-Reklama-

Najdroższe zabawki świata. Zobacz!

Ich ceny wydają się jak z kosmosu, a jednak zdarzają się tacy, co są w stanie na zabawkę dla dziecka wydać majątek. Zobaczcie, jakie zabawki są najdroższe na świecie.

-Reklama-

Choć na żadną z tych zabawek mnie nie stać, zastanawiam się czy, mając takie pieniądze „na zbyciu”, uległabym pokusie kupienia takich gadżetów. Niektóre z nich są naprawdę bardzo niepraktyczne i mam wątpliwości, czy spodobałyby się moim dzieciom. A Wy, jak sądzicie? Czy poniższe przedmioty to Wasz szczyt marzeń?

Najdroższe zabawki świata

Oryginalna figurka G.I. Joe Action z 1963 roku. W 2003 roku został sprzedana za prawie 200 tysięcy dolarów! (foto: alux.com)

Most-Expensive-Toys-In-The-World-Top-10-Original-G.-I.-Joe-Action-Figure

Platynowy robot do zabawy. Oczy robota wykonane są z diamentów. Cały robot warty jest 250 tysięcy dolarów. (foto: mundiario.com)

Most-Expensive-Toys-In-The-World-Gundam-Fix-Platinum-Toy-Robot

Luksusowa konsola do gier Nintendo wykonana z 22-karatowego złota. Cena? 485 tysięcy dolarów!

Most-Expensive-Toys-In-The-World-Nintendo-Wii-Supreme

Diamentowa lalka Barbie zaprojektowana przez Stefano Centuri. Cena lalki wynika z wartości naszyjnika, który posiada – wykonano go z najlepszych białych i różowych diamentów. Cena lalki to 550 tysięcy dolarów.(foto: ebay.com)

thumb_1287699189313110

Złoty koń na biegunach. Wykonany jest z 36 kilogramów czystego złota. Jego wartość to 5,5 miliona dolarów. Ciekawostką jest fakt, że taką zabawkę swojej córce kupili Beyonce i Jay-Z. (foto: lolwot.com)

Screen-Shot-2014-06-12-at-7.12.08-pm

Luksusowa kostka Rubika wykonana jest ze szlachetnych kamieni takich jak: szmaragdy, rubiny i ametyst. Cena takiej kostki oscyluje wokół 1,5 miliona dolarów. (foto: spendit.pl)

Most-Expensive-Toys-In-The-World-Top-10-The-Masterpiece-Cube-Rubik’s-Cube

Miś Louis Vuitton to drogocenny pluszak. Jego futro zawiera prawdziwe złoto, oczy wykonane są z szafirów i diamentów. Miś w komplecie ma dodatkowe ubranko oraz walizkę produkcji Louis Vuitton. Cena to ponad 2 miliony dolarów. (foto: justcollecting.com)

Most-Expensive-Toys-In-The-World-Top-10-Steiff-Louis-Vuitton-Teddy-Bear

Diamentowa piłka nożna. Oczywiście trudno byłoby nią grać, ale podziwiać można. Wykonana jest z 2640 czarnych diamentów, 6620 białych diamentów i 3500 diamentów afrykańskich. Cena takiej piłki to ponad 2,5 miliona dolarów. (foto: geektoys.pl)

Most-Expensive-Toys-In-The-World-Top-10-Shimansky-Soccer-Ball

Złoty model Lamborghini wykonany w skali 1:8 jest dziesięciokrotnie cenniejszy od prawdziwego auta tej marki. Samochód wykonany jest ze złota oraz diamentów. To najdroższy model samochodu na świecie. Na aukcji osiągnął cenę 7,5 miliona dolarów. (foto: digitaltrends.com)

goldcar2a

Oryginalny hełm Lorda Vadera z Gwiezdnych Wojen. To dokładnie ten, który był częścią kostiumu w filmie. Jego cenę oszacowano na 115 tysięcy dolarów.

MR_Vad_Icon
Autor: iguana
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również