-Reklama-

Te poradniki o żywieniu dzieci to bestsellery!

Na rynku znajdziecie wiele książek o żywieniu dzieci, więc wybór tych właściwych pozycji może być trudny. Chcemy wam zaprezentować sprawdzone tytuły, które sami polecamy. Te książki znacząco ułatwiają rozszerzanie diety u niemowląt i stanowią świetny drogowskaz w karmieniu małych dzieci.

-Reklama-

„Żywienie dziecka w pierwszym roku życia”

Praca zbiorowa: Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska Ewa Sypnik-Pogorzelska Monika Stromkie-Złomaniec Magdalena Czyrynda-Koleda

Ten poradnik, napisany przez zespół doświadczonych dietetyczek, które same są mamami, rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowląt. Karmić naturalnie? Jeśli tak, to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Jak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada?

Rodzice znajdą tu porcję wiedzy oraz inspirację do gotowania dla maluszka. Autorki przygotowały bowiem przepisy na smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci w pierwszym roku życia. Oto bezpieczne wprowadzenie do bogatego świata smaków!

Książka zawiera:

  • 130 sprawdzonych przepisów na śniadania, obiady i kolacje oraz słodkie, ale zdrowe przekąski dla maluszka.
  • Najbardziej aktualny stan wiedzy o zasadach żywienia niemowląt i prawidłowym rozszerzaniu diety dziecka w pierwszym roku życia.
  • Najnowsze informacje o karmieniu piersią i karmieniu sztucznym.
  • Informacje o responsive feeding.
  • Rady, kiedy wprowadzać produkty o stałej konsystencji, produkty alergizujące, soki; jak często karmić dziecko; jaką porcję podawać; jak rozpoznać, czy dziecko się najadło. Plus i minusy gotowych dań w słoiczkach oraz przygotowywanych samodzielnie.
  • Informacje na temat BLW i diety wegeteriańskiej u dziecka.  


Autorki książki – Magdalena Czyrynda-Koleda, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, Ewa Sypnik-Pogorzelska i Monika Stromkie-Złomaniec – są specjalistkami do spraw żywienia pracującymi na co dzień w warszawskich poradniach dietetycznych.

Książka do kupienia TUTAJ

„Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór”

Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, Ewa Sypnik-Pogorzelska

 Wychowaj odważnego odkrywcę nowych smaków

  • Kompendium wiedzy na temat BLW
  • Niemal 100 przepisów na pełnowartościowe posiłki
  • BLISS, czyli zmodyfikowana wersja BLW  


Jak rozszerzać dietę dziecka? W jaki sposób sprawdzić, czy się najada i czy nie brakuje mu witamin? Zdaj się na intuicję i zaufaj swojemu maleństwu! Podaj mu kilka wartościowych pokarmów i pozwól zdecydować, co chce zjeść. Dziecko musi zapoznać się z jedzeniem – sprawdzić jego konsystencję, kolor, zapach i smak. Właśnie na tym opiera się metoda BLW.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do książki napisanej przez doświadczone dietetyczki i mamy.

Co w niej znajdziesz?

– Wskazówki dotyczące rozszerzania diety dziecka do pierwszego roku życia.

– Informacje o BLW – wprowadzaniu tej metody żywienia, jej głównych zasadach i zaletach.

– Przepisy na proste, smaczne i wartościowe posiłki nie tylko dla twojego dziecka, lecz także dla całej rodziny.

Książka do kupienia TUTAJ

Rozdajemy książki!

Jeśli chcesz otrzymać od nas książkę o żywieniu dzieci, napisz na nasz adres mailowy: [email protected] jaką książkę wybierasz. Pierwsze 5 osób, które zadeklarują wybór powyższych tytułów (po 5 osób dla każdego tytułu) otrzyma od nas książki!

Artykuł w ramach współpracy patronackiej

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również