-Reklama-

Neno Perfetto — pierwszy wodoodporny laktator elektryczny na rynku

Kobiety pragnące karmić piersią są gotowe do wielu poświęceń. Okłady na piersi, odciąganie mleka z zegarkiem w ręku, przybieranie rozmaitych pozycji do karmienia — to rzeczywistość matki pragnącej rozkręcić laktację. Ich siła i determinacja są godne podziwu. Na szczęście pozyskiwanie mleka nie musi kojarzyć się już wyłącznie z walką o każdą kroplę mleka. Marka Neno, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych mam, stworzyła innowacyjny, wodoodporny laktator elektryczny, który ma zapewnić najwyższy komfort odprowadzania mleka.

-Reklama-

Neno Perfetto to pierwszy wodoodporny laktator elektryczny dostępny na rynku. Zaskoczona? — Nie ma w tym nic dziwnego — ten produkt to absolutna rewolucja w odciąganiu pokarmu! Laktator Neno Perfetto został wyposażony w klasę wodoodporności IPX 6. Co to oznacza dla Ciebie? — Możesz w powodzeniem korzystać z laktatora w wannie lub pod prysznicem. Urządzenie chronione jest przed zachlapaniem wodą z różnych kierunków, a zatem kropelki wody spadające na laktator nie będą miały negatywnego wpływu na korzystanie z urządzenia. Musisz jednak uważać, aby nie wkładać laktatora pod wodę.


Neno Perfetto — recepta na najczęstsze problemy laktacyjne

Jak wskazują położne i certyfikowane doradczynie laktacyjne, ciepła woda działa kojąco na tak powszechne problemy laktacyjne jak zastój, czy zatkany kanalik mleczny. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, co ułatwia przepływ mleka. Należy jednak wystrzegać się gorących kąpieli — szczególnie w okresie 6 tygodni po porodzie, gdy organizm nie wrócił jeszcze do pełnej sprawności po narodzinach dziecka. W czasie połogu zaleca się natomiast korzystanie z ciepłych pryszniców o temperaturze zbliżonej do temperatury ciała. Również w przypadku wystąpienia zastoju, któremu zazwyczaj towarzyszy obrzmienie i zaczerwienienie piersi, w tym także wklęsłość brodawek, zaleca się stosowanie ciepłych okładów na piersi. Dla jeszcze większego komfortu mam karmiących, z laktatorem Neno Perfetto będziesz mogła odciągać mleko pod prysznicem bez ryzyka uszkodzenia urządzenia. To komfortowe rozwiązanie, które jednocześnie zapewnia wysoką efektywność karmienia.


Trójfazowy laktator elektryczny

Kolejną zaletą najnowszego modelu laktatora marki Neno jest wyposażenie go w trzecią — dodatkową fazę odciągania. Wszystkie laktatory Neno standardowo działają w dwóch trybach: stymulacji oraz głębokiego odciągania pokarmu. Ta pierwsza ma za zadanie pobudzić pierś do pracy, zaś w drugiej odbywa się właściwe odciąganie mleka. Laktator Neno Perfetto, podobnie jak modele Angelo i Camino, został wyposażony w dodatkową, mieszaną fazę odciągania, który łączy w sobie elementy fazy stymulacji oraz głębokiego poboru pokarmu. W tym trybie ruchy są nieregularne — raz głębsze, raz płytsze — wszystko po to, aby jak najwierniej odzwierciedlić ruchy ssące dziecka. Trzecia faza pozwala właściwie opróżnić pierś, dzięki czemu gruczoły są stymulowane do jeszcze większej produkcji mleka. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet borykających się z niedoborami pokarmu lub pragnących pobudzić laktację. Trzecia faza świetnie sprawdza się także podczas nawału — urządzenie pozwala skutecznie opróżnić pierś, a właściwie opróżnione gruczoły to mniejsze ryzyko wystąpienia zastoju czy zatkanego kanalika.
Laktator Neno Perfetto w każdym z trybów odciągania działa aż na 9 poziomach, co zapewnia skuteczne i silne odprowadzanie pokarmu. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna. Sterowanie odbywa się dotykowo.


Rekomendacja środowiska położniczego

Marka Neno, działająca na rynku od zaledwie półtora roku, już zyskała ogromne zaufanie wśród mam. Wszystko za sprawą funkcjonalnych rozwiązań zgodnych z aktualną wiedzą medyczną. Każde z zaproponowanych rozwiązań konsultowane jest z ekspertami w dziedzinie laktacji — wszystko po to, aby stworzyć produkt doskonały.
Marka Neno otrzymała nawet rekomendację Anny Bulczak — położnej i certyfikowanej doradczyni laktacyjnej, założycielki poradni laktacyjnej i szkoły rodzenia „Zaufaj położnej”,  jednej z najbardziej znanych i cenionych położnych w naszym kraju. To  dowód na to, że produkty objęte rekomendacją są zgodne z aktualną wiedzą medyczną i bezpieczne dla pacjentek. Laktatory Neno stanowią odpowiedź na najczęściej spotykane problemy laktacyjne. Mechanizmy zastosowane w produktach Neno — chociażby w postaci wspomnianej trzeciej fazy odciągania pokarmu, mają za zadanie wspierać kobiety w rozkręceniu laktacji.
Laktatory Neno posiadają także 100-procentową separację mediów. Barierą, która zapobiega przedostawaniu się mleka do silnika urządzenia, jest membrana. Dzięki niej możesz w łatwy sposób dezynfekować tylko te części, które mają styczność z pokarmem. To gwarancja higieny i zdrowia dla Twojego maluszka.


Neno Perfetto — atuty

Laktator Neno Perfetto to produkt z górnej półki — zachwyca swoim wyglądem: jest subtelny i elegancki. Odcienie różu i złota z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym mamom. To również idealny pomysł na prezent na babyshower.
Produkt zawiera w zestawie welwetowe etui do przechowywania, dzięki czemu z łatwością zabierzesz go ze sobą w podróż lub do pracy. Laktator jest poręczny i kompaktowy, waży zaledwie 400 g, przez co zapomnisz, że masz go ze sobą.
Laktator Neno Perfetto posiada w zestawie aż dwa lejki w rozmiarach: SLIM 21 mm i MEDIUM 24 mm, abyś mogła jak najlepiej dopasować produkt do własnych piersi. Jeśli jesteś jeszcze przed porodem i nie wiesz, jaki rozmiar Twoje brodawki osiągną po porodzie, będziesz mogła wybierać spośród najpowszechniejszych rozmiarów lejków załączonych do zestawu.


Rekomendacja gwiazd

Aktorka Monika Mazur-Chrapusta została ambasadorką marki Neno w 2020 roku. Maja Hyży — piosenkarka i mama trójki dzieci, oczekująca przyjścia na świat czwartego potomka, pełni obecnie rolę ambasadorki marki Neno. To najlepszy dowód na to, że marka Neno doceniana jest przez młode i aktywne mamy, poszukujące innowacyjnych rozwiązań. Markę Neno pokochały także znane mamy takie jak Rozalia Mancewicz, Sylwia Przybysz, Ida Nowakowska Herndon, Klaudia Halejcio, Magdalena Stępień, Anna Czartoryska-Niemczycka, Sylwia Bomba czy Anna Sowińska.

wpis gościnny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również