-Reklama-

MAMY TARG po raz jedenasty w Łodzi! Już w maju!

Już 14 maja 2023 (niedziela) w godz. 11-17 zapraszamy do Hali Expo w Łodzi na kolejną edycję największych w woj. łódzkim targów z artykułami dla dzieci i rodziców MAMY TARG.

-Reklama-

Wystawcy z całej Polski zaprezentują m.in: nowoczesne wózki i foteliki samochodowe, kreatywne zabawki i gry planszowe, pościele i inne tekstylia, ubranka, książki dla dzieci znanych wydawnictw polskich i zagranicznych, meble do pokoików dziecięcych czy akcesoria dla rodziców. Wszystko najwyższej jakości, stworzone z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i wspieraniu kreatywności dziecka.

Na dzieci czekają liczne atrakcje, m.in.:

– sensoryczny plac zabaw – zaaranżowana przez GOOD WOOD przestrzeń pełna magii, ruchu i sensoryki. Pokażemy, jak mądrze wspierać dziecko w rozwoju jednocześnie zapewniając świetną zabawę i zdrową dawkę ruchu. Każde dziecko, które odwiedzi stoisko, otrzyma upominek-niespodziankę, który będzie świetna pamiątką, przy okazji wspierającą dużą motorykę.

– warsztaty artystyczne z MYSELF ART

– strefa budowania z drewnianych klocków LINDEN

Rodzice, oprócz udziału w ciekawych warsztatów, będą mogli zaczerpnąć porady u jednego z najbardziej doświadczonych fizjoterapeutów w Polsce, doradcy DDTVN, autora serii książek „Mamo Tato co Ty na to” – Pawła Zawitkowskiego, którego zaprosiliśmy w roli gościa specjalnego na wydarzenie.

Dołącz do wydarzenia na fb już dziś i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/1601782483557663

www.mamytarg.pl

www.instagram.com/mamytarg

www.facebook.com/mamytarg

HALA EXPO

14/05/2023 godz. 11-17

POLITECHNIKI 4, ŁÓDŹ

Formularz zgłoszeniowy dla wystawców i więcej szczegółów na www.mamytarg.pl

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również