-Reklama-

Konkurs! Wygraj innowacyjny laktator LOVI Expert 3D Pro

-Reklama-

Laktator to jedna z tych rzeczy, które znacząco ułatwiają życie mamom. Przekonaj się o zaletach innowacyjnego laktatora LOVI Expert 3D Pro i weź udział w konkursie.

Laktator Lovi Expert 3D Pro

LOVI Expert 3D PRO to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych marki. Posiada innowacyjny lejek 3D, który jest najbliższy naturalnemu karmieniu. W odróżnieniu od lejków klasycznych, nie tylko ssie, ale przede wszystkim uciska brodawkę. Lejek laktatora otacza i równomiernie uciska pierś, podobnie jak usta i język dziecka, pracując równocześnie w wielu wymiarach, powodując naturalny wypływ mleka. Dzięki ażurowej osłonie lejka 3D, umożliwia on kontrolę siły nacisku na brodawkę. Dzięki temu jest bardzo delikatny dla wrażliwych piersi mamy. Specjalna konstrukcja lejka zapobiega cofaniu się odciągniętego mleka, co umożliwia odciąganie mleka w półleżącej pozycji, wygodnej szczególnie po cesarskim cięciu.

Expert 3D Pro wyposażony jest w dwufazowy system odciągania pokarmu, inspirowany naturalnym rytmem ssania piersi przez dziecko. W pierwszej fazie stymulacji pobudza on gruczoły mleczne do pracy, naśladując szybkie ruchy dziecka, kiedy stara się ono pobrać pokarm. Natomiast w fazie drugiej następuje głębokie odciąganie, które jest odzwierciedleniem efektywnego pobierania pokarmu. Oba tryby mogą działać na 9 poziomach w zależności od indywidualnych preferencji mamy. Do większego komfortu użytkowania laktatora przyczynia się także cicha praca, która pozwala na dyskretne odciąganie w każdych warunkach, również przy śpiącym dziecku lub w nocy.

Konkurs

Weź udział w naszym konkursie i wygraj laktator LOVI Expert 3D Pro.

Odpowiedz na pytanie: „Jak laktator Lovi Expert 3D Pro ułatwi mi codzienne życie?” i prześlij swoją odpowiedź na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując „Lovi Expert 3D Pro”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5.04.2022. Rozwiązanie konkursu 8.04.2022 w tym artykule.

Regulamin konkursu TUTAJ.

Powodzenia!

edit 8.04.2022

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Bardzo dziękujemy za liczny udział w naszym konkursie i fantastyczne odpowiedzi na pytanie konkursowe. Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy to, które nas najbardziej przekonało – jego autorką jest Pani Patrycja R….s

Gratulujemy Pani Patrycji!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Jak nauczyć dziecko zdrowo jeść?

Zdrowe odżywianie jest w dzisiejszych czasach ogromnym wyzwaniem, a żywienie najmłodszych to temat jeszcze trudniejszy i rodzący bardzo dużo pytań i wątpliwości....

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
412ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Mamy polecają Mamom – zagłosuj na produkt miesiąca! – kwiecień

Pomóż nam wybrać Produkt Kwietnia! Zagłosuj na swojego faworyta!

Moje dziecko nie chce jeść – co robić?!

Jako dietetyk, często się zastanawiam - co jest gorsze u dzieci: brak apetytu czy nadmierny apetyt? Na pewno nie ma wątpliwości co do...

5 skutecznych sposobów na jet lag – jak przetrwać zmianę czasu i cieszyć się wakacjami

Nawet najpiękniejsze wakacje mogą zacząć się nieprzyjemnie – od uciążliwych dolegliwości związanych z aklimatyzacją i zmianą stref czasowych. Czym jest jet lag? Dlaczego trudniej jest pod tym względem podróżować z zachodu na wschód? I w końcu – jak radzić sobie z tzw. chorobą długu czasowego? Radzi dr n. med. Piotr Kajfasz, internista, specjalista chorób zakaźnych, medycyny morskiej i tropikalnej z Grupy LUX MED.

Sezon na alergie – bądź gotowa!

Czy możemy przygotować dom na sezon alergii? Co możemy zrobić, by ułatwić sobie przetrwanie tych trudnych tygodni w roku? Zobaczcie nasze sposoby na ograniczenie alergenów w domu.

11 najdziwniejszych miejsc na poród

Urodzić w miejscu publicznym to chyba koszmar każdej ciężarnej. A jednak takie porody się zdarzają, choć na szczęście bardzo rzadko. Zobacz, w jakich dziwnych miejscach przychodzą na świat dzieci.