-Reklama-

Najlepsze sale zabaw dla dzieci w Warszawie

Dzieci uwielbiają te miejsca. Sale zabaw to fantastyczny sposób na atrakcyjne spędzenie czasu, na dodatek w ruchu. Specjalnie dla was zrobiliśmy przegląd najciekawszych tego typu miejsc w Polsce. Wasze dzieci będą zachwycone!

-Reklama-

Najlepsze sale zabaw dla dzieci w Warszawie

SMART KIDS PLANET

Smart Kids Planet to miejsce, jakiego do tej pory nie było. To pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy, które wypełnia lukę między salami zabaw, a centrami nauki. Misją Smart Kids Planet jest inspirowanie dzieci do odkrywania świata poprzez ideę mądrej zabawy. Dlatego też wszystkie eksponaty (w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce) zostały stworzone w nurcie edutainment – edukacji przez rozrywkę. W samym sercu Warszawy, w historycznej przestrzeni Fabryki Norblina, na 1600 m2 na Waszych małych odkrywców czeka 9 stref mądrej zabawy a w nich ponad 50 angażujących atrakcji. Wszystko po to, aby rozwijać u najmłodszych kompetencje przyszłości, uczyć współpracy, zapoznawać z najnowszymi technologiami i kształtować dobre ekologiczne nawyki. Centrum dedykowane jest dzieciom w wieku 0 – 10 lat. W Smart Kids Planet zorganizujesz także niezapomniane urodziny dla dziecka pełne wartościowych atrakcji i warsztatów w jednej z 5 dedykowanych salek urodzinowych.


FUNPARK DIGILOO

Funpark Digiloo to podobno największy plac zabaw w Warszawie. Kryje on w sobie masę rozmaitych rozrywek. Znajdziemy tam m.in. laserowy paintball, ścianę wspinaczkową i oczywiście kompleks zjeżdżalni do kolorowych kulek oraz  trampolin. Szeroka oferta zadowoli dziecko w każdym wieku.


INCA PLAY

Inca Play to plac zabaw mieszczący się w CH Blue City wyróżnia przede wszystkim to, ze poza standardowymi elementami takimi jak zjeżdżalnie, baseny z kulkami, ściany do wspinaczki czy labirynty, znajdziemy również atrakcje typowe dla wesołego miasteczka: Diabelski Młyn, Piracki Statek czy Skacząca Wieża. Moc zabawy dla małych i dużych dzieci.


KOLORADO

Kolorado to jedna z pierwszych tego typu sal zabaw w Polsce, bo powstała w 1992 roku. Mimo konkurencji, nadal przyciąga tłumy dzieci.  Znajdziemy tutaj klasyczne konstrukcje – zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe, tunele i baseny z piłkami, ale również platformy zabaw interaktywnych czy urządzenia do zabawy, na bazie sprężonego powietrza.


FIGLARIUM

Poza Warszawą, sala zabaw mieści się również w Ostrołęce. Figlarium to olbrzymi plac zabaw ze zjeżdzalniami, tunelami, ściankami do wspinania i basenami z piłkami. Wiele ciekawych atrakcji, które można dostosować do wieku.


FUNCLIMB

Funclimb to nietypowy plac zabaw, na dodatek przeznaczony dla nieco starszych dzieci (powyżej 120 cm wzrostu). Wszystkie atrakcje to ścianki wspinaczkowe – bardzo różnorodne i kolorowe. Świetna odmiana, jeśli naszym pociechom znudziły się baseny z piłkami.

ALE ZEBRA Centrum Rozrywki


To miejsce nie tylko dla dzieci, ale gwarancja zabawy również dla dorosłych. Ze względu na to, że w Zebrze królują automaty, to idealna sala dla trochę starszych dzieci.  Poza automatami znajdziemy tu również: Laser Tag Dżungla czyli salę do laserowego paintballa, pole do mini golfa, 4 pokoje zagadek tzw. Escape Roomy, Laserowy Labirynt, Bumper Cars czyli tor do jazdy poduszkowcami i salę do bilarda. Na miejscu można się posilić pyszną pizzą. Idealne miejsce na urodziny.

fot. Ale Zebra

Kosmiczna Sala Zabaw Airo Space Kids

W Airo można bawić się w kosmicznych odkrywców. Sala obejmuje aż 3 piętra kosmicznych zakamarków, po których można się ganiać i wspinać. Ponadto są tam liczne labirynty o różnych stopniach trudności, tory przeszkód i uwielbiane przez dzieci trampoliny oraz mega długie zjeżdżalnie. Dla miłośników gokartów też się coś znajdzie, bo w sali mieści się mini tor gokartowy. Interaktywna strefa to jeszcze jedna super atrakcja. Airo to miejsce na niespożytą energię małych i dużych.

fot. Airo Space

Zobacz jeszcze:

Najlepsze aquaparki w Polsce! Top 10
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

1 KOMENTARZ

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również