-Reklama-

Kobieta, która odważyła się pokazać swoje ciało tuż po porodzie

Ciało po porodzie dalekie jest od ideału i minie trochę czasu zanim wróci do formy. Czy to jest jednak najważniejsze? Nie patrzmy na to: przecież o niebo istotniejsze jest to, co dzieje się u nas w środku. Te emocje, doświadczenie cudu, ulga i jednocześnie niepokój... To wszystko widać na tym zdjęciu.

-Reklama-

Ciało po porodzie dalekie jest od ideału i minie trochę czasu zanim wróci do formy. Czy to jest jednak najważniejsze? Nie patrzmy na to: przecież o niebo istotniejsze jest to, co dzieje się u nas w środku. Te emocje, doświadczenie cudu, ulga i jednocześnie niepokój… To wszystko widać na tym zdjęciu.

Autorką zdjęcia jest Ercia Andrus – amerykańska fotografka. Zdjęcie kobiety, która szybko zyskało sławę z pozoru jest niczym zadzwyczajnym – zwykła fotka przez lustro, jakich wiele w sieci… Kobieta nie ma jednak figury fitnesski, nie pozuje w super modnych ciuchach, a z brzuchem połogowym i w poporodowych majtkach… Pisze przy tym o swoich emocjach i o tym jak czuje się mama po tym ważnym wydarzeniu.

Zdjęcie kontrowersyjne, ale o dziwo nie wywołało fali hejtu, a same życzliwe komentarze.

A jakie jest Wasze zdanie? Co myślicie o tej fotce? Potrzebna?
ciało po ciąży

Zdjęcie możesz zobaczyć tu

foto: pixabay.com oraz facebook.com/sakurabloom
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również