-Reklama-

Lalka bobas na prezent? Sprawdź, kiedy się sprawdzi!

Lalka bobas to wierna przyjaciółka. Towarzyszy każdej dziewczynce od niemal pierwszych dni jej narodzin, do pierwszych klas podstawówki. Można powiedzieć, że rosną razem i świetnie się rozumieją. Dlaczego to właśnie ten rodzaj lalki jest jednym z najbardziej uwielbianych?

-Reklama-

Lalki bobasy przez lata przechodziły prawdziwą przemianę. Od lalek ze sztucznym wyrazem twarzy i małą czuprynką, po modele, które bardzo realnie odzwierciedlają prawdziwego bobasa. Pierwsze lalki tego typu nie miały ani zbyt wiele funkcjonalności, ani akcesoriów, za pomocą, których można by je było pielęgnować. Trzeba było nieźle się nagłówkować i pobudzić wyobraźnię, by zabawa z taką lalką była faktycznie udana.

Sztuczne bobasy, średnio też odwzorowywały dzieci. Nie do końca naturalnie wykonana twarz i twardy materiał korpusu, nóżek i rączek, nie sprzyjał samodzielnemu przebieraniu malucha. To się jednak zmieniło z czasem, a współczesne lalki bobasy są świetną okazją do tego, by nawet te najmniejsze dziewczynki mogły nauczyć się podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych u malucha. Oferta tego rodzaju zabawek jest ogromna, a każda z dziewczynek z dużą wrażliwością opiekuje się swoim małym bobaskiem. Czy i jaką lalkę bobasa wybrać?

Dlaczego lalki bobasy to dobry pomysł na prezent i dla kogo się sprawdzi?

Na lalkę bobasa możemy zdecydować się już wtedy, gdy nasza dziewczynka skończy roczek. Pierwszy kontakt z taką zabawką będzie dość prozaiczny i zapewne ograniczy się do uśmiechu wywołanego na twarzy dziecka. Z czasem jednak mała dziewczynka będzie coraz śmielej opiekowała się bobasem, a jej opiekuńczość zachwyci i zadziwi rodziców.

Lalka bobas to świetne narzędzie edukacyjne w rękach dziecka. Z taką zabawką maluch uczy się odpowiedzialności, opieki nad dzieckiem i co ważne, powoli dokształca u siebie także rozwój umiejętności społecznych. Czuje się odpowiedzialna za zabawkę oraz spełnia jej kluczowe potrzeby fizjologiczne. Pamiętajmy przecież, że aktualnie dostępne lalki bobasy potrafią nie tylko płakać, siusiać, ale również jeść, mówić, czy śpiewać. Odpowiedzialny maluch często nie chce pozostawiać swojej lalki nawet na moment. Zabiera ją nawet na spacery, układając lalę w wygodnym dla niej wózku. Tutaj znajdziesz różne modele lalek bobasów: https://allegro.pl/kategoria/lalki-bobasy-85270

Dobierz do niej odpowiednie akcesoria!

Jakie lalki bobasy znajdziemy w ofercie?

Ciekawą zabawką spełniającą się w roli lalki bobasa, będzie cała kolekcja nowocześnie wykonanych Baby Born. To lalki przygotowane wręcz idealnie i niemal w każdym calu. Dobrej jakości jest tutaj samo tworzywo bobasa, odpowiednio miękkie, aby malucha można było samodzielnie przewijać i przebierać. Baby Born chętnie podkreślają swoje potrzeby fizjologiczne, a z czasem stają się najwspanialszym kompanem do popołudniowych zabaw. Tu nie brakuje rozmaitych akcesoriów, które ułatwiają kreację scenariuszy zabaw.

Tutaj, znajdziesz różne modele Baby Born: https://allegro.pl/kategoria/bobasy-baby-born-259353

Zwróć uwagę, na to, jakie akcesoria są dostępne wraz z lalką i jakie dodatkowe funkcjonalności posiada odpowiedni model. Porozmawiaj ze swom dzieckiem, o jakiej lalce marzy, a być może wybór idealnego prezentu będzie dzięki temu znacznie prostszy!

Pamiętaj, że wśród oferty dostępnych lalek znajdziesz także inne modele. Upewnij się, że Twoja dziewczynka marzy właśnie o tej dedykowanej lalce bobasie, zanim kupisz określony egzemplarz! W końcu dedykowana lalka będzie jej towarzyszyć przez długie, długie lata.

Wpis sponsorowany
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również