-Reklama-

Film z porodu naturalnego. Vlogerka pokazała jak wygląda poród

Film z jej porodu śledziło ponad 200 tysięcy internautów. Bardziej z potrzeby wiedzy - jak wygląda poród, czy ze zwykłej ciekawości. Jakie jest wasze zdanie?

-Reklama-

W obecnych czasach, na facebooku czy instagramie możemy śledzić życie wielu osób – celebrytów, ale też zwykłych ludzi. Do sieci wrzucane są zdjęcia dzieci, migawki z życia rodzinnego, codzienne menu… Coraz więcej jest także blogów mam, które opisują swoje doświadczenie porodu. Czy jednak sam film z porodu służy faktycznie temu, by przekonać się jak wygląda poród, czy zaspakaja po prostu naszą ludzką ciekawość. Bardzo jesteśmy ciekawe waszego zdania.

Jak wygląda poród – relacja

Niejaka Sarah-Jane Ljungstrom postanowiła podzielić się relacją z własnego (trzeciego już) porodu ze światem i opublikowała relację z niego – opowiadała kiedy odeszły jej wody itd. Czy przekroczyła granice prywatności? Jak sama twierdzi, nie:

Vlogowałam o ciąży przez cały rok, więc pokazanie i opisanie porodu było dla mnie naturalne. Postanowiłam podzielić się moją historią, żeby uspokoić inne kobiety i sprawić, że będą się mniej denerwować.

Szczerze mówić, po takiej relacji chyba zaczęłabym się denerwować bardziej perspektywą tego, co mnie czeka…

Zobacz film >>

film-o-porodzie

A tu już sam finał porodu: Zobacz film >>

film-z-porodu2

więcej na Channel Mum

http://https://youtu.be/QJcHGtbpW4s

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również