-Reklama-

Neno Camino – laktator, który spełni oczekiwania każdej mamy!

Uwielbiamy takie nowości! Neno Camino to laktator, który doskonale spełnia swoją funkcję, ale też ma fantastyczny design! Wybrała go także Maja Hyży - jesteście ciekawe dlaczego?

-Reklama-

Kto powiedział, że sprzęty i akcesoria dla dzieci i mam mają być pozbawione szyku i elegancji? My lubimy sprzęty, które powstały z myślą o kobietach lubiących się wyróżniać. To między innymi dlatego ten właśnie laktator wpadł nam w oko. Ale przecież sam wygląd to nie wszystko, dlatego musiałyśmy sprawdzić także, czy Neno Camino oprócz tego, że ma świetny design, spełnia także swoją funkcję!

Podwójny, trójfazowy, bezprzewodowy laktator elektryczny

To wszystkie cechy, które powinien mieć dobry laktator. Przede wszystkim, z Neno Camino możemy pobierać pokarm z dwóch piersi jednocześnie. O tym, że jest to ważne powie wam każda mam, która kiedykolwiek próbowała odciągać pokarm laktatorem pojedynczym i musiała blokować laktację z drugiej piersi. Laktator ten, jak żaden inny doskonale sprawdzi się w podróży, czy na spacerze. Ma wbudowany akumulator, a dodatkowo opcję szybkiego ładowania – poprzez powerbank. Pełne ładowanie trwa zaledwie 2 godziny. W zestawie znajdziemy także dwie butelki – równie pięknie i starannie wykonane jak sam laktator.

Butelki laktatora Neno Camino zrobiono z materiału odpornego na temperaturę, niechłonącego zapachu ani koloru, odpornego na mechaniczne uszkodzenia. Materiał nie matowieje, nie zmienia koloru, a do tego ma dużą zdolność pochłaniania uderzeń. Technologia BPA free zapewnia bezpieczeństwo i pewność, że do pokarmu nie przedostanie się szkodliwy bisfenol, który wykorzystywany jest przy produkcji taniego plastiku.

Niezwykle fantastycznie rozwiązano w tym laktatorze sposób pobierania pokarmu, który imituje naturalne karmienie.

  • pierwsza faza, to stymulacja – masaż pobudzający laktację
    To szybkie i płytkie ruchy, które mają na celu pobudzenie gruczołów mlecznych do pracy. Ten tryb posiada 5-cio stopniową regulację.
  • druga, proces wydajnego odciągania pokarmu
    Głębokie i długie ruchy dla sprawnego odciągania mleka. W tym trybie masz aż 9 stopni regulacji mocy.
  • faza odpuszczania, czyli delikatne wygaszanie laktacji – imitujące dziecięce usypianie
    Następuje powolne wygaszanie ruchów ssących, aż do automatycznego wyłączenia się laktatora. Ta faza jest idealna do całkowitego opróżniania piersi w celu pobudzenia laktacji. Faza posiada 5 poziomów pracy.

Dlaczego Neno Camino tak bardzo zwrócił naszą uwagę?

Na uwagę zasługuje także samo wykonanie laktatora Neno Camino. Wspomnieliśmy już o wyjątkowym designie i dopracowaniu szczegółów. Lejki wykonane z delikatnego, miękkiego – przyjemnego dla skóry silikonu, bez BPA. Są one dodatkowo elastyczne i dopasowują się do rozmiaru piersi – rewelacja! Materiał ten zmniejsza poczucie ucisku i usprawnia przepływ mleka, a ponadto jest delikatny i przyjemny w dotyku. Lejki mają dodatkowy wzorek florystyczny, który nadaje im bardziej estetyczny wygląd.

Z myślą o nowoczesnej i aktywnej kobiecie

Coraz więcej Mam planuje szybki powrót do pracy i aktywności zawodowej. Neno popiera te starania i dlatego wypuszcza na rynek kolejny podwójny laktator. Fakt ten doceniła także Maja Hyży – ambasadorka marki, artystka, piosenkarka, influencerka, aktywna, piękna mama.

Aktywnym Mamom czas ucieka tak szybko, że nie chcą spędzać go na rzeczach, w których może je zastąpić technologia. A Neno to technologia płynąca z miłości – mówi Maja Hyży, nowa ambasadorka Neno w Polsce. Chcę podzielić się z Wami codziennością nowoczesnej i aktywnej mamy i pokazać, jak czerpać z tej codzienności wiele frajdy.”

O marce:

Neno to polska marka, która dostarcza produkty dla młodych rodziców na miarę oczekiwań, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu. Misją i filozofią marki jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w postaci termometrów, aspiratorów, niań bezprzewodowych i laktatorów elektronicznych.

Uwaga Promocja!

Dla pierwszych 20 osób, które kupią laktator w sieci sklepów RTV EURO AGD – szczoteczka Neno Denti gratis.

Laktator Neno Camino to wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Artykuł ma charakter reklamowy. Podmiot prowadzący reklamę – Iguana Koncept Anna Kuliberda. Producent laktatora – KGK Trade

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również