-Reklama-

Konkurs na Dzień Dziecka! Wygraj gigagrę Dobble XXL!

Pamiętasz swoją ulubioną zabawę z dzieciństwa? Podziel się z nami swoimi wspomnieniami i zgarnij fantastyczną nagrodę - gigantyczne Dobble!

-Reklama-

Wspólnie z marką Rebel zapraszamy Was do udziału w konkursie „MOJA UKOCHANA ZABAWA Z DZIECIŃSTWA”. Wygraną jest niebanalna, uwielbiana przez wszystkich gra Dobble w nowej odsłonie. Jeśli kochacie Dobble, na pewno spodoba się Wam ta powiększona wersja gry, w którą możecie grać nie tylko w domu, ale i w parku, w ogrodzie lub na plaży.

Dobble XXL – TAKIEJ GRY JESZCZE NIE BYŁO!

Pokaźne opakowanie skrywa 20 „kart” wykonanych z wytrzymałego materiału PVC, z których każda ma 45 centymetrów średnicy. Dzięki temu Dobble XXL doskonale nadaje się do aktywnych zabaw na świeżym powietrzu.

Podstawowa zasada rozgrywki pozostaje niezmienna – naszym celem jest odnalezienie i wskazanie identycznych symboli, zanim zrobią to przeciwnicy. Dowolne dwie karty z zestawu zawsze łączy dokładnie jeden wspólny obrazek. Jednak w tej wersji zajdziemy zupełnie nowe warianty rozgrywek indywidualnych i drużynowych oparte o ruch. 

Więcej o grze – TUTAJ

Wygraj grę Dobble XXL na Dzień Dziecka!

W naszym konkursie możesz wygrać tę super gigagrę!

Odpowiedz na pytanie: „Jaka była Twoja ukochana gra/zabawa z dzieciństwa?”. Podziel się z nami swoimi wspomnieniami. Odpowiedź wyślij na adres [email protected] w tytule wpisując „Konkurs Dobble XXL”. Na zgłoszenia czekamy do 30. maja 2022 roku. Spośród przesłanych odpowiedzi nasza redakcja wybierze najciekawsze, a zwycięzcę nagrodzimy grą Dobble XXL.

Rozstrzygniecie konkursu 1.06.2022.

EDIT: Laureatką konkursu zostaje kaja350 – serdecznie gratulujemy!
Ze zwyciężczynią skontaktujemy się mailowo.

Regulamin konkursu – TUTAJ

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również