-Reklama-

Najpiękniejsze porodówki w Polsce – galeria

-Reklama-

Marzy Wam się poród w miejscu, które niczym nie przypomina zimnych, szpitalnych wnętrz? Zobaczcie te sale porodowe! W nich można poczuć się jak w hotelu, a nie szpitalu!

Najpiękniejsze sale porodowe w Polsce

One naprawdę istnieją! Rodząc w szpitalu już nie musisz znosić dyskomfortu przebywania w zimnych, pustych, białych pomieszczeniach. Coraz więcej porodówek w Polsce przechodzi gruntowne remonty i zaczyna oferować warunki zbliżone do tych domowych. Poród w takim miejscu jest na pewno przyjemniejszy, a stres jemu towarzyszący mniejszy. Zobaczcie te niezwykłe sale porodowe. Aż chce się… rodzić!

Wrocław. Szpital Ginekologiczno-Położniczy Medfemina

W ramach oddziału ginekologiczno-położniczego zlokalizowane są poza salami porodowymi pokoje pobytowe pacjentek w konfiguracji jedno- i dwu-osobowej. Wszystkie pokoje oddziału są klimatyzowane, posiadają dostęp do Internetu, wyświetlaczy multimedialnych, każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. Pokoje zostały zaprojektowane tak aby pobyt w nich przypominał warunki luksusowego hotelu a nie szpitala.

Rzeszów. Szpital Pro-Familia

-Reklama-

Porody odbywają się w jednoosobowych salach, które zapewniają niemal domową atmosferę i komfortowe warunki, a jednocześnie bezpieczeństwo. Wystrój sal przypomina zacisze domowej sypialni, co znacznie wpływa na obniżenie stresu. Każda sala ma też prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.

Warszawa. CENTRUM PORODÓW NATURALNYCH w Szpitalu Specjalistycznych im. Świętej Rodziny

Centrum Porodów Naturalnych Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny oferuje 3 apartamenty do porodu. W każdym z nich znajduje się salonik przeznaczony do porodu – z basenem oraz sąsiadujący z nim pokój dla mamy i dziecka, z aneksem kuchennym i łazienką. W takim miejscu mogą rodzić tylko te kobiety, które zostaną zakwalifikowane do porodu naturalnego bez znieczulenia.

Tychy. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Magrez

Trakt Porodowy szpitala Megrez tworzą 4 komfortowe pokoje porodowe o kwiatowych nazwach:

  • Pokój Lawenda z wanną porodową,
  • Pokój Wiśnia,
  • Pokój Stokrotka,
  • Pokój Chabry.

Każdy pokój porodowy wyposażony jest w udogodnienia dla pacjentek : piłki, materace, worki sako. Każdy pokój posiada własny, pełen węzeł sanitarny.

Gliwice. Szpital Wielospecjalistyczny

Szpital oferuje doskonale wyposażone, klimatyzowane sale zabiegowe i operacyjne, komfortowe i przytulne kameralne sale dla pacjentek i noworodka, możliwość pobytu w jednoosobowym pokoju (odpłatnie), nowoczesne, intymne warunki sal porodowych, przystosowane do: porodów wodnych i rodzinnych. Jedną z nowości jest profesjonalna wanna porodowa znajdująca się w odnowionej sali szpitala.

Oława. Zespół Opieki Zdrowotnej

Szpital posiada odnowione sale porodowe. Każda z trzech sal ma klimatyzację, własny, pełny węzeł sanitarny, miejsce dla osoby towarzyszącej i miejsce do badania i oceny noworodka. Stanowisko do porodu wyposażone jest w dostęp do gazów medycznych oraz pełne monitorowanie zarówno dla mamy jak i dziecka.

Kraków. Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego

Podobno najładniejsza porodówka w Krakowie. Szpital oferuje porody w przyjaznej i domowej atmosferze. Do dyspozycji rodzących są jednoosobowe sale porodowe wyposażone w drabinki, materace, liny, worki sako, krzesła, wannę oraz nowoczesne, w pełni regulowane łóżka porodowe – w sumie jest ich aż 61!

Poznań. Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny

W oddziale funkcjonuje 8 jednoosobowych Sal Porodowych przeznaczonych do porodu siłami natury. Każda sala wyposażona jest w profesjonalne, nowoczesne łóżko porodowe, łazienkę z prysznicem, KTG, stanowisko do nagrzewania noworodka oraz elementy wspomagające poród takie jak piłka, stołek porodowy. Pacjentki w trakcie pobytu w sali porodowej mogą korzystać z immersji wodnej.

Warszawa – Szpital Specjalistyczny Św. Zofii

Porody przyjmowane są w salach porodowych o różnej kolorystyce. Mają wdzięczne, owocowe nazwy: Morelowa, Pomarańczowa, Wiśniowa, Agrestowa, Śliwkowa, Orzechowa i Miętowa.

Warszawa – Przyszpitalny Dom Narodzin Centrum Medycznego „Żelazna”

Dom Narodzin to idealne miejsce dla kobiet, które marzą o naturalnym porodzie w warunkach domowych. W Domu Narodzin położne zapraszają w podróż do jednego z trzech pokoi porodowych: Paryż, Londyn, Rzym. Każdy pokój w Domu Narodzin jest pojedynczy, co oznacza, że znajduje się w nim tylko jedna kobieta rodząca z osobą towarzyszącą. Nie ma tu typowego łóżka porodowego oraz charakterystycznego sprzętu medycznego, a wystrój przypomina domową sypialnię. Wszystko po to, by przyszła mama czuła się przytulnie i komfortowo. W każdym pokoju do dyspozycji rodzącej jest także łazienka z prysznicem.

Warszawa. Szpital Medicover

Szpital odpłatnie oferuje doskonale wyposażone sale, jednoosobowe pokoje z indywidualną łazienką oraz TV i WiFi. Świetne warunki dla Ciebie, dziecka i odwiedzających. Komfort, bezpieczeństwo, troska – gwarancja prywatności i intymności.

Białystok. Poliklinika Arciszewscy

Elegancki wystrój kliniki oraz pokoi dla rodzących to nie wszystko. Sale porodowe są wyposażone w innowacyjne wanny porodowe. Szpital oferuje również nowoczesne łóżko dla rodzącej tzw. koło porodowe, które pozwala przyjmować rodzącej dowolną, a przy tym bardzo komfortową pozycję.

Zobacz jeszcze:

Wymarzony poród? W luksusie!

foto: Szpital Medfemina
-Reklama-

Musisz przeczytać

Gry dla dzieci kreatywnych – bawią i rozwijają umiejętności!

W dobie elektroniki i wszelkich innych rozrywek tego typu, dobre gry planszowe są na wagę złota! Wybrałyśmy dla was kilka propozycji, które...

Mega rabaty na wyprawkę dla dziecka!

Wszyscy wiemy, że wyprawka dla dziecka to jest mega wydatek! Dlatego warto korzystać z takich okazji jak ta i kupić akcesoria i ubranka w naprawdę korzystnych cenach!

Nasze odkrycie miesiąca: Klub Szczęśliwej Mamy – dlaczego warto dołączyć do tej społeczności?

W sieci niewiele jest miejsc, w których przyszła mama może otrzymać pełne wsparcie bezpośrednio od ekspertów, ale też od innych mam. My...

Podobne artykuły

Komentarze

5 KOMENTARZE

Jesteśmy też tutaj

191,405FaniLubię
9,148ObserwującyObserwuj
410ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Kolorowanki dla dwulatka

Dwa lata to czas dynamicznego rozwoju dziecka, dlatego warto wspierać go rozmaitymi aktywnościami pobudzającymi jego mózg. Warto sięgnąć między innymi po obrazki do kolorowania. W tym artykule znajdziesz gotowe do wydruku kolorowanki dla dwulatka. Wspieraj swoje dziecko w rozwoju.

Najpiękniejsze cytaty o przyjaźni

Przyjaźń to jeden z najcenniejszych darów od losu. Na jej cześć powstało wiele utworów, na jej temat napisano wiele pięknych słów. Oto...

Gry dla dzieci kreatywnych – bawią i rozwijają umiejętności!

W dobie elektroniki i wszelkich innych rozrywek tego typu, dobre gry planszowe są na wagę złota! Wybrałyśmy dla was kilka propozycji, które...

Majtki okresowe. Czy to naprawdę działa?

Podpaski i tampony już dawno przestały być jedynym środkiem zabezpieczającym w czasie menstruacji. Kobiety coraz częściej stawiają na rozwiązania ekologiczne i zdrowsze....

Jak opiekować się noworodkiem? Radzi położna środowiskowa

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem....