-Reklama-

Konkurs z filmem „Bejbis”! Wygraj super zestaw nagród!

-Reklama-

„Bejbis” to najnowszy film Andrzeja Saramonowicza. Zapraszamy do kin po ogromną dawkę śmiechu i refleksji, a do nas po niezwykłe nagrody, które możecie zgarnąć w związku z premierą filmową.

Oto właśnie „Bejbis”, przebojowa, rozrywkowa, choć również komercyjna opowieść o tym, co znaczy w dzisiejszych czasach bycie rodzicem, jak odnaleźć się w familijnej sytuacji „bez wyjścia”. Bardzo dużo w niej błyskotliwego humoru, odrobina nostalgii, wiele ważnych refleksji – słowem atrakcyjny obraz współczesnej polskiej mentalności, obyczajowości i światopoglądów. I choć wszyscy członkowie obsady i ekipy zgodnie mówią, że to nieco inny film Andrzeja Saramonowicza od tych, do których polski scenarzysta i reżyser nas przyzwyczaił, dodają szybko, że widzowie znajdą w „Bejbis” wszystkie elementy, za które pokochali jego filmy.

„Bejbis” na ekranach kin już od 21 października!

O filmie

Ada i Mikołaj od kilkunastu lat są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej 15-letniej Meli, mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Słowem: klasa średnia w średnim wieku. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy, na świat przyjdzie Jaś, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (czyli wpadka). Przyjaciele pukają się w czoło: „1 dziecko + 1 dziecko = 11 dzieci, a nie 2” – mówią, a Mela jest zaniepokojona pojawieniem się konkurencji. Jednak Ada i Mikołaj w pocie czoła starają się ogarniać zupełnie nową rodzinną rzeczywistość. Tymczasem czekają ich: nieprzespane noce, wszechobecne pieluchy, brak seksu i coraz częstsze kłótnie. Nie tak miało być. Jasia oczywiście kochają, ale między nimi zaczyna dziać się coraz gorzej. Ada jest wściekła na cały świat, a Mikołaj zaczyna uciekać z domu, by w pracy łapać chwile spokoju. Jak w tej sytuacji odnaleźć radość życia, uratować miłość i zachować chociaż drobny margines wolności? Łatwo nie będzie, ale może być naprawdę zabawnie.

Reżyseria: Andrzej Saramonowicz

Scenariusz: Andrzej Saramonowicz

Zdjęcia: Tomasz Madejski

Scenografia: Joanna Walisiak

Kostiumy: Enrica Iacoboni

Muzyka: Marek Napiórkowski

Montaż: Jarosław Barzan

Producenci: Alessandro Leone, Marta Leone, Michał Dziuda

Produkcja: Agresywna Banda, L’Age D’Or

Koprodukcja: Cavatina Studio, Play Entertainment, Bumifilm

Współfinansowanie: Ministero della Cultura – Direzione generale Cinema e audivisivo, Regione Lazio

Dystrybucja: Monolith Films

W rolach głównych zobaczymy: Martę Żmudę Trzebiatowską oraz Andrzeja Małeckiego.

Konkurs z okazji premiery filmu „Bejbis”

W związku z premierą kinową mamy dla was niespodziankę – konkurs filmowy. Do wygrania 5 super zestawów nagród, w których skład wchodzą:

  • Zabawka interaktywna Mówiąca Farma marki Chicco
  • Kosmetyki do włosów – Loxus Trichology (Booster Shampoo + Booster Mask)

By wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na proste pytanie:

„Jaki tytuł filmu pasuje jako opis Twojego rodzicielstwa? Krótko uzasadnij odpowiedź”

Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 30.10.br pod adresem [email protected] (w tytule wpiszcie Konkurs Bejbis). Rozwiązanie konkursu tutaj 31.10.br.

Regulamin konkursu: Tutaj

Powodzenia!


Edit 31.10.2022

Rozwiązanie konkursu!

Dziękujemy za liczne zgłoszenia do konkursu. Po redakcyjnej naradzie wyłoniliśmy zwycięzców:

Paulina K.

Marta K.

Paulina M.

Urszula T.

Joanna W.

Z każdą z tych osób skontaktujemy się prywatnie.

Gratulujemy!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również