-Reklama-

Dlaczego ciąża działa na facetów podniecająco?

Odłóżmy na bok twoje samopoczucie i zaniżoną samoocenę. Twój mężczyzna nie patrzy na ciebie przez pryzmat dodatkowych kilogramów i osłabionej formy. Jego naprawdę twoja ciąża może kręcić. Czasem nawet bardziej niż długonogie, szczupłe modelki. Dlaczego seks w ciąży tak dobrze smakuje?

-Reklama-

Wszyscy wiemy, że ciężarne emanują jakimś wewnętrznym blaskiem. Jeśli dobrze się czują w swoim stanie i potrafią się nim cieszyć – przykuwają uwagę wielu mężczyzn i kobiet. Jest w ciężarnej jakaś tajemnica, aura seksualności, która naprawdę potrafi działać podniecająco. Gdy byłam w ciąży, osobiście nigdy nie mogłam zrozumieć swojego męża, który nie mógł się powstrzymać, by mnie nie dotykać, obłapiać, całować – często publicznie. Prawił mi o wiele więcej komplementów niż wcześniej, co ja odbierałam jako jego litość. Myślałam, że robi to z grzeczności i chce mnie podbudować, bo sama bardzo krytycznie na siebie wówczas patrzyłam. Szczególnie, gdy w 8. miesiącu nie mieściłam się już w nic innego oprócz jego bluz. Jak miałam się niby czuć atrakcyjnie? Mocno wątpiłam więc w szczerość tego, co mi mówił. Aż do momentu, gdy nie będąc już w ciąży, napotkałam znajomą, która spodziewała się dziecka i z której emanowała jakaś niebywała energia seksualna. Widziałam rozpalone spojrzenie jej męża, który nie mógł się od niej odkleić. Widziałam szczerość tego uczucia, widziałam te iskry w oczach i nawet jej pozazdrościłam. U mnie po ciąży wszystko wróciło do normy :). Skończył się swobodny, spontaniczny seks w ciąży. Zmalało libido a utrata kilogramów po ciąży dotknęła też moich kobiecych atrybutów. Nie byłam już Kim Kardashian.

Dlaczego ciąża działa na facetów podniecająco?

Więcej testosteronu

Ciąża partnerki jest dla mężczyzny powodem do dumy i takim swoistym dowodem własnej męskości. Faceci lubią opowiadać, jakie to z nich ogiery. Ciąża jest dla nich takim trofeum. Nikt im nie zarzuci, że w łóżku nie dają rady. Poza tym to takie samcze – kobieta w ciąży to wyraźny sygnał, że zajęta. Facet ma poczucie, że to jego zdobycz. Na dodatek partnerka nosi w sobie także cząstkę niego i nic już tego nie zmieni. Jednym słowem – flaga została wbita na zdobytym szczycie.

Seksowna ciążówka

Partnerka w ciąży podnieca z kilku powodów. Jeden to ewidentna zmiana w seksbombę – rośnie pupa, rośnie biust. Ten drugi nawet o kilka rozmiarów. Mężczyzna otrzymuje więc niezły prezent od losu. Nagle jego kobieta może równać się z wieloma biuściastymi gwiazdkami, na które do tej pory tylko sobie patrzył. A teraz może podotykać, popieścić, wycałować. Na dodatek w pewnym momencie dostrzegł, że jego ciężarna kobieta zaczyna inicjować akty seksualne, staje się bezpruderyjna i ma coraz większe potrzeby seksualne. Czy nie ma prawa czuć się jak w raju?

Wzmocnione uczucie

Ciąża zwykle scala partnerów, zbliża jeszcze bardziej – także pod względem uczuciowym. Dziecko jest dopełnieniem miłości i potrafi jednoczyć. Uczucie między przyszłymi rodzicami staje się trwalsze i głębsze, ma już silne podstawy. Mężczyźni dobrze się z tym czują, cenią sobie te magiczne chwile oczekiwania na dziecko. W końcu maluch to owoc miłości i namacalny dowód prawdziwości uczucia.

Dziś radzę wszystkim ciężarnym – korzystajcie z tej dobroci ile się da. Wykorzystujcie zwiększone zainteresowanie swoich partnerów i wysokie libido, póki pewne rzeczy możecie robić swobodnie i spontanicznie. Ta bliskość relacji damsko-męskiej między przyszłymi rodzicami ma ogromne znaczenie dla związku. to po prostu szansa, by dać się ponieść miłosnemu szaleństwu jak kiedyś – gdy się w sobie dopiero zakochiwaliście. Fajnie to przeżyć po raz kolejny. Na dodatek z tym samym facetem.

Przeczytaj jeszcze:

seks w ciąży – pytania i odpowiedzi
8 wstydliwych pytań, które nurtują w ciąży

Autor: iguana
foto: pixabay.com
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

1 KOMENTARZ

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również