-Reklama-

Testujemy nowe smoczki marki LOVI z kolekcji HEY – zgłoś się!

-Reklama-

Wybór odpowiedniego smoczka dla dziecka to bardzo trudne zadanie. Może się okazać, że zanim znajdziemy ten idealny, który przypadnie nam do gustu, minie dużo czasu i poprzedzone to będzie wieloma nieudanymi próbami.

Chcemy Wam ten wybór ułatwić i zaprosić do przetestowania ostatnio wprowadzonych smoczków marki LOVI – smoczków z kolekcji HEY!

Smoczki LOVI Hey

Smoczki marki LOVI zostały stworzone we współpracy z neurologopedami, by zapewnić rodzicom możliwość bezpiecznego wyboru. Wykonane są z najwyższej jakości niejednorodnego silikonu, gumka smoczka dynamicznego LOVI, rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka, nie zaburzając odruchu ssania i naturalnego rozwoju mowy i zgryzu dziecka. Dlatego też smoczki LOVI są uznane, jako nr 1 wśród smoczków uspokajających* oraz są polecane przez 90% położnych i rodziców**. Marka LOVI w kampanii #wybierambezpieczeństwo podkreśla, jak ważne jest zwracanie uwagi na surowce, kształt i opinie ekspertów w wyborze produktów dla dzieci. Wybierając podstawowe elementy wyprawki, powinniśmy zwrócić uwagę czy produkt nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisfenolu A. Smoczek nie powinien mieć żadnych uszkodzeń i być wymieniany regularnie. Smoczki LOVI nie tylko są bezpieczne dla maluszka, ale również dostępne są w wielu kolekcjach i estetycznych wzorach i kolorach. Kolekcja Hey idealnie wpisuje się w styl minimalistyczny, skandynawski, tak bardzo ceniony przez dzisiejszych rodziców.

*Potwierdzone w badaniu konsumenckim przeprowadzonym na grupie 700 matek w wieku 0-24 miesiące, GfK, listopad 2018**Badanie użyteczności produktu pod nadzorem medycznym w trybie ambulatoryjnym przeprowadzone na grupie 150 niemowląt w wieku 0-18 miesięcy na terenie polskich poradni specjalistycznych, rejonowych o profilu pediatrycznym i w poradniach neurologicznych NFZ w Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy z udziałem położnych i rodziców.

Szukamy mam z dziećmi do testowania smoczków LOVI Hey

Jeśli Twoje dziecko jest w wieku 0-18 miesięcy i szukacie smoczka idealnego, możecie się zgłosić do naszego testowania – ZUPEŁNIE ZA DARMO.

Zasady zgłoszenia: 

Aby mieć szansę udziału w testowaniu smoczków HEY od LOVI:

> Należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: [email protected]

> Zgłoszenie powinno zawierać:  imię, adres mailowy, wiek dziecka, odpowiedź na pytanie – czy dziecko karmione jest piersią, informację, dlaczego chce się wziąć udział w testowaniu oraz odpowiedź na pytanie: Który ze smoczków z kolekcji HEY najbardziej się Wam podoba i dlaczego? Całą ofertę smoczków znajdziecie na stronie LOVI!

> Wysyłając swoje zgłoszenie zobowiązujecie się do przesłania recenzji z testowania oraz akceptujecie Regulaminu testowania

Będzie nam także miło, jeśli opublikujecie zdjęcie z testowania w swoich kanałach social media z hashtagiem #wybierambezpieczeństwo

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20.11.2021 r.!

Spośród zgłoszeń, wybierzemy 20 osób, które otrzymają do przetestowania zestaw dwóch smoczków z kolekcji LOVI HEY!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również