-Reklama-

Nowe Szumisie – premiera!

Drużyna Szumisiów powiększyła się o kolejne misie! Witamy dziewczynkę i chłopca – misie, które nie tylko mają nowe futerka, ale i ….serduszka!

-Reklama-

Najnowsze Szumisie skrywają w sobie nowy mechanizm, z dodatkowymi dźwiękami. Szumisie potrafią szumieć już nie tylko szumem suszarki, ale i odkurzacza! Jeśli Twój maluch usypia w ciągu dnia tylko kiedy odkurzasz, te misie pozwolą Ci odpocząć i zająć się czymś innym niż sprzątanie! Czyż nie brzmi zachęcająco?

sz2
sz1

Nowy mechanizm, nowe funkcje

Innowacją w nowych Szumisiach jest zmieniony tryb pracy. Wszystko to dzięki nowemu mechanizmowi z wbudowanym czujnikiem snu oraz systemem non-stop!

Od teraz Szumiś już nie wyłączy się po ustalonym czasie, ale zareaguje na rozbudzanie się dziecka, gdy szum będzie wyłączony! Wystarczy, że maluch się poruszy lub wyda z siebie jakiś dźwięk, Szumiś wznowi pracę na kolejne 60 minut i na nowo utuli dziecko do snu. Koniec z wstawaniem i ponownym włączeniem Szumisia. Ty też zasługujesz na przespaną noc!

A jeśli Twoje dziecko nie lubi spać w całkowitej ciszy, nowy Szumiś może szumieć mu do uszka całą noc. Wystarczy przełączyć mechanizm na system non-stop. Wszystko po to, by maluch miał nieprzerwany i spokojny sen. Czego chcieć więcej?

Premiera nowych Szumisiów w Dzień Mamy!

Nowe Szumisie dostępne są od dziś w sklepach. Nie bez powodu! Szumisie to nie tylko ulubiony pluszak dzieci, ale również niezastąpiona pomoc dla mam. Zachęcamy do zakupów, póki Szumisiowe magazyny są jeszcze pełne.

Szumisia zamówisz TUTAJ!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również