-Reklama- Suplementy diety - wybierz na Ceneo.pl

Konkurs! Wygraj innowacyjny laktator LOVI Expert 3D Pro

-Reklama-

Laktator to jedna z tych rzeczy, które znacząco ułatwiają życie mamom. Przekonaj się o zaletach innowacyjnego laktatora LOVI Expert 3D Pro i weź udział w konkursie.

Laktator Lovi Expert 3D Pro

LOVI Expert 3D PRO to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych marki. Posiada innowacyjny lejek 3D, który jest najbliższy naturalnemu karmieniu. W odróżnieniu od lejków klasycznych, nie tylko ssie, ale przede wszystkim uciska brodawkę. Lejek laktatora otacza i równomiernie uciska pierś, podobnie jak usta i język dziecka, pracując równocześnie w wielu wymiarach, powodując naturalny wypływ mleka. Dzięki ażurowej osłonie lejka 3D, umożliwia on kontrolę siły nacisku na brodawkę. Dzięki temu jest bardzo delikatny dla wrażliwych piersi mamy. Specjalna konstrukcja lejka zapobiega cofaniu się odciągniętego mleka, co umożliwia odciąganie mleka w półleżącej pozycji, wygodnej szczególnie po cesarskim cięciu.

Expert 3D Pro wyposażony jest w dwufazowy system odciągania pokarmu, inspirowany naturalnym rytmem ssania piersi przez dziecko. W pierwszej fazie stymulacji pobudza on gruczoły mleczne do pracy, naśladując szybkie ruchy dziecka, kiedy stara się ono pobrać pokarm. Natomiast w fazie drugiej następuje głębokie odciąganie, które jest odzwierciedleniem efektywnego pobierania pokarmu. Oba tryby mogą działać na 9 poziomach w zależności od indywidualnych preferencji mamy. Do większego komfortu użytkowania laktatora przyczynia się także cicha praca, która pozwala na dyskretne odciąganie w każdych warunkach, również przy śpiącym dziecku lub w nocy.

-Reklama-

Konkurs

Weź udział w naszym konkursie i wygraj laktator LOVI Expert 3D Pro.

Odpowiedz na pytanie: „Jak laktator Lovi Expert 3D Pro ułatwi mi codzienne życie?” i prześlij swoją odpowiedź na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując „Lovi Expert 3D Pro”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5.04.2022. Rozwiązanie konkursu 8.04.2022 w tym artykule.

Regulamin konkursu TUTAJ.

Powodzenia!

edit 8.04.2022

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Bardzo dziękujemy za liczny udział w naszym konkursie i fantastyczne odpowiedzi na pytanie konkursowe. Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy to, które nas najbardziej przekonało – jego autorką jest Pani Patrycja R….s

Gratulujemy Pani Patrycji!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Te książki będą wsparciem dla Twojego dziecka w nauce

Za kilka dni zacznie się nowy rok szkolny. Dla wielu dzieci będzie to pierwsze spotkanie ze szkołą, dla innych kolejny rok pełen wyzwań. By ułatwić swojemu dziecku naukę i wesprzeć je w rozwoju umysłowym, warto sięgnąć po odpowiednie książki. Oto wybrane przez nas propozycje, które szkolną edukację uczynią jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

PORÓD – wszystko, co musisz wiedzieć. KURS DLA MAM

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej mamy. Jak się do niego przygotować? Zobacz kurs dla mam.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
411ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Kolorowanki na Halloween do wydruku

Choć Halloween nie jest naszym rodzimym świętem, coraz więcej dzieci ma frajdę, gdy może je celebrować. Dzieci uwielbiają przebieranki, coraz popularniejsze stają się również odwiedziny u sąsiadów w celu otrzymania słodkości (cukierek albo psikus). Do tego wszystkiego można dodać jeszcze inne aktywności poświęcone tej okazji. Kolorowanki na Halloween to jedna z fajniejszych atrakcji dla najmłodszych.

Gry, które najlepiej ćwiczą pamięć dziecka

Dobra pamięć to jedna z najważniejszych życiowych umiejętności, dlatego warto o nią zadbać już od najmłodszych lat. Najlepszym wsparciem dla dzieci w rozwoju ich pamięci mogą być dobre gry planszowe. Oto przykłady gier, które zadbają o rozwój umysłowy twojego dziecka w zakresie pamięci i nie tylko!

SEA-BAND – bezpieczna i skuteczna metoda niwelowania nudności u kobiet w ciąży

Czy wiesz, że nudności i wymioty dotyczą ok. 80% kobiet w ciąży? Przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, są rozciągnięte w czasie i często utrzymują się nawet kilka tygodni. Nie wiesz w jaki sposób zniwelować tę uciążliwą dolegliwość? Poznaj SEA-BAND - oryginalne angielskie opaski akupresurowe sprawdzone przez miliony osób na całym świecie…

Wartościowe i pyszne posiłki dla rocznego dziecka. Poznaj zasady ich komponowania!

Chociaż roczniak stawia już pierwsze kroki i coraz sprawniej porozumiewa się z najbliższymi, to nadal jest małym dzieckiem, którego organizm ma wyjątkowe...

Farmy dyniowe już otwarte! Zobacz najlepsze z nich w sześciu regionach Polski

Nadejście października oznacza, że w mediach społecznościowych zaroi się od pięknych zdjęć z dynią w tle. Na terenie farm dyniowych nie tylko można zrobić niesamowitą sesję, ale też kupić dorodne pomarańczowe warzywa, skorzystać z ciekawych atrakcji dla całych rodzin i poczuć prawdziwy jesienny klimat. Redakcja magazynu Travelist przygotowała zestawienie najlepszych takich miejsc w 6 regionach Polski.