-Reklama-

Jak rozpoznawać autyzm i wspierać osoby w spektrum? Przeczytaj tę książkę!

Twoje dziecko jest autystyczne, a Ty czujesz się zagubiona w tej rzeczywistości? A może twoja pociecha nie ma diagnozy, ale niepokoją cię jej pewne zachowania? Na rynku właśnie pojawiła się książka, która rozwieje twoje wątpliwości i będzie dla ciebie ogromnym wsparciem w zrozumieniu świata dzieci ze spektrum.

-Reklama-

Czy niepokoi cię rozwój twojego dziecka i zastanawiasz się, jak i gdzie sprawdzić, czy nie ma autyzmu? A może już postawiono diagnozę i chcesz się dowiedzieć, jak mu pomóc? Bez względu na to, na jakim etapie jesteś, informacje, porady i wskazówki zawarte w tej książce pomogą ci zrozumieć skomplikowany świat dziecka ze spektrum autyzmu.

Autyzm. Poradnik dla rodziców i opiekunów. Jak rozpoznawać autyzm i wspierać osoby w spektrum” to książka, którą napisała Joanna Stalka-Jarska – terapeuta i nauczyciel.

Dowiesz się z niej:

  • czym jest spektrum autyzmu i jak się go diagnozuje,
  • jak zrozumieć swoje dziecko, oswoić i zaakceptować autyzm,
  • jaki nurt terapeutyczny i jaką placówkę edukacyjną wybrać,
  • jak rozwinąć komunikację i/lub mowę dziecka z autyzmem,
  • jakie są sposoby stymulowania rozwoju dziecka,
  • jak poradzić sobie z trudnymi zachowaniami podopiecznego.

A także:

  • jak uzyskać orzeczenie o niepełnosprawności i zapisać dziecko na darmowe zajęcia terapeutyczne,
  • przed jakimi wyzwaniami stoi cała wasza rodzina,
  • jak zadbać o siebie w trudnych chwilach.

Poradnik uzupełniają głosy ekspertów, którzy przybliżają sytuację oraz dostępne wsparcie dla dzieci w spektrum autyzmu i ich opiekunów, a także wierszyki logopedyczne pomagające stymulować mowę podopiecznego.

O autorce:

Joanna Stalka – terapeuta i nauczyciel wspomagający osób z autyzmem, oligofrenopedagog, trener metody wideotreningu komunikacji (VIT), terapeutka SI, familiolog, autorka wielu pomocy dydaktycznych i terapeutycznych dla dzieci i młodzieży z autyzmem oraz ich nauczycieli.

Mamy Mamom polecają!

Joanna Stalka-Jarska, będąc specjalistką w dziedzinie pedagogiki specjalnej, przekazuje czytelnikom nie tylko teoretyczną wiedzę na temat autyzmu, ale także praktyczne wskazówki dotyczące diagnozy, terapii i wsparcia dla osób z autyzmem oraz ich rodzin.

Książka ta jest nieocenionym źródłem informacji dla rodziców, opiekunów oraz wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć autyzm i w pełni wesprzeć osoby z autyzmem w ich życiu codziennym. Dzięki klarownemu przedstawieniu zagadnień oraz bogatej wiedzy autorki, można w przystępny sposób zgłębić tę tematykę i zdobyć umiejętności potrzebne do skutecznego wspierania osób z autyzmem. Jeśli zatem zależy ci na poszerzeniu swojej wiedzy na temat autyzmu i zdobyciu praktycznych narzędzi do pomocy, ta książka jest dla ciebie.

Książkę można kupić TUTAJ

Rozdanie!

Jeśli chcesz otrzymać egzemplarz książki, napisz do nas wiadomość na adres [email protected], w tytule wpisując „rozdanie książek o autyzmie”. W treści wiadomości napisz, dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić ta publikacja. 5 pierwszych osób, które prześlą przekonującego maila zostanie nagrodzonych książkami „Autyzm. Poradnik dla rodziców i opiekunów. Jak rozpoznawać autyzm i wspierać osoby w spektrum”

Patronat Medialny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również