-Reklama-

Świąteczne kolorowanki – 100 obrazków do wydruku!

Jak urozmaicić dzieciom oczekiwanie na święta? Kolorowanki świąteczne to świetny sposób na nudę, ale też sposób, by przybliżyć naszym pociechom ideę świąt oraz związane z nimi zwyczaje. Przygotowaliśmy dla Was 100 darmowych obrazków do kolorowania w tematyce zimowej i świątecznej. Idealne zajęcie na grudniowy czas!

-Reklama-

Kolorowanie jest super!

Kolorowanie to bardzo kreatywne i proste zajęcie. Rozwija dziecko umysłowo i fizycznie, a przy okazji daje dużo radości. Efekt w postaci pokolorowanego obrazka może zawisnąć w pokoju malucha albo na rodzinnej lodówce. Warto też oddać się kolorowaniu wspólnie z dzieckiem – to zajęcie ma działanie terapeutyczne – uspokaja, zabiera stres, pozwala zapomnieć o troskach i jest po prostu przyjemne.

Świąteczne kolorowanki do wydruku

Poniżej znajdziecie najlepsze kolorowanki o tematyce zimowej i świątecznej do wydruku, za darmo! Zebraliśmy ich aż 100, byście mogli wybrać nie tylko ulubiony motyw, ale również i odpowiedni poziom trudności. Oto najlepsze świąteczne i zimowe kolorowanki dla dzieci i dorosłych. Kredki, flamastry, farby w dłoń i zaczynamy! Miłego kolorowania.

Jak to zrobić?

Wybierz obrazek spośród poniższych i zapisz go na swoim dysku lub otwórz w nowym oknie i wydrukuj. Jeśli nie posiadasz drukarki, a Twoje dziecko obsługuje np. tablet – ściągnij obrazek i otwórz go w programie graficznym, by można było go pomalować.

Kolorowanki z Mikołajem


Kolorowanki – renifery


Darmowe kolorowanki – pierniczki


Świąteczne kolorowanki – ozdoby choinkowe


Kolorowanki z choinką


Zimowe kolorowanki z bałwanem


Zimowe kolorowanki – prezenty


Kolorowanki – szklana kula


Darmowe kolorowanki – zimowe ubrania


Świąteczne kolorowanki – dzwonki


Kolorowanki na święta – sanie Mikołaja


Kolorowanki – domek z piernika


Kolorowanki z aniołkiem


Kolorowanki z roślinami świątecznymi


Darmowe kolorowanki – zimowe zwierzątka


Różne kolorowanki o tematyce świąt


Kolorowanki z elfami

Grafiki: canva

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Podobne artykuły