-Reklama-

Najpiękniejsze porodówki w Polsce – galeria

Marzy Wam się poród w miejscu, które niczym nie przypomina zimnych, szpitalnych wnętrz? Zobaczcie te sale porodowe! W nich można poczuć się jak w hotelu, a nie szpitalu!

-Reklama-

Najpiękniejsze sale porodowe w Polsce

One naprawdę istnieją! Rodząc w szpitalu już nie musisz znosić dyskomfortu przebywania w zimnych, pustych, białych pomieszczeniach. Coraz więcej porodówek w Polsce przechodzi gruntowne remonty i zaczyna oferować warunki zbliżone do tych domowych. Poród w takim miejscu jest na pewno przyjemniejszy, a stres jemu towarzyszący mniejszy. Zobaczcie te niezwykłe sale porodowe. Aż chce się… rodzić!

Wrocław. Szpital Ginekologiczno-Położniczy Medfemina

W ramach oddziału ginekologiczno-położniczego zlokalizowane są poza salami porodowymi pokoje pobytowe pacjentek w konfiguracji jedno- i dwu-osobowej. Wszystkie pokoje oddziału są klimatyzowane, posiadają dostęp do Internetu, wyświetlaczy multimedialnych, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. Pokoje zostały zaprojektowane tak aby pobyt w nich przypominał warunki luksusowego hotelu a nie szpitala.

Rzeszów. Szpital Pro-Familia

Porody odbywają się w jednoosobowych salach, które zapewniają niemal domową atmosferę i komfortowe warunki, a jednocześnie bezpieczeństwo. Wystrój sal przypomina zacisze domowej sypialni, co znacznie wpływa na obniżenie stresu. Każda sala ma też prywatną łazienkę z kabiną prysznicową. 

Warszawa. CENTRUM PORODÓW NATURALNYCH w Szpitalu Specjalistycznych im. Świętej Rodziny

Centrum Porodów Naturalnych Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny oferuje 3 apartamenty do porodu. W każdym z nich znajduje się salonik przeznaczony do porodu – z basenem oraz sąsiadujący z nim pokój dla mamy i dziecka, z aneksem kuchennym i łazienką. W takim miejscu mogą rodzić tylko te kobiety, które zostaną zakwalifikowane do porodu naturalnego bez znieczulenia.

Tychy. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Magrez

Trakt Porodowy szpitala Megrez tworzą 4 komfortowe pokoje porodowe o kwiatowych nazwach:

  • Pokój Lawenda z wanną porodową,
  • Pokój Wiśnia,
  • Pokój Stokrotka,
  • Pokój Chabry.

Każdy pokój porodowy wyposażony jest w udogodnienia dla pacjentek : piłki, materace, worki sako. Każdy pokój posiada własny, pełen węzeł sanitarny.

Gliwice. Szpital Wielospecjalistyczny

Szpital oferuje doskonale wyposażone, klimatyzowane sale zabiegowe i operacyjne, komfortowe i przytulne kameralne sale dla pacjentek i noworodka, możliwość pobytu w jednoosobowym pokoju (odpłatnie), nowoczesne, intymne warunki sal porodowych, przystosowane do: porodów wodnych i rodzinnych. Jedną z nowości jest profesjonalna wanna porodowa znajdująca się w odnowionej sali szpitala.

Oława. Zespół Opieki Zdrowotnej

Szpital posiada odnowione sale porodowe. Każda z trzech sal ma klimatyzację, własny, pełny węzeł sanitarny, miejsce dla osoby towarzyszącej i miejsce do badania i oceny noworodka. Stanowisko do porodu wyposażone jest w dostęp do gazów medycznych oraz pełne monitorowanie zarówno dla mamy jak i dziecka.

Kraków. Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego

Podobno najładniejsza porodówka w Krakowie. Szpital oferuje porody w przyjaznej  i domowej atmosferze. Do dyspozycji rodzących są jednoosobowe sale  porodowe wyposażone w drabinki, materace, liny, worki sako, krzesła, wannę oraz nowoczesne, w pełni regulowane łóżka porodowe – w sumie jest ich aż 61!

Poznań. Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny

W oddziale funkcjonuje 8 jednoosobowych Sal Porodowych przeznaczonych do porodu siłami natury. Każda sala wyposażona jest w profesjonalne, nowoczesne łóżko porodowe, łazienkę z prysznicem, KTG, stanowisko do nagrzewania noworodka oraz elementy wspomagające poród takie jak piłka, stołek porodowy. Pacjentki w trakcie pobytu w sali porodowej mogą korzystać z immersji wodnej.

Warszawa – Szpital Specjalistyczny Św. Zofii

Porody przyjmowane są w salach porodowych o różnej kolorystyce. Mają wdzięczne, owocowe nazwy: Morelowa, Pomarańczowa, Wiśniowa, Agrestowa, Śliwkowa, Orzechowa i Miętowa.

Warszawa – Przyszpitalny Dom Narodzin Centrum Medycznego „Żelazna”

Dom Narodzin to idealne miejsce dla kobiet, które marzą o naturalnym porodzie w warunkach domowych. W Domu Narodzin położne zapraszają w podróż do jednego z trzech pokoi porodowych: Paryż, Londyn, Rzym. Każdy pokój w Domu Narodzin jest pojedynczy, co oznacza, że znajduje się w nim tylko jedna kobieta rodząca z osobą towarzyszącą. Nie ma tu typowego łóżka porodowego oraz charakterystycznego sprzętu medycznego, a wystrój przypomina domową sypialnię. Wszystko po to, by przyszła mama czuła się przytulnie i komfortowo. W każdym pokoju do dyspozycji rodzącej jest także łazienka z prysznicem.

Warszawa. Szpital Medicover

Szpital odpłatnie oferuje doskonale wyposażone sale, jednoosobowe pokoje z indywidualną łazienką oraz TV i WiFi. Świetne warunki dla Ciebie, dziecka i odwiedzających. Komfort, bezpieczeństwo, troska – gwarancja prywatności i intymności.

Białystok. Poliklinika Arciszewscy

Elegancki wystrój kliniki oraz pokoi dla rodzących to nie wszystko. Sale porodowe są wyposażone w innowacyjne wanny porodowe. Szpital oferuje również nowoczesne łóżko dla rodzącej tzw. koło porodowe, które pozwala przyjmować rodzącej dowolną, a przy tym bardzo komfortową pozycję.

Zobacz jeszcze:

Wymarzony poród? W luksusie!
foto: Szpital Medfemina
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

5 KOMENTARZE

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również