-Reklama- Rowery - wybierz na Ceneo

Jak wygląda łożysko? [FOTKI]

Jest z naszym dzieckiem od początku i trzyma je przy życiu. O jego wartości słyszałyśmy wiele i wiemy jak jest ważne i odżywcze - w końcu coraz bardziej popularne jest jego... jedzenie (w różnych postaciach!), ale czy miałyście okazję przyjrzeć mu się z bliska podczas porodu?

-Reklama-

Jest z naszym dzieckiem od początku i trzyma je przy życiu. O jego wartości słyszałyśmy wiele i wiemy jak jest ważne i odżywcze – w końcu coraz bardziej popularne jest jego… jedzenie (w różnych postaciach!), ale czy miałyście okazję przyjrzeć mu się z bliska podczas porodu?

Co innego pępowina – to ona zwykle odgrywa ważniejszą rolę. Jej przecięcie ma symboliczne znaczenie. Łożysko pozostaje na drugim planie. Przyznam, że zawsze mnie interesowało to „coś” – niestety podczas dwóch swoich porodów jakoś nie miałam siły bliżej analizować wyglądu łożyska – co innego mój partner… jemu się nie spodobało.

Dzięki fotografiom Marry Fermont, z Fermont Fotografie, mogłam mu się trochę bliżej przyjrzeć. Też jesteście ciekawe?

Więcej zdjęć autorki możecie zobaczyć np. tu

źródło: fermontfotografie.nl

 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
411ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Jakie ćwiczenia warto wykonywać w ciąży?

Czas ciąży nie powinien być wolny od aktywności, szczególnie jeśli wcześniej nie byłaś typem "kanapowca". Nie wszystkie jednak ćwiczenia są wskazane w tym odmiennym stanie.

Joga dla kobiet w ciąży – zapisz się na bezpłatne zajęcia!

Joga to jedne z bezpieczniejszych zajęć dla kobiet w ciąży. Zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Oczywiście, zanim zaczniemy jakąkolwiek aktywność,...

9 ciekawostek o dzieciach urodzonych w lutym

Twój maluch urodzi lub urodził się w lutym? Sprawdź, co o twoim dziecku mówi miesiąc jego urodzin! Oto rzeczy, których nie wiedziałaś o dzieciach urodzonych w drugim miesiącu roku.

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

Mamy polecają Mamom – zagłosuj na produkt miesiąca!

Mamy wiedzą co dobre dla ich dzieci, dlatego rozpoczynamy głosowanie na produkt miesiąca. Weź udział w plebiscycie i wybierz produkt, który cenisz w macierzyństwie.