odsetek dzieci i młodzieży, a niewykryta i niekontrolowana, może szybko i znacznie się pogłębiać. Dlatego w przypadku zaobserwowania pierwszych objawów krótkowzroczności u swojego dziecka ważna jest natychmiastowa reakcja: korekcja oraz kontrola progresji wady. Co znaczą oba pojęcia i czym się różnią?

Szybki poród – czy to się zdarza tylko w filmach?

Przeraża cię wizja porodu w domu lub w drodze do szpitala? Takie błyskawiczne porody rzeczywiście się zdarzają, ale znacznie częściej trwają jednak od kilku do kilkunastu godzin. Dlaczego jedne kobiety rodzą szybciej ? Czy da się przygotować na szybki poród?

Wybór odpowiedniego roweru dla malucha – potrzebujesz pomocy?

Zakup roweru dla dziecka może okazać się nie lada wyzwaniem. Bogactwo ofert na rynku, choć daje szerokie pole do popisu, może również powodować dezorientację. Jak wybrać rower dla dziecka najlepiej dostosowany do jego potrzeb? Przygotowaliśmy zbiór wskazówek, dzięki którym odnalezienie idealnego jednośladu dla malucha stanie się łatwiejsze.

Piżamy niemowlęce – co wybrać, by maluszek pokochał swoją piżamkę

Ubrania do spania są niezwykle ważne. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, by zapewnić dziecku zdrowy sen, co jest istotne przy wyborze bielizny nocnej? Dowiedz się więcej na ten temat i dokonuj świadomych wyborów.