-Reklama-

Najpiękniejsze porodówki w Polsce – galeria

Marzy Wam się poród w miejscu, które niczym nie przypomina zimnych, szpitalnych wnętrz? Zobaczcie te sale porodowe! W nich można poczuć się jak w hotelu, a nie szpitalu!

-Reklama-

Najpiękniejsze sale porodowe w Polsce

One naprawdę istnieją! Rodząc w szpitalu już nie musisz znosić dyskomfortu przebywania w zimnych, pustych, białych pomieszczeniach. Coraz więcej porodówek w Polsce przechodzi gruntowne remonty i zaczyna oferować warunki zbliżone do tych domowych. Poród w takim miejscu jest na pewno przyjemniejszy, a stres jemu towarzyszący mniejszy. Zobaczcie te niezwykłe sale porodowe. Aż chce się… rodzić!

Wrocław. Szpital Ginekologiczno-Położniczy Medfemina

W ramach oddziału ginekologiczno-położniczego zlokalizowane są poza salami porodowymi pokoje pobytowe pacjentek w konfiguracji jedno- i dwu-osobowej. Wszystkie pokoje oddziału są klimatyzowane, posiadają dostęp do Internetu, wyświetlaczy multimedialnych, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. Pokoje zostały zaprojektowane tak aby pobyt w nich przypominał warunki luksusowego hotelu a nie szpitala.

Rzeszów. Szpital Pro-Familia

Porody odbywają się w jednoosobowych salach, które zapewniają niemal domową atmosferę i komfortowe warunki, a jednocześnie bezpieczeństwo. Wystrój sal przypomina zacisze domowej sypialni, co znacznie wpływa na obniżenie stresu. Każda sala ma też prywatną łazienkę z kabiną prysznicową. 

Warszawa. CENTRUM PORODÓW NATURALNYCH w Szpitalu Specjalistycznych im. Świętej Rodziny

Centrum Porodów Naturalnych Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny oferuje 3 apartamenty do porodu. W każdym z nich znajduje się salonik przeznaczony do porodu – z basenem oraz sąsiadujący z nim pokój dla mamy i dziecka, z aneksem kuchennym i łazienką. W takim miejscu mogą rodzić tylko te kobiety, które zostaną zakwalifikowane do porodu naturalnego bez znieczulenia.

Tychy. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Magrez

Trakt Porodowy szpitala Megrez tworzą 4 komfortowe pokoje porodowe o kwiatowych nazwach:

  • Pokój Lawenda z wanną porodową,
  • Pokój Wiśnia,
  • Pokój Stokrotka,
  • Pokój Chabry.

Każdy pokój porodowy wyposażony jest w udogodnienia dla pacjentek : piłki, materace, worki sako. Każdy pokój posiada własny, pełen węzeł sanitarny.

Gliwice. Szpital Wielospecjalistyczny

Szpital oferuje doskonale wyposażone, klimatyzowane sale zabiegowe i operacyjne, komfortowe i przytulne kameralne sale dla pacjentek i noworodka, możliwość pobytu w jednoosobowym pokoju (odpłatnie), nowoczesne, intymne warunki sal porodowych, przystosowane do: porodów wodnych i rodzinnych. Jedną z nowości jest profesjonalna wanna porodowa znajdująca się w odnowionej sali szpitala.

Oława. Zespół Opieki Zdrowotnej

Szpital posiada odnowione sale porodowe. Każda z trzech sal ma klimatyzację, własny, pełny węzeł sanitarny, miejsce dla osoby towarzyszącej i miejsce do badania i oceny noworodka. Stanowisko do porodu wyposażone jest w dostęp do gazów medycznych oraz pełne monitorowanie zarówno dla mamy jak i dziecka.

Kraków. Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego

Podobno najładniejsza porodówka w Krakowie. Szpital oferuje porody w przyjaznej  i domowej atmosferze. Do dyspozycji rodzących są jednoosobowe sale  porodowe wyposażone w drabinki, materace, liny, worki sako, krzesła, wannę oraz nowoczesne, w pełni regulowane łóżka porodowe – w sumie jest ich aż 61!

Poznań. Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny

W oddziale funkcjonuje 8 jednoosobowych Sal Porodowych przeznaczonych do porodu siłami natury. Każda sala wyposażona jest w profesjonalne, nowoczesne łóżko porodowe, łazienkę z prysznicem, KTG, stanowisko do nagrzewania noworodka oraz elementy wspomagające poród takie jak piłka, stołek porodowy. Pacjentki w trakcie pobytu w sali porodowej mogą korzystać z immersji wodnej.

Warszawa – Szpital Specjalistyczny Św. Zofii

Porody przyjmowane są w salach porodowych o różnej kolorystyce. Mają wdzięczne, owocowe nazwy: Morelowa, Pomarańczowa, Wiśniowa, Agrestowa, Śliwkowa, Orzechowa i Miętowa.

Warszawa – Przyszpitalny Dom Narodzin Centrum Medycznego „Żelazna”

Dom Narodzin to idealne miejsce dla kobiet, które marzą o naturalnym porodzie w warunkach domowych. W Domu Narodzin położne zapraszają w podróż do jednego z trzech pokoi porodowych: Paryż, Londyn, Rzym. Każdy pokój w Domu Narodzin jest pojedynczy, co oznacza, że znajduje się w nim tylko jedna kobieta rodząca z osobą towarzyszącą. Nie ma tu typowego łóżka porodowego oraz charakterystycznego sprzętu medycznego, a wystrój przypomina domową sypialnię. Wszystko po to, by przyszła mama czuła się przytulnie i komfortowo. W każdym pokoju do dyspozycji rodzącej jest także łazienka z prysznicem.

Warszawa. Szpital Medicover

Szpital odpłatnie oferuje doskonale wyposażone sale, jednoosobowe pokoje z indywidualną łazienką oraz TV i WiFi. Świetne warunki dla Ciebie, dziecka i odwiedzających. Komfort, bezpieczeństwo, troska – gwarancja prywatności i intymności.

Białystok. Poliklinika Arciszewscy

Elegancki wystrój kliniki oraz pokoi dla rodzących to nie wszystko. Sale porodowe są wyposażone w innowacyjne wanny porodowe. Szpital oferuje również nowoczesne łóżko dla rodzącej tzw. koło porodowe, które pozwala przyjmować rodzącej dowolną, a przy tym bardzo komfortową pozycję.

Zobacz jeszcze:

Wymarzony poród? W luksusie!
foto: Szpital Medfemina
-Reklama-

Musisz przeczytać

Chcesz, by Twoje dziecko szybko nauczyło się angielskiego? Zobacz, co radzi ekspert!

Każdy z nas chciałby, aby jego dziecko szybko i przyjemnie przyswajało naukę angielskiego. Czy jest to w ogóle możliwe? Tak! Razem z ekspertką - Olą Komadą, prezeską Edu Bears, współautorką metod nauczania angielskiego dla dzieci: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward's League, wyjaśniamy co jest najważniejsze podczas nauki języka u dzieci.

Back to School – najnowsze Trendy w modzie szkolnej

Powrót do szkoły to zawsze ekscytujący czas zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To okazja do spotkań z przyjaciółmi, zdobycia nowej wiedzy i odkrywania pasji. Jednak, aby móc w pełni cieszyć się z powakacyjnych miesięcy należy zadbać o odpowiednią garderobę, która sprawdzi się na szkolnych korytarzach i w trakcie aktywnego czasu wolnego. Dla najmłodszych moda jest sposobem na wyrażanie siebie i podkreślenie indywidualności, dlatego warto przyjrzeć się najnowszym trendom w ubraniach i obuwiu, które będą królować na szkolnych korytarzach w tym roku.

Klimatyzacja w pokoju dziecka – wyzwanie dla rodziców!

Tegoroczne lato jest naprawdę gorące, dlatego szczególną uwagę poświęca się temu, by temperatury nie zaszkodziły najmłodszym. Spacery w zacienionych parkach są niesamowicie przyjemne, w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia pomaga też picie wody – jak jednak zadbać o sprzyjający klimat w domu, a w szczególności w pokoju dziecka?

Podobne artykuły

Komentarze

5 KOMENTARZE

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Wielka premiera MAVKI!

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA. Leśna piosenka” niebawem dotrze do Polski! „MAVKA SHOW” to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełnym wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych. Przepiękną historię dziewczynki o imieniu MAVKA, która ukochała las i jego mieszkańców, będzie można podziwiać na największych scenach teatralnych naszego kraju już tej jesieni!

Gałganek Aliny – naturalny sposób na katar i zatoki

Katar i zatoki to częste dolegliwości, które mogą utrudniać oddychanie, powodować ból głowy, gorączkę i złe samopoczucie. Zanim sięgniemy po leki czy krople do nosa, warto spróbować naturalnego sposobu na udrożnienie dróg oddechowych - gałganka Aliny. Co to jest, jak działa i jak go zrobić? Oto kilka informacji na ten temat.

Dowiedz się, jak pomóc dziecku cierpiącemu na depresję! Kup tę książkę!

Nawet jeśli wydaje ci się, że jesteś najlepszym rodzicem dla swojego dziecka, nie musisz wiedzieć o walce, jaka toczy się w jego wnętrzu. Przeczytaj tę książkę, by wiedzieć i widzieć więcej. Depresja nie powinna być tematem tabu, szczególnie w czasach, gdy stała się tak powszechna.

Lekcje samobadania piersi w szkołach – Avon startuje z 2. edycją programu Normalne, że ich dotykam

Jak pokazuje najnowsze badanie Boob Census 2023i, przeprowadzone dla Avon, 34% polskich nastolatek czuje dyskomfort rozmawiając z rodziną na temat zdrowia piersi, a aż 57% twierdzi, że nie ma dostatecznej wiedzy w zakresie samobadania i rozpoznawania niepokojących symptomów. Jednocześnie 75% dziewcząt wskazuje, że jest to ważna kwestia i deklaruje zainteresowanie tematem, jeśli będzie poruszony w szkole. Na tę potrzebę zdobywania wiedzy przez młodych odpowiada Avon, który razem z partnerami – Fundacją Rak’n’Roll i Kliniką Ginekologiczną Gini, startuje z drugą edycją ogólnopolskiej kampanii o zdrowiu i samobadaniu piersi –Normalne, że ich dotykam.

Kupiliście zabawkę Fisher-Price? Należy wam się 40 złotych zwrotu!

Smyk ogłosił nową akcję dla swoich klientów. Ten, kto kupi zabawkę Fisher-Price, otrzyma zwrot 40 złotych na konto. Zabawki...