-Reklama-

Primaaprilisowe żarty dla ciężarnych

Prima Aprilis już blisko. Jesteś w ciąży? Pokaż, że też masz poczucie humoru i wkręć znajomych lub rodzinę. Oto primaaprilisowe żarty, jakie może zrobić innym przyszła mama.

-Reklama-

Jakie primaaprilisowe żarty może zrobić ciężarna?

1. Wymyśl dziwaczne imię dla dziecka

Nie zdradziliście jeszcze bliskim planów odnośnie imienia dla dziecka? Daj się ponieść wyobraźni i wymyśl coś naprawdę dziwnego np. Hashtag, Opel albo Fiona. Jeśli żart ma być udany, musisz dorobić do tego całą ideologię.

2. USG z photoshopu

Umiesz posługiwać się programem graficznym do obróbki zdjęć? Zmień zdjęcie USG swojego malucha i pokaż innym. Dorysuj maluchowi różki , długie włosy albo telefon komórkowy w rączce. Niech zadziała wyobraźnia!

3. Będzie nas więcej

Wkręć przyszłego tatę, że na ostatnim badaniu USG lekarz wykrył jeszcze jednego malucha i będzie was więcej. Jeśli tatuś nie da się nabrać, nabierzcie inne osoby z rodziny. Szok murowany!

4. Na obżartucha

Przez cały dzień udawaj, że ciągle masz na coś apetyt. Wysyłaj przyszłego tatusia co chwila do sklepu, zmieniaj zachcianki co godzinę, a gdy będzie miał dość i się zbuntuje – zrób scenę płaczu, że nie rozumie ciężarnej.

5. Wcześniejszy poród

Jeśli jesteś w zaawansowanej ciąży, zażartuj, że już urodziłaś albo zaczęłaś rodzić. Poinformuj przyszłego tatę, że odeszły ci wody albo zaczęły się skurcze. Na portalu społecznościowym możesz napisać, że właśnie trwa akcja porodowa i na bieżąco zdawaj relację z postępów porodu co 10 minut.

autor: IGUANA
FOTO: pixabay.com
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również