-Reklama-

Konkurs z OZNACZONE.PL

Razem z Oznaczone.pl zapraszamy do super konkursu, w którym do wygrania są fantastyczne, spersonalizowane naklejki i naprasowanki do oznaczania ulubionych przedmiotów dziecka.

-Reklama-

Dzieciom często przytrafiają się różne zguby. A to zniknie gdzieś na spacerze ukochana maskotka, a to w przedszkolu pomyli się czapeczka albo w szkole przepadnie piórnik. W takich chwilach każdy rodzic żałuje, że nie zabezpieczył odpowiednio wszystkich własności dziecka. A wystarczyłoby je po prostu oznaczyć i tym samym ułatwić przypadkowemu znalazcy dotarcie do właściciela zguby.

Mały wielki dramat

Któż z nas rodziców nie zna sytuacji, gdy ginie coś ważnego dla dziecka. Dzieci mają swoje ulubione rzeczy, z którymi się nie rozstają i każde zgubienie którejś z nich to dla pociech prawdziwy dramat. Dla rodzica zresztą też – bo zagubiony przedmiot ciężko zastąpić czymś innym, a próby poszukiwań często kończą się fiaskiem. Na szczęście takich „rodzinnych dramatów” da się uniknąć.

Oznaczone.pl – sposób na zagubione rzeczy

Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko bezpowrotnej utraty zgubionej przez dziecko rzeczy, oznacz ją zanim zaginie. Marka Oznaczone.pl to specjalista od sytuacji beznadziejnych. Dzięki jej fantastycznym produktom, rzeczy Twojego dziecka będą odpowiednio oznaczone i po zagubieniu łatwiej do was powrócą.

Oznaczone.pl to unikalny koncept spersonalizowanych etykiet, naklejek i naszywek, które można nanieść na niemal każdy możliwy przedmiot. Ogromnym atutem produktów tej marki jest ich jakość i estetyka wykonania. W dużej mierze zawdzięczają to profesjonalnym, holenderskim maszynom stosowanym w produkcji. Oznaczenia są więc bardzo trwałe, odporne na ścieranie, odklejanie czy pranie. Są też bardzo łatwe w aplikacji – możemy je nakleić, naprasować lub zastosować stemplowanie.

Oznaczone.pl oferują bardzo różnorodne formy oznaczeń dostosowane do powierzchni, na której mają się znaleźć. Na dodatek etykiety są po prostu bardzo ładne – możemy np. wybrać naklejki z postaciami Disneya, więc podobają się dzieciom oraz ich rodzicom. Stanowią pewnego rodzaju nawet dodatkową ozdobę, a dzieci dzięki temu chętniej tych oznaczeń używają.

Już teraz możesz wypróbować świetne produkty Oznaczone.pl i zgarnąć w naszym konkursie zestaw spersonalizowanych naklejek lub naszywek.

UWAGA! KONKURS!

By wziąć udział w konkursie, musisz:

  1. Polubić stronę OZNACZONE.PL NA FACEBOOKU
  2. Odpowiedzieć na 2 następujące pytania:
  • Wymień m.in. trzy bajki Disneya, z którymi marka OZNACZONE oferuje naklejki? (tu znajdziesz podpowiedź)
  • Jaka jest najcenniejsza rzecz dla Twojego dziecka, której zgubienie byłoby największym nieszczęściem?

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: [email protected] (w tytule maila KONKURS OZNACZONE.PL) do dnia 18.11.2019. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi dnia 20.11.2019.

NAGRODAMI W KONKURSIE SĄ:

I miejsce – Zestaw podstawowy Back2School

II miejsce – Zestaw naklejek na odzież z postaciami Disneya

III miejsce – Zestaw naprasowanek na odzież (50 naklejek)

Regulamin konkursu – TUTAJ

AKTUALIZACJA 20.11.2019

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Miło nam poinformować, że w naszym konkursie zwyciężyły następujące osoby:

I miejsce – Elżbieta Gryziak

II miejsce – Aleksandra Filipowska

III miejsce – Katarzyna Stępień-Witek

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE WSZYSCY UCZESTNICY KONKURSU OTRZYMUJĄ 30% ZNIŻKĘ NA PRODUKTY OZNACZONE.PL! Kody zniżkowe wyślemy mailowo.

GRATULUJEMY!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również