Reklama

Zaskakująca reakcja taty na narodziny dziecka :-)

Wiadomo, przyjście dziecka na świat jest dla rodziców (szczególnie tatusiów!) wydarzeniem bardzo zaskakującym, ale reakcja tego taty przechodzi wszelkie wyobrażenie ;-)

Reklama
Reklama

Kiedy zobaczyłam ten filmik, zastanawiałam się czy faktycznie ta reakcja jest prawdziwa. Okazuje się, że wielu tatusiów inaczej reaguje na ten przełomowy moment w swoim życiu.

Część chyba nie zdaje sobie sprawy, że w brzuchu ich wybranki naprawdę jest prawdziwe dziecko – z krwi i kości, mały człowiek. Ten tatuś przynajmniej sprawia takie wrażenie!


Zobacz film!

0
13213
0
Close

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.

Chcemy Cię zapewnić, że Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Szczegóły na podstronie polityka prywatności.

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail