-Reklama-

Najlepszy prezent dla mamy? Wspomnienia!

Kiedy nasze dzieci są małe, tak wiele się w naszym życiu dzieje. Pierwszy kroczek, pierwsza jazda na rowerku, pierwsze urodziny... Te wydarzenie są tak przełomowe i jest ich tak wiele, że fantastycznym pomysłem jest je po prostu dokumentować! To wszystko po to, by móc wracać do tych wspomnień za wiele, wiele lat... i z łezką w oku przypominać sobie ten fantastyczny czas.

-Reklama-

Żyjemy w czasach, że praktycznie nie ruszamy się bez telefonu, a tym samym bez aparatu. Fotografujemy niemal wszystko! Podróż samochodem, wizytę w restauracji, spacer po parku… A co dalej z tymi fotografiami? Część zapewne wykasujemy, gdy skończy się miejsce w urządzeniu, część pójdzie w zapomnienie razem z wymienianym telefonem, cudem ocalą te, które jakimś trafem oddamy do wywołania!

Folder „do druku”

Też macie taki folder na swoim komputerze? A w nim prawdziwe perełki – najwspanialsze zdjęcia, które czekają na to, by się zmaterializować w postaci wywołanych zdjęć. Niestety zwykle nie mamy na to czasu, ani pomysłu co z tymi zdjęciami dalej zrobić – trzeba przecież kupić album, wybrać miejsce na ramki… To dlatego to zajęcie zawsze odkładamy na koniec. Przy małych dzieciach ten moment może niestety nigdy nie nastąpić…

Wspomnienia są najważniejsze i warto je pielęgnować

Żyjemy w ciągłym biegu, w wirze codziennych obowiązków nie zwracamy uwagi na to, co tak naprawdę jest istotne. Za parę czy kilkanaście lat będziemy żałować, że nie możemy wrócić do swoich wspomnień. A jest na to bardzo proste rozwiązanie!

autor: Sylwia
foto: pixabay.com

 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również