-Reklama- Baseny i chemia basenowa - sprawdź na Ceneo

Najlepsze zdjęcia porodowe 2020

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów Porodowych właśnie ogłosiło zwycięzców Konkursu Fotografii Porodowej w 2020 roku! Te zdjęcia są magiczne!

-Reklama-

Co roku wybierane są najlepsze zdjęcia z porodów i co rok są to fotografie wywołujące ogromną ilość emocji. Zobaczcie zdjęcia, które w tym roku w fotografii porodowej zostały uznane za najlepsze. Trudno nie zgodzić się z werdyktem, bo każde zdjęcie jest piękne i wyjątkowe.

Jessica Vink, Holandia

https://www.instagram.com/p/B8RljF6lwGf/

Bree Garcia, USA

https://www.instagram.com/p/B8QFy3SFbFc/

Aleksandria Mooney, USA

https://www.instagram.com/p/B8PhBX7DX3o/

Natalie Weber, USA

https://www.instagram.com/p/BwLYEpmDZtF/

Kristy Visscher, Australia

https://www.instagram.com/p/B8PqveDFAjA/

Jana Brasil, Brazylia

https://www.instagram.com/p/B8RxxkTjK4I/

Martha Lerner, USA

https://www.instagram.com/p/B09wn5tAP1s/

Evelien Koote, Holandia

https://www.instagram.com/p/B8Ty6x3FHtL/

Zobacz jeszcze:

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.

Te triki pozwolą ci utrzymać porządek w domu bez zbędnego wysiłku!

Utrzymanie porządku w domu może być czasochłonne i często wymaga dużego wysiłku. Jednak istnieje wiele trików i strategii, które mogą pomóc i...