-Reklama-

Jestem załamana i zmęczona… Mamy pomóżcie!

Macierzyństwo, pomijając jego niezwykłość i cudowność, bywa zwyczajnie męczące - tak na co dzień... Każda z nas ma wtedy gorsze momenty...

-Reklama-

Macierzyństwo, pomijając jego niezwykłość i cudowność, bywa zwyczajnie męczące – tak na co dzień… Każda z nas ma wtedy gorsze momenty…

Mamy jestem załamana i przemęczona… Nie wiem co robić ;/ jestem z moim narzeczonym juz ponad 5 lat, planujemy ślub, mamy prawie 9 miesięczna córkę. Co prawda, córka była można powiedzieć „wpadką”, bo dzieci planowaliśmy trochę później po ślubie, ale oczywiście bardzo się cieszymy od początku, szczególnie ja. Problem w tym, że z całym domem i opieką nad dzieckiem jestem praktycznie sama… Mieszkamy daleko od moich rodziców i rodziny, narzeczony pracuje jako kierowca, jeździ międzynarodowo, czasem nie ma go po 3 tygodnie i potem jest tydzień w domu. Jak go nie ma, to wiadomo ja robie wszystko przy dziecku i w domu, ale jak jest chciałabym żeby mi pomógł, ale on mówi że nie wie co ma robić… Boi się przewijać, kąpać, przebierać mała itp, na początku bardzo mi pomagał i robił wszystko, a teraz nie chce… Rozmawiamy zawsze szczerze i mówię mu otwarcie, że musi mi pomagać, bo chce mieć chwile dla siebie ale zawsze tak odwróci rozmowę, że i tak ja wszystko robię… Kocham go i moją malutką, ale nie mam już siły ;( nie wiem jak z nim rozmawiać, żeby znowu zaczął się angażować tak, jak na początku, gdy pojawiła się córka. Pomóżcie!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

1 KOMENTARZ

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.

Odpowiedz na proste pytania i zgarnij szczoteczkę elektryczną dla siebie i dziecka!

Przed wami kolejna super okazja. Tym razem możecie w łatwy sposób zgarnąć szczoteczkę elektryczną Oral-B dla siebie i dziecka. Wystarczy odrobina szczęścia!