-Reklama-

Nasze odkrycie miesiąca – Szumiś z kołysankami

Ewenement Szumisia znany jest praktycznie każdej świeżo upieczonej mamie. Do rodziny szumiących misiów właśnie dołączyły kolejne, tym razem skierowane do nieco starszych maluchów. Nowy Szumiś z kołysankami trafił w nasze ręce i musimy powiedzieć jedno – to prawdziwy hit!

-Reklama-

Szumisie od wielu lat ratują rodziców z „opresji”. Słyną z niezwykłych właściwości uspokajających i usypiających wobec nowo narodzonych dzieci. Z nimi pierwsze tygodnie i miesiące macierzyństwa są po prostu łatwiejsze, a niemowlęce kolki znośniejsze. Nie dziwi więc fakt, że Szumiś jest już niemal obowiązkowym punktem na liście wyprawkowej dla maluszka.

A jednak marka Szumisie nie poprzestała tylko na akcesoriach dla niemowląt. W nasze ręce właśnie trafiła Szumisiowa nowość skierowana do starszych dzieci, które nie potrzebują już zasypiania przy szumie.

Szumiś z kołysankami to nowy członek misiowej rodzinki. To odpowiedź na zmieniające się potrzeby dzieci i rytuały towarzyszące ich zasypianiu. Nie jest tajemnicą, że starsze dzieci kochają kołysanki i nucanki, dlatego nowy Szumiś, który potrafi śpiewać i nucić, ma szansę stać się ich nowym przyjacielem

Szumiś z kołysankami

Nowy Szumiś ma zupełnie nowy wygląd, ale nadal jest niezwykłym słodziakiem. Maskotka jest większa, dostosowana do dziecięcych łapek. Jest bardzo miękka, a powiększona głowa misia stanowi wygodną poduszkę. Maluchy mogą się więc tulić do misia całą noc.

Jaki jest nowy Szumiś?

Misie występują w trzech wersjach kolorystycznych, zatem można dobrać zabawkę do gustu dziecka.

To, co jednak w nowym Szumisiu jest najważniejsze, to oczywiście jego serduszko. Zamiast szumu, serce tym razem odtwarza najpiękniejsze kołysanki. Mamy do wyboru 8 nucanek i 8 śpiewanek w fantastycznej aranżacji, idealnie sprawdzającej się w wyciszaniu i usypianiu. Melodie są spokojne i bardzo subtelne, można też ustawiać ich odpowiednią głośność. Wśród nich nasze najpiękniejsze kołysanki, które znamy z własnego dzieciństwa: „Idzie niebo ciemną nocą”, Ach, śpij Kochanie”, „Na Wojtusia…” czy też „Już gwiazdy śpią”. Ponadczasowa klasyka, która zawsze się sprawdza! Ciekawostką jest fakt, że Szumisie występują też w angielskiej wersji językowej. Zamiast polskich kołysanek znajdziemy tam np. „Twinkle Twinkle little star” albo „Brahm’s Lullaby”.

A jakby ktoś chciał nagrać maluchowi własną piosenkę, Szumiś też to umożliwia. Idealne rozwiązanie dla dzieci, które kochają najbardziej piosenki w wykonaniu własnej mamy lub bajki czytane przez tatę. My tu widzimy jednak jeszcze więcej możliwości wykorzystania dyktafonu. Można np. nagrać dziecku miłe słowa, które będzie mogło odtworzyć sobie w dowolnym momencie, gdy mamy nie będzie blisko. Idealna sprawa, gdy dziecko nocuje np. u babci.

Dla kogo Szumiś z kołysankami?

Szumiś z kołysankami najlepiej sprawdzi się w przypadku dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Niemowlęta w tym wieku bardzo lubią, gdy im się śpiewa, a melodyjne dźwięki wspierają ich rozwój. Nowy Szumiś może posłużyć maluchom bardzo długo. Nawet jeśli dziecko wyrośnie z kołysanek, z pewnością jeszcze długo będzie lubiło przytulać się do ulubionej maskotki. Z Szumisia można więc potem wyjąć serduszko i potraktować zabawkę jako przytulankę, albo nadal korzystać również z dyktafonu i nagrywać swojej pociesze miłe wiadomości.

Piękny i bezpieczny

To, co uwielbiamy w szumiących misiach to ich jakość. Zabawki są w 100% bezpieczne, uszyte z atestowanych materiałów. Misia można prać w pralce i nadal wygląda jak nowy. Bardzo cenimy również fakt, że to zabawka produkcji polskiej. Każdy element Szumisia powstaje w naszym kraju i jest maksymalnie dopieszczony.

Gdzie kupić?

Nowego Szumisia kupicie TUTAJ – na stronie producenta. To gwarancja oryginalności produktu. Mamy też dla Was niespodziankę! Szumiś z kołysankami jest właśnie do wygrania w naszym konkursie. Wystarczy, że odpowiecie na dwa pytania:

  1. Jak długo serduszko Szumisia odtwarza nieprzerwanie kołysanki w jednym cyklu?
  2. Który miś z kołysankami Ci się najbardziej podoba i dlaczego?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: [email protected], w tytule maila wpisujcie „Szumiś z kołysankami”. Na odpowiedzi czekamy do końca lutego. Rozstrzygnięcie konkursu 3. marca br.

REGULAMIN KONKURSUTUTAJ

edit: 3.03.2021

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie. Nagrodę w postaci Szumisia z kołysankami otrzymuje pani Anna T. Zwycięskie zgłoszenie poniżej.

Mamy – Mamom konkurs ogłosiło

I do starań o nagrodę mnie zachęciło!

Wierszem opowiem, że już za kilka tygodni,

Dziecko sprawi, że będziemy weseli i pogodni!

Nasze maleństwo przyjdzie wreszcie na świat,

Rozweseli nas na kilkadziesiąt lat!

Ale moment… Mam stres! Czy wyprawka gotowa?!

Każdego dnia powtarzam w głowie od nowa:

Łóżeczko, body, fotelik, rampersy,

Skarpetki, kocyk, wózek, pampersy,

Książeczka do czytania z bajeczkami,

Brak tylko Szumisia z kołysankami!

30 minut nieprzerwanie działa jego serduszko,

Piękny, bezpieczny, wpada w oko i w uszko!

8 nucanek i 8 śpiewanek w świetnej aranżacji,

Nowy Szumiś zasługuje na ogrom owacji!

Szumiś w kolorze ecru i w graficie,

Skradł od razu me serce skrycie!

Dlaczego? Powodów otóż jest wiele,

Będzie z nami od poniedziałku, aż po niedzielę!

Z materiałów atestowanych jest uszyty,

Śmiało w pralce może być umyty,

Mogę nagrać też swoje bajeczki,

Szumiś pojedzie na wszystkie wycieczki!

Szumiś to obowiązkowy punkt wyprawki,

Już nie potrzebujemy innej zabawki!

Szumiś uspokoi, pomoże w usypianiu,

Melodyjne dźwięki wesprą w rozwijaniu

I łatwiejsze macierzyństwo będę miała,

O niemowlęce kolki nie będę się bała,

Posłuży dziecku jako poduszka wygodna,

Szumiś to pomoc każdej mamy niezawodna!

Mamy – Mamom – już pewnie wiecie,

Komu Szumiś posłuży najlepiej w świecie!

Z Szumisiem spokojnie sobie radę damy,

A ja czytam dalej „Niezbędnik przyszłej mamy”!

Gratulacje!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również