-Reklama-

Konkurs! Wygraj innowacyjny laktator LOVI Expert 3D Pro

-Reklama-

Laktator to jedna z tych rzeczy, które znacząco ułatwiają życie mamom. Przekonaj się o zaletach innowacyjnego laktatora LOVI Expert 3D Pro i weź udział w konkursie.

Laktator Lovi Expert 3D Pro

LOVI Expert 3D PRO to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych marki. Posiada innowacyjny lejek 3D, który jest najbliższy naturalnemu karmieniu. W odróżnieniu od lejków klasycznych, nie tylko ssie, ale przede wszystkim uciska brodawkę. Lejek laktatora otacza i równomiernie uciska pierś, podobnie jak usta i język dziecka, pracując równocześnie w wielu wymiarach, powodując naturalny wypływ mleka. Dzięki ażurowej osłonie lejka 3D, umożliwia on kontrolę siły nacisku na brodawkę. Dzięki temu jest bardzo delikatny dla wrażliwych piersi mamy. Specjalna konstrukcja lejka zapobiega cofaniu się odciągniętego mleka, co umożliwia odciąganie mleka w półleżącej pozycji, wygodnej szczególnie po cesarskim cięciu.

Expert 3D Pro wyposażony jest w dwufazowy system odciągania pokarmu, inspirowany naturalnym rytmem ssania piersi przez dziecko. W pierwszej fazie stymulacji pobudza on gruczoły mleczne do pracy, naśladując szybkie ruchy dziecka, kiedy stara się ono pobrać pokarm. Natomiast w fazie drugiej następuje głębokie odciąganie, które jest odzwierciedleniem efektywnego pobierania pokarmu. Oba tryby mogą działać na 9 poziomach w zależności od indywidualnych preferencji mamy. Do większego komfortu użytkowania laktatora przyczynia się także cicha praca, która pozwala na dyskretne odciąganie w każdych warunkach, również przy śpiącym dziecku lub w nocy.

Konkurs

Weź udział w naszym konkursie i wygraj laktator LOVI Expert 3D Pro.

Odpowiedz na pytanie: „Jak laktator Lovi Expert 3D Pro ułatwi mi codzienne życie?” i prześlij swoją odpowiedź na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując „Lovi Expert 3D Pro”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5.04.2022. Rozwiązanie konkursu 8.04.2022 w tym artykule.

Regulamin konkursu TUTAJ.

Powodzenia!

edit 8.04.2022

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Bardzo dziękujemy za liczny udział w naszym konkursie i fantastyczne odpowiedzi na pytanie konkursowe. Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy to, które nas najbardziej przekonało – jego autorką jest Pani Patrycja R….s

Gratulujemy Pani Patrycji!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również