-Reklama-

Wygraj bon zakupowy na niezwykłe ubranka Say Mommy!

Marka Say Mommy skradła nasze serca, więc tym większą mamy przyjemność, by zaprosić was do wspólnego konkursu. Odpowiadając na proste pytanie, macie szansę zgarnąć bon zakupowy o wartości 250 zł na zakup niezwykłych ubranek! Powodzenia!

-Reklama-

Marka Say Mommy to nasze odkrycie listopada > zobacz TUTAJ. Na pewno i wy czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Bo Say Mommy to nie są zwykłe ubranka dla niemowląt, ich użyteczność wykracza poza zwykłe noszenie. To ubrania, które spełniają dodatkowe funkcje – poza tymi oczywistymi. Oferowane bodziaki, pajacyki czy spodenki wspierają rozwój i ułatwiają życie małemu człowiekowi. Jak to możliwe?

Say Mommy – jedyny taki patent na ubranka

Każde z ubranek oferowanych przez sklep Say Mommy charakteryzuje się oryginalnymi rozwiązaniami. Ubrania są tak skonstruowane, by wspierały rozwój maluszków oraz łagodziły niemowlęce dolegliwości. Swoją kolorystyką, specyficznym krojem, wszytymi elementami m.in. stymulują zmysły dziecka, przynoszą ulgę w ząbkowaniu i kolkach czy też wzmacniają mięśnie.

Ubranka Say Mommy to odpowiedź na potrzeby każdego niemowlęcia, a przy tym dzieci wyglądają w nich uroczo. Połączenie funkcji ciepłego okrycia z działaniem stymulującym rozwój sprawia, że codzienna, rutynowa czynność jaką jest ubieranie dziecka, jest po prostu inwestycją w jego zdrowie, wygodę i dobre samopoczucie.

Zobacz, jaką niespodziankę dla Ciebie przygotowaliśmy. Te niezwykłe ubranka mogą być Twoje, wystarczy powalczyć o nagrodę główną w naszym nowym konkursie. Do wygrania bon zakupowy do sklepu Say Mommy.

O szczegółach dowiesz się poniżej.

Weź udział w konkursie!

Tylko teraz masz szansę wygrać bon zakupowy o wartości 250 złotych na ubranka Say Mommy!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi:

Które ubranko Say Mommy byłoby największym wsparciem dla Twojego malucha i dlaczego?

Odpowiedź należy przesłać na adres: [email protected] do dnia 30.11.2022

Rozwiązanie konkursu: 2.12.2022

REGULAMIN KONKURSU – TUTAJ

Powodzenia!

edit. 2.12.2002

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękujemy za Wasz liczny udział w konkursie. Po wielu naradach wybraliśmy zwyciężczynię!

Konkurs wygrywa Kamila Z…..a

Wkrótce skontaktujemy się z laureatką celem przekazania nagrody.

GRATULUJEMY!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również