-Reklama-

Moje pierwsze literki i cyferki. Z elementami Montessori

Szukasz dobrej książki do nauki literek i cyferek? Najnowsza propozycja od Wydawnictwa RM to zbiór ciekawych ćwiczeń z elementami Montessori, które rozbudzą procesy poznawcze w Twoim kilkulatku!

-Reklama-

Książeczka z ćwiczeniami od Wydawnictwa RM

Dzieci w wieku 4-5 lat fascynuje otaczający je świat, chętnie przezywają nowe doświadczenia, są dociekliwe, chcą poznawać i uczyć się, a ich umysł jest niezwykle chłonny. Wydaje się to idealny wiek do rozpoczęcie nauki czytania i pisania. Jednak wielu rodziców ma wątpliwości, czy rozpoczęcie klasycznej nauki tych umiejętności nie będzie okradaniem ich pociechy z dzieciństwa i beztroski.

Odpowiedzią na te wątpliwości jest ta książka. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom językowym, matematycznym, przyrodniczym i plastycznym bazujących na metodzie opracowanej przez Marię Montessori dziecko zarówno zdobędzie nowe umiejętności i wesoło spędzi czas. Towarzysz dziecku w tej przygodzie, objaśniaj polecenia, bądź uważnym i wrażliwym przewodnikiem po otaczającym świecie. Premiera już 11 września 2020 r.

Bogumiła Zdrojewska jest nauczycielem dyplomowanym i od ponad 30 lat pracuje z dziećmi, wykorzystując metodę Marii Montessori. Cechuje ją innowacyjne podejście do wychowywania i uczenia najmłodszych oraz chęć do stałego poszerzania swoich kompetencji pedagogicznych. Swoją pasją dzieli się z podopiecznymi w Przedszkolu Miejskim nr 220 w Łodzi.

UWAGA! WIELKIE ROZDANIE!

Jeśli chcesz otrzymać od nas książkę „Moje pierwsze literki i cyferki”, napisz na nasz adres: [email protected] dlaczego uważasz, że to książka idealna dla Twojego dziecka. Na Wasze maile czekamy do 30.09. Wybierzemy 10 osób, które otrzymają od nas książki.

POWODZENIA!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również