-Reklama- Rowery - wybierz na Ceneo

Moje pierwsze literki i cyferki. Z elementami Montessori

Szukasz dobrej książki do nauki literek i cyferek? Najnowsza propozycja od Wydawnictwa RM to zbiór ciekawych ćwiczeń z elementami Montessori, które rozbudzą procesy poznawcze w Twoim kilkulatku!

-Reklama-

Książeczka z ćwiczeniami od Wydawnictwa RM

Dzieci w wieku 4-5 lat fascynuje otaczający je świat, chętnie przezywają nowe doświadczenia, są dociekliwe, chcą poznawać i uczyć się, a ich umysł jest niezwykle chłonny. Wydaje się to idealny wiek do rozpoczęcie nauki czytania i pisania. Jednak wielu rodziców ma wątpliwości, czy rozpoczęcie klasycznej nauki tych umiejętności nie będzie okradaniem ich pociechy z dzieciństwa i beztroski.

Odpowiedzią na te wątpliwości jest ta książka. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom językowym, matematycznym, przyrodniczym i plastycznym bazujących na metodzie opracowanej przez Marię Montessori dziecko zarówno zdobędzie nowe umiejętności i wesoło spędzi czas. Towarzysz dziecku w tej przygodzie, objaśniaj polecenia, bądź uważnym i wrażliwym przewodnikiem po otaczającym świecie. Premiera już 11 września 2020 r.

Bogumiła Zdrojewska jest nauczycielem dyplomowanym i od ponad 30 lat pracuje z dziećmi, wykorzystując metodę Marii Montessori. Cechuje ją innowacyjne podejście do wychowywania i uczenia najmłodszych oraz chęć do stałego poszerzania swoich kompetencji pedagogicznych. Swoją pasją dzieli się z podopiecznymi w Przedszkolu Miejskim nr 220 w Łodzi.

UWAGA! WIELKIE ROZDANIE!

Jeśli chcesz otrzymać od nas książkę „Moje pierwsze literki i cyferki”, napisz na nasz adres: [email protected] dlaczego uważasz, że to książka idealna dla Twojego dziecka. Na Wasze maile czekamy do 30.09. Wybierzemy 10 osób, które otrzymają od nas książki.

POWODZENIA!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
411ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

9 ciekawostek o dzieciach urodzonych w lutym

Twój maluch urodzi lub urodził się w lutym? Sprawdź, co o twoim dziecku mówi miesiąc jego urodzin! Oto rzeczy, których nie wiedziałaś o dzieciach urodzonych w drugim miesiącu roku.

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

Mamy polecają Mamom – zagłosuj na produkt miesiąca!

Mamy wiedzą co dobre dla ich dzieci, dlatego rozpoczynamy głosowanie na produkt miesiąca. Weź udział w plebiscycie i wybierz produkt, który cenisz w macierzyństwie.

Nowe „Czyściochowe zabawy” już w Rossmannie – w sam raz na zimowe ferie!

,,Czyściochowe zabawy! Cz. 5 Czysty nos”– to tytuł kolejnych pełnych łamigłówek i kolorowanek książeczek z bohaterami Czyściochowa. Są one prezentem dla uczestników Rossnę!, którzy między 14 stycznia, a 15 lutego kupią produkt do dziecięcej higieny lub pielęgnacji i zeskanują kartę programu.

„Nastolatki na krawędzi” – poradnik o wychowywaniu nastolatek w pełnej niepokoju rzeczywistości

Czy każde samookaleczanie prowadzi do samobójstwa? Jak nastolatki korzystają z technologii i co z tego wynika? Czy zaburzenia psychiczne mogą być ucieczką przed rzeczywistością? Jak zareagować, kiedy córka prosi, aby zwracać się do niej „on”? Kiedy udać się z nastolatką do specjalisty i czego się spodziewać po takiej wizycie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w poradniku o wychowywaniu nastolatek w pełnej niepokoju rzeczywistości. „Nastolatki na krawędzi. Czego nie wiecie o problemach swoich córek” Krystyny Romanowskiej, dr Agnieszki Dąbrowskiej i dr Marty Niedźwiedzkiej w księgarniach już od 25 stycznia!