-Reklama-

Jak odmienić pokój dziecka w… jeden dzień!

Każdy z nas marzy o tym, by pokój czy kącik dziecka był szczególny. Funkcjonalny, wygodny, ale też, by prezentował się wyjątkowo efektownie. Jeśli nie masz czasu na remont, ani dodatkowych funduszy na nowe wyposażenie, skorzystaj z naszych wskazówek. Wiemy jak osiągnąć taki efekt!

-Reklama-

Dekoracje i wszelkie akcesoria w pokoju dziecięcym spełniają wiele funkcji. Przede wszystkim dodają temu wyjątkowemu miejscu uroku i bajkowej atmosfery. Ożywiają dziecięce wnętrza, pozytywnie działają na dziecięcą wyobraźnię i wspierają w zabawie. Poza tym, dekoracje mogą spełniać szereg funkcji aranżacyjnych – mogą np. optyczne powiększyć przestrzeń, dodać jej głębi, a nawet rozświetlić! Idealnym i najszybszym sposobem na takie zmiany są naklejki ścienne. Długo szukałyśmy takich, które warto by było wam pokazać. Nasz wybór padła na tenstickers.pl. Zobaczcie dlaczego.

Wspomnienia na lata

Każdy z nas ma jakieś wspomnienia z dzieciństwa ulubionych rysunków, obrazków – czy to z pokoju dziecięcego, przedszkola, czy po prostu z murka od warzywniaka. Dziecięca pamięć i wspomnienia często koncentrują się na obrazach, kolorach – to one zostają w naszej pamięci najdłużej, aż do życia dorosłego. Dlatego też warto stymulować te zmysły – nie tylko ze względów uwrażliwienia na estetykę, ale też po prostu – rozwojowych. Wybierając naklejki, kierowałyśmy się tym, by były nie tylko ładne, ale też miały ciekawe i przemyślane kompozycje.

Jakie naklejki wybrać?

No tak – tu pojawia się największy dylemat. Wybór naklejek – wzorów i motywów jest ogromny. Ale i w tej kwestii postaramy się coś doradzić. Bardzo fajną propozycją od firmy tenstickers.pl są naklejki spersonalizowane np. z imieniem dziecka. Jeśli nie mamy pomysłu na motyw dekoracyjny, możemy też jako klucza użyć zainteresowania dziecka np. ściana z kloców lego, czy własny układ słoneczny, jeśli malca interesuje kosmos. Naklejki możemy też śmiało stosować na meblach – jako ich kontynuację np. potwór wychodzący z szafy czy kwiatek wyrastający z biurka. Bardzo ciekawym pomysłem na wykorzystanie naklejek jest połączenie przyjemnego z pożytecznym – np. naklejki z abecadłem. Dla małych romantyków, świetną propozycję są pisane sentencję np. życzenia słodkich snów… Naklejki mogą mieć także przy okazji funkcjonalny charakter – być wykorzystywane bardzo praktycznie np. miarki wzrostu czy tablice kredowe. Inspiracji zastosowania naklejek jest tyle, ile możliwości ma dziecięca wyobraźnia i tak jak ona, nie powinny być niczym ograniczani.

Co jeszcze jest ważne?

Aby naklejki spełniały swoją funkcję, ich wykonanie musi być równie estetyczne jak sam wygląd, poza tym muszą być łatwe w użyciu i nie pozostawiać brzydkich śladów. Dlatego też między innymi nasz wybór padł na tenstickers.pl. Naklejki te łatwo się aplikują, nie pozostawią śladów, a gdy wzór nam się znudzi, po prostu wymieniamy go na nowy.

To jakie naklejki wybieracie?
Więcej opcji i inspiracji aranżacyjnych, znajdziecie TUTAJ!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Odbierz darmową bransoletkę! Liczy się kolejność zgłoszeń!

Kolejna niezwykła okazja dla wszystkich mam! Bebiko właśnie rozdaje piękne bransoletki ze złotymi serduszkami. Zgłoś się po swoją!

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.