-Reklama-

Ruchy dziecka w brzuchu, które odczuwa też partner? To możliwe!

Ruchy dziecka w brzuchu to coś niesamowitego. Często żałujemy, że nasz partner nie może odczuwać ich tak samo jak my - żadne słowa nie opiszą tego uczucia. Słowa nie, ale pewne urządzenie może pomóc je odczuć!

-Reklama-

Ruchy dziecka w brzuchu to coś niesamowitego. Często żałujemy, że nasz partner nie może odczuwać ich tak samo jak my – żadne słowa nie opiszą tego uczucia. Słowa nie, ale pewne urządzenie może pomóc je odczuć!

Ruchy dziecka w brzuchu mają to do siebie, że są… nieprzewidywalne. Oczywiście można je sprowokować np. zjedzeniem czegoś słodkiego lub potrawy o innym, wyrazistym smaku. Można też głaskać brzuch, ale nie zawsze jest to takie proste!

Znasz to uczucie, kiedy czujesz wielkiego kopniaka albo przepychanie w brzuchu, bulgotanie… a gdy wołasz partnera i przykładasz jego rękę do brzucha… cisza!

Nie jesteś sama! To problem większości par oczekujących swojego dziecka. Po co nam jednak technologia? Zobacz pas, który umożliwia symulację ruchów płodu w czasie rzeczywistym! No i najważniejsze – jakie wywołuje to emocje u tatusiów! Wzruszające!

Gdyby weszło to do powszechnego użytku…

https://youtube.com/watch?v=D3yDV-2QhR0%2520frameborder%3D0%2520allowfullscreen

photo: you tube
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również