-Reklama-

Darmowe obrazki do dokończenia dla dzieci

Nic tak nie ćwiczy precyzji, ręki i skupienia jak rysowanie. Jeśli twoje dziecko lubi kolorować i rysować, przejdź na wyższy poziom i daj mu do dokończenia obrazek narysowany do połowy.

-Reklama-

Darmowe obrazki do dokończenia dla dzieci

Odwzorowywanie kształtów to świetne ćwiczenie dla każdego dziecka, które potrafi już kolorować i coraz ładniej rysuje. Rysunki, które dla was przygotowaliśmy są nieskończone w połowie. Wszystkie są symetryczne i wymagają dorysowania brakującej połowy. Możesz poprosić dziecko by dokładnie odwzorowało drugą połowę obrazka lub pozwolić mu na kreatywne dokończenie rysunku. Niech poniesie go wyobraźnia!

Obrazki do dokończenia dla dzieci to kolejna nasza propozycja – obok darmowych szlaczków, prostych kolorowanek dla dwulatków i trzylatków – która pozwoli wesprzeć rozwój twojego dziecka. Rysowanie według szablonu wymaga dużej koncentracji i precyzji. Dziecko również ćwiczy motorykę małą i spostrzegawczość. To świetna alternatywa dla kolorowanek czy zwykłych rysunków. Dzieci lubią uczyć się nowych rzeczy, więc warto to wykorzystać na nową zabawę.

Poniżej znajdziesz zestaw 50 obrazków narysowanych do połowy. Wszystkie rysunki są symetryczne, więc wystarczy, że dziecko dorysuje drugą część obrazka wzorując się na tej gotowej. Gotowy obrazek może być na dodatek pokolorowany. Jak pobrać darmowe obrazki do dokończenia? Zapisz obrazek na swoim dysku i wydrukuj. Rysunki nie posiadają znaków wodnych i są darmowe.

Udanej zabawy!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również