-Reklama-

Kolorowanki na Halloween do wydruku

Choć Halloween nie jest naszym rodzimym świętem, coraz więcej dzieci ma frajdę, gdy może je celebrować. Dzieci uwielbiają przebieranki, coraz popularniejsze stają się również odwiedziny u sąsiadów w celu otrzymania słodkości (cukierek albo psikus). Do tego wszystkiego można dodać jeszcze inne aktywności poświęcone tej okazji. Kolorowanki na Halloween to jedna z fajniejszych atrakcji dla najmłodszych.

-Reklama-

Halloween – czy warto świętować?

Halloween to zwyczaj związany z przebierankami. Nie ma on nic wspólnego z kwestiami wiary, w kulturze amerykańskiej, w której jest bardzo popularny, jest po prostu okazją do dobrej zabawy. Ten potencjał coraz częściej dostrzegają również Polacy, a dzieci bardzo chętnie uczestniczą w różnych zajęciach związanych z celebrowaniem tego „święta”. Wycinanie lampionów z dyni, przebieranie się za różne postaci czy dekorowanie swoich domów cieszą małych i dużych.

Organizujesz halloweenowe party? Poza przekąskami halloweenowymi przyda się również jakaś atrakcyjna dla dzieci rozrywka. Kolorowanki na Halloween to świetny sposób na zabawę. Wystarczą flamastry i kredki i w kilka chwil piękne dzieła sztuki będą gotowe. Kolorowanki możesz również wykorzystać jako urozmaicenie zajęć w przedszkolu lub szkole. Pokolorowane obrazki mogą być następnie elementem wystawy z okazji Halloween.

Kolorowanki na Halloween do wydruku

Poniżej prezentujemy zbiór zabawnych i tylko trochę „strasznych” kolorowanek z motywami pasującymi do Halloween. Jeśli masz ochotę świętować tego dnia lub np. ozdobić swój dom fajnymi obrazkami, które zrobią klimat – sięgnij po te propozycje. Masz do wyboru kolorowanki z dyniami, czarownicami, duchami, pająkami i nietoperzami. Kolorowanki są darmowe, wystarczy kliknąć na zdjęcie i otworzyć je w drugim oknie, a następnie wydrukować.

źródło rysunków: canva

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również