-Reklama-

Jakie kupić łóżeczko dla dziecka? Mamy radzą

Drewniane czy turystyczne? Jakie łóżeczko dla dziecka jest praktyczniejsze i wygodniejsze? Kupić obydwa czy tylko jedno? Sprawdź, co radzą mamy.

-Reklama-

Hej mamusie poradźcie i podzielcie się opiniami. Jakie wybrać łóżeczko dla dziecka? Drewniane czy turystyczne?

„My używaliśmy drewnianego do prawie 3 lat, bo miało wyjmowane szczebelki . Solidne drewniane łóżeczko jak dla mnie jest o wiele lepsze od turystycznego, które nie jest tak komfortowe dla dziecka w czasie snu.” Magda B.

„Drewniane. Córka 3 lata używała. Turystyczne łóżeczka mnie nie przekonywały.Te materacyki i odbijanie się od siatki…” Magdalena M.

„Ja też miałam drewniane ale jak córka skończyła rok, dostała już normalne łóżeczko, ale dlatego że była bardzo rozwinięta ruchowo. Ale gdyby musiała, to pewnie dłużej by w nim przespała i właśnie plusem są wyciągane szczebelki, bo dziecko może samo wychodzić.” Anna J.

„Tylko drewniane – wygodniejsze i bezpieczniejsze dla dziecka. może się w nim potem bawić, turlać stawać. Lepiej kupić to większe 140 na70.” Paulina M.

„Polecam turystyczne .Nie ma obaw, że dziecko wkręci sobie rękę lub nogę w szczebelki.” Izabela B.

„Ja polecam drewniane. Mieliśmy takie i takie i drewniane lepsze. Mała wychodziła z turystycznego po bocznej siatce!! A w drewnianym nie da się.” Paulina M.

„Drewniane. Turystyczne jest dobre do zabierania w podróże z noclegiem, ale szybko się niszczy, gdy dziecko śpi w nim codziennie w domu.” Anna S.

„Mam takie i takie.. Z obu korzystam i z obu jestem zadowolona.” Małgorzata Sz.

„Drewniane zdecydowanie. Jest to solidny mebel, który nie rozpadnie się w czasie użytkowania . Co do szuflady to ten element bywa właśnie zawodny. Układ jezdny się rozpada pod wpływem ciężaru szuflady i trzeba go co jakiś czas wymieniać.” Magda B.

„My mamy doświadczenie z drewnianym jak i z turystycznym. Drewniane, z którego później można zrobić łóżko. Za to turystyczne świetnie zdaje egzamin na wyjazdach.” Patrycja D.

„Ja mam drewniane z szufladą, nie mam żadnego problemu z tego powodu” Eliza P.

„Uważam iż klasyczne drewniane jest wytrzymalsze i trwalsze, tym bardziej, jak się pojawia kolejna pociecha. Dziecko będzie się wspinać, będzie ciągnąć za szczebelki i wszystko, co będzie w łóżeczku wystawać, więc łóżeczko musi być odporne na psoty malucha. Poza tym drewniane się nie zabrudzi, nie trzeba prać (chodzi mi o szkielet), wystarczy szmatką od kurzy przetrzeć.” Patrycja G.

„Kojec ładniejszy, ale zwykle łóżeczko jest bardziej praktyczne.” Klaudia Z.

„Mam i takie i takie Na co dzień zdecydowanie lepsze drewniane, turystyczne sprawdza się świetnie jeżeli np. masz kuchnię na innym piętrze, wtedy możesz dziecko włożyć i coś zrobić przy dziecku lub tak jak w moim przypadku – jako łóżeczko trzymane u dziadków. Zawsze miała się gdzie bawić i położyć w razie czego. Nowoczesne łóżeczka turystyczne są wytrzymałe, zajmują mało miejsca w transporcie i mają nawet regulowaną wysokość (co na początku jest potrzebne). Warto wziąć pod uwagę też ile masz miejsca. Jak małe mieszkanie to lepsze będzie turystyczne, zawsze jak goście przyjdą, to możesz łóżeczko złożyć.” Martyna P.

„Tradycyjne drewniane -wyjmowane szczebelki oraz obniżany materacyk- na to warto zwrócić uwagę.” Kinga W.

„Turystyczne! Po pierwsze wygoda, gdy gdzieś się wyjeżdża, składasz chowasz i jedziesz, po drugie nie musisz martwic się, że się uderzy.” Agata C.

„Jestem zdania – tradycyjne w domu, turystyczne na wyjazdy. Nie wyobrażam sobie trzymać dziecka w łóżeczku turystycznym, ale każdy ma inne zdanie.” Dagmara B.

„Mamy to i to. Drewniane w domu. Turystyczne na wyjazdy. Moim zdaniem lepsze jest tradycyjne , ale jak kto woli.” Konstancja N.

„Mam turystyczne i jestem zadowolona, ale ze względu na mobilność życia. Gdyby było inaczej, wybrałabym tradycyjne.” Barbara S.

„Ja mam turystyczne z regulacją wysokości materaca i z przewijakiem i jestem zadowolona bardzo.” Klaudia Sz.

źródło: facebook.com/mamymamom
foto: pixabay.com
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

3 KOMENTARZE

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również