-Reklama-

Wygraj elektryczny aspirator do noska Nosiboo Pro!

Szukasz sposobu na ułatwienie sobie i swojemu dziecku życia podczas przeziębienia? Czy chciałbyś wygrać urządzenie, które skutecznie oczyszcza nos malucha z zalegającej wydzieliny? Jeśli tak, to mamy dla ciebie świetną wiadomość! Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest elektryczny aspirator do nosa dla dzieci Nosiboo Pro. To nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie, które pomoże ci zadbać o zdrowie i komfort twojego dziecka.

-Reklama-

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie i wyślesz nam swoją odpowiedź. Nie zwlekaj, bo masz czas tylko do końca grudnia! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i szczegółami nagrody. Nie przegap tej okazji, by zdobyć elektryczny aspirator do nosa dla dzieci Nosiboo Pro!

Kilka słów o nagrodzie

Nosiboo Pro elektryczny aspirator do nosa to najwyższej jakości aspirator elektryczny, który umożliwia czyszczenie dziecięcego noska z wydzieliny szybko, skutecznie i bez wysiłku. Urządzenie ma ciekawy design – wyglądem przypomina słodkiego misia. Dzięki regulowanej sile ssania aspirator idealnie dopasowuje się do potrzeb dziecka. To sprzęt na lata, bo sprawdzi się zarówno u niemowlęcia jak i przedszkolaka. Aby oczyścić nawet najmniejszy nosek, wystarczy użyć Nosiboo z nową końcówką zaprojektowaną specjalnie dla noworodków. Ta węższa, miękka końcówka dopasowana jest do delikatnych nozdrzy maluszka, umożliwiając wygodne i bezpieczne oczyszczanie noska.

Nosiboo Pro elektryczny aspirator do nosa to wyrób medyczny  służący do usuwania wydzieliny z nosa dziecka. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Główne cechy aspiratora Nosiboo Pro:

  • Jest bezpiecznym urządzeniem medycznym

W fazie rozwoju produktu specjaliści otolaryngolodzy pomogli w stworzeniu aspiratora do nosa uwzględniającego wszystkie istotne zagadnienia medyczne. To najnowocześniejsze urządzenie medyczne generuje najwyższą bezpieczną siłę ssania, zgodną z międzynarodowymi zaleceniami naukowymi.

  • Jest szybki i skuteczny

Dzięki zastosowanej technologii urządzenie jest w stanie szybko usunąć nawet głębiej zalegającą wydzielinę w nosku dziecka.

  • Ma ciekawy design

Maluszki nie zawsze są świadome tego, że oczyszczając ich noski, rodzice chcą dla nich jak najlepiej. Uroczy wygląd Nosiboo Pro jest doskonałym sposobem na to, by odwrócić uwagę małych pacjentów w czasie pracy aspiratora.

  • Umożliwia pełną kontrolę nad siłą ssania

Każde dziecko i każde przeziębienie są inne, dlatego też Nosiboo Pro posiada przycisk regulacji mocy. Siła ssania może być regulowana, by dopasować ją do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny. I, jak zawsze, bezpieczeństwo przede wszystkim! Maksymalna moc ssania została określona przez otolaryngologów, by zagwarantować, że absolutnie żadna krzywda nie może zostać wyrządzona dziecku, nawet w przypadku niewłaściwego użytkowania urządzenia.

  • Posiada opatentowaną głowicę Colibri, którą łatwo oczyścić.

Głowica Colibri to jedyny element urządzenia, który wymaga czyszczenia po użyciu aspiratora. Może być rozłożona na części i łatwo umyta pod bieżącą wodą. Żadne dodatkowe filtry nie są potrzebne.

  • Jest wolny od BPA

W produkcji Nosiboo Pro wykorzystuje się wyłącznie materiały nieszkodliwe dla człowieka. Gwarantują to rygorystyczne i szczegółowe testy.

  • Został zaprojektowany i wyprodukowany w Europie
  • Występuje w 3 wersjach kolorystycznych

Konkurs

Jeśli chcecie powalczyć o to super urządzenie, zapraszamy do naszego konkursu. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

„Dlaczego czyszczenie małego noska z wydzieliny jest ważne?”

Odpowiedzi przesyłajcie na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując „Konkurs z Nosiboo Pro”. Najlepszą według redakcji odpowiedź nagrodzimy urządzeniem Nosiboo Pro.

Tutaj szukajcie podpowiedzi!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca grudnia br. Rozstrzygnięcie konkursu 3 stycznia 2024!

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Producent: ATTRACT Kft.

Podmiot prowadzący reklamę: mamy-mamom.pl

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Artykuł sponsorowany

Edit 3.01.

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Bardzo dziękujemy za Wasz liczny udział w konkursie. Po długim namyśle postanowiliśmy nagrodzić najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe. Jej autorką, a jednocześnie zwyciężczynią konkurs jest Małgorzata K…ś

Z laureatką skontaktujemy się osobiście, na adres mailowy, z którego przyszła odpowiedź.

Gratulujemy!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również