-Reklama-

Jakie są dzieci urodzone w listopadzie?

Listopad to miesiąc, który kojarzy się z jesienią, mgłą, deszczem i zbliżającą się zimą. Jednak dla ludzi, którzy przyszli na świat w tym okresie, listopad ma wiele pozytywnych i ciekawych aspektów. Osoby urodzone w listopadzie mają bowiem wiele niezwykłych cech, które odróżniają je od innych. Oto kilka ciekawostek dotyczących ludzi urodzonych w listopadzie.

-Reklama-

Listopadowe dzieci mają dłuższe życie

Według badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu w Chicago, ludzie urodzeni w listopadzie żyją średnio o 7 miesięcy dłużej niż ludzie urodzeni w innych miesiącach. Powodem tego może być fakt, że osoby urodzone w listopadzie są mniej narażone na choroby sezonowe, takie jak grypa czy przeziębienie, ponieważ ich układ odpornościowy jest lepiej rozwinięty.

Są mniej podatne na niektóre choroby

Ludzie urodzeni w listopadzie mają również lepsze zdrowie niż ludzie urodzeni w innych miesiącach. Naukowcy z Uniwersytetu w Oxfordzie udowodnili, że osoby urodzone w listopadzie są najmniej narażone na stwardnienie rozsiane. Badania wykazały również, że są to osoby mniej od innych podatne na rozwój raka płuc i problemów z sercem. Są też mniej narażeni na astmę, alergie, cukrzycę i choroby tarczycy. Przyczyną tego może być wpływ światła słonecznego na rozwój płodu w łonie matki. Osoby urodzone w listopadzie były narażone na mniej światła słonecznego niż osoby urodzone w innych miesiącach, co mogło wpłynąć na ich geny i hormony.

Mają silny charakter

Ludzie urodzeni w listopadzie są znani ze swojego silnego charakteru i niezależności. Nie lubią podporządkowywać się innym i wolą robić rzeczy po swojemu. Są bardzo ambitni i dążą do realizacji swoich celów. Nie boją się wyzwań i ryzyka. Są też bardzo lojalni i wierni swoim przyjaciołom i rodzinie. Nie tolerują niesprawiedliwości i zawsze stają w obronie słabszych. Są też bardzo uczciwi i prawdomówni, co czasem może ich wpędzić w kłopoty.

Są bardzo kreatywne

Ludzie urodzeni w listopadzie mają bardzo rozwiniętą wyobraźnię i kreatywność. Potrafią znaleźć nietypowe rozwiązania problemów i tworzyć oryginalne dzieła. Są bardzo zainteresowani sztuką, literaturą, muzyką i nauką. Mają też duże poczucie humoru i lubią się bawić. Nie lubią nudy i rutyny. Są zawsze otwarci na nowe doświadczenia i przygody.

Listopadowe dzieci mają dwa znaki zodiaku

Ludzie urodzeni w listopadzie mogą należeć do znaku Skorpiona (23 października – 21 listopada) lub Strzelca (22 listopada – 21 grudnia). Skorpiony są znane ze swojej intensywności, pasji, zazdrości i tajemniczości. Strzelce są znane ze swojej optymistyczności, przygody, wolności i filozofii. Obie grupy mają silną osobowość i nie boją się wyrażać swoich opinii.

Ich szczęśliwe kamienie to topaz i cytryn

Mają dwa kamienie szlachetne. Ludzie urodzeni w listopadzie mogą mieć dwa kamienie szlachetne jako swoje talizmany: topaz i cytryn. Topaz symbolizuje miłość, lojalność, szczęście i zdrowie. Cytryn symbolizuje nadzieję, radość, sukces i bogactwo. Obie kamienie mają piękne, ciepłe kolory, które pasują do jesiennego nastroju.

Kwiat, który je symbolizuje to chryzantema lub storczyk

Dzieci urodzone w listopadzie mogą mieć dwa kwiaty jako swoje symbole: chryzantema i storczyk. Chryzantema symbolizuje przyjaźń, wdzięczność, szczerość i długowieczność. Storczyk symbolizuje elegancję, piękno, doskonałość i miłość. Obie rośliny mają wiele odmian i kolorów, które dodają uroku i różnorodności.

Stają się atrakcyjnymi ludźmi

Ludzie urodzeni w listopadzie mają coś w sobie, co przyciąga uwagę innych. Nie tylko są piękni zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Mają magnetyczną osobowość i tajemniczy urok. Są bardzo seksowni i zmysłowi. Potrafią uwieść każdego, kogo zapragną. Są też bardzo romantyczni i namiętni. Nie boją się okazywać swoich uczuć i emocji.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również