Portal parentingowy na sprzedaż!

Projekt Mamy Mamom to prawdziwy fenomen w polskim internecie i niekwestionowany lider w tematyce poradnictwa parentingowego w social media.

Strona łączy zalety bloga (bardzo popularną formą są np. recenzje produktów dla mam i dzieci) i portalu – szeroka współpraca z ekspertami takimi jak dietetyk, prawnik, położna, fizjoterapeuta itd. Z jednej strony fakt ten nadaje projektowi profesjonalizmu i prestiżu, z drugiej wiarygodności i zaufania jakim darzą mamy-mamom.pl mamy i kobiety w ciąży.

Mamy-mamom.pl to również funkcjonujący sklep z ebookami i potencjałem na sprzedaż innych produktów, czy nawet stworzenie platformy zakupowej dla Mam w typie marketplace prezentującej produkty z różnych grup i firm.

Strona w obecnej wersji istnieje od 2015 r. i od tego czasu zaczęły się także tworzyć strony na FB. Wszystkie osoby na naszych stronach dołączyły do nich w sposób organiczny, co widać chociażby na przykładzie aktywności i zaangażowania. Strona funkcjonuje w wersji mobilnej oraz posiada gotową siatkę reklamową. System zarządzania treścią (CMS) to WordPress, a sklep działa działa na silniku WooCommers.

Social media

W obszarze tematyki parenting i zdrowie, Mamy Mamom na pewno wyróżnia się ogromnym wsparciem w social mediachBardzo dobre wyniki potwierdzają także niezależne raporty oraz stale rosnąca społeczność. Obecnie treści promujemy na trzech stronach:

https://www.facebook.com/MamyMamom – mama i dziecko

https://www.facebook.com/CiazaDrogaMailowa – ciąża, połóg i początki macierzyństwa

https://www.facebook.com/Mamolada – polecenia zakupowe

Dla kogo zakup mamy-mamom.pl miałby najwięcej korzyści?

 • Pierwszą najbardziej oczywistą grupą będą Wydawnictwa – zarówno te duże, jak i mniejsze. Gotowa strona parentigowa to idealne rozwiązanie, by uzupełnić portfolio Wydawnictwa, ale nie tylko. Mamy-mamom.pl to tysiące zaindeksowanych treści, które mogą wzmocnić i zwiększyć zasięgi już istniejących portali parentingowych w Wydawnictwie.
 • Drugą grupą, która mogłaby wykorzystać potencjał mamy-mamom.pl są strony typu marketplace, które dzięki naszym treściom będą miały gotową przestrzeń na linkowania produktów i promowania ich w social mediach.
 • Mamy-mamom.pl wraz z kanałami w social mediach, to doskonałe miejsce dla promocji swoich własnych produktów dla firm z branże e-commerce, sklepów internetowych, czy marek sprzedających swoje produkty w internecie lub wytwarzających produkty dla dzieci.
 • Polecamy rozważenie zakupy marki także Agencjom i Domom mediowym, które dożywotnio miałyby do dyspozycji kanały do promowania treści dla swoich Klientów.
 • Mamy-mamom.pl to także doskonały pomysł na inwestycję dla Prywatnych inwestorów, którzy chcą po prostu zarabiać na posiadanym portalu i widzą potencjał w tej tematyce.

Co jest przedmiotem sprzedaży?

Przedmiotem sprzedaży jest:

 • portal mamy-mamom.pl (cały kontent) razem z domeną oraz prawami do marki
 • sklep razem z produktami oraz prawami autorskimi do produktów (w przypadku ebooków)
 • wszystkie kanały w social mediach

Jak portal zarabia na siebie?

Mamy-mamom.pl to ogromny potencjał, jeśli chodzi o współprace reklamowe. Klienci wybierają naszą stronę ze względu na dużą interakcję ze społecznością Mam. Bardzo popularną formą są u nas testowania produktów. To doskonała forma do zaprezentowania własnych produktów. Mamy bardzo sugerują się poleceniami innych kobiet z naszej społeczności. W jaki sposób zarabiamy?

 • współpraca bezpośrednio z Klientami (przez lata nawiązaliśmy współpracę ze znamy markami z branży parentigowej, ale nie tylko)
 • współpraca z agencjami reprezentującymi Klientów
 • generowanie leadów w różnych kampaniach dedykowanych dla kobiet i dzieci (CPL)
 • sklep z ebookami

Jakie jeszcze możliwości daje portal? (przykłady)

 • szkolenia dla Mam – zarówno z opieki nad dzieckiem, porad wychowawczych jak i aktywizujące kobiety zawodowo i inne
 • płatne treści PREMIUM – zarówno w obszarze portalu, jak i grup czy porad ekspertów
 • promocja treści z innych portali (w przypadku wydawnictwa) zarówno jako baza linków, jak i wykorzystanie kanałów social mediowych do promocji treści np. kobiecych czy zdrowotnych

Mamy mamom jako ceniona marka

Mamy-mamom.pl to nie tylko wysokiej jakości content i niezwykle aktywne social media, ale także bardzo silna marka, którą dostrzegają m.in. autorzy publikacji dla dzieci i rodziców, wydawnictwa czy organizatorzy wszelkich eventów dla rodziców. Jesteśmy patronem wielu publikacji książkowych oraz wydarzeń takich jak targi czy imprezy dla dzieci.

Patronat nad publikacjami

Dotychczasowi Klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami nie tylko ze względu na wysokie zasięgi jakie zapewniamy ich treściom, ale także za naszą lojalność i realną opinię zwrotną od Mam. To właśnie nasze Czytelniczki przyznają ocenę testowanym produktom, a Klienci „chwalą się” nimi w swoich komunikatach – na stronie, w sklepie, newsletterze czy na targach.

Znak jakości „Mamy mamom polecają” przyznawany wybranym przez czytelniczki produktom

Portal w aktualnej wersji istnieje od 2015 roku. To czas, w którym treści nasze treści wypozycjonowały się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Dzięki naszej wiarygodności, także nowe treści bardzo szybko indeksują się i zajmują dobre pozycje SERP wkrótce po publikacji. Wysokie zasięgi naszych treści wypracowujemy także dzięki postom i wspomnianej bardzo aktywnej społeczności.

Statystyki z 3 miesięcy

Statystyki Facebook Mamy Mamom – z 28 dni

Przykładowy zasięg postu na FB Mamy Mamom

Statystyki Facebook Ciąża-pytania i odpowiedzi

Przykładowy zasięg postu na FB Ciąża – pytania i odpowiedzi

3 lata z rzędu nasze fanpage były wyróżnione w zestawieniu najpopularniejszych wg SoTrender

Przykładowe marki, z którymi dotychczas współpracowaliśmy

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]