-Reklama-

Domestos zmienia zasady gry i wprowadza na rynek innowacyjną pianę do czyszczenia toalety

-Reklama-

Opakowanie nowego Domestos Power Foam zostało specjalnie zaprojektowane, by działać do góry nogami. Dzięki temu innowacyjna, aktywna formuła piany dociera do najtrudniej dostępnych miejsc, przywierając mocniej i dłużej do czyszczonej powierzchni. Pozwala to na wyeliminowanie aż 99,9% zarazków*. Produkt nie zawiera wybielacza i ma przyjemny zapach, który dostępny jest w trzech wariantach: Arctic Fresh, Citrus Blast i Floral Fresh.

Uniwersalny spray

Domestos Power Foam może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz toalety. Nadaje się również do innych powierzchni łazienkowych takich jak płytki, umywalki, krany, lustra, szafki i prysznice. Pozostawia je lśniące czystością, wolne od zarazków i bezpieczne w użyciu.

*Zabija bakterie oraz wirusy osłonkowe

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Domestos Power Foam

Innowacyjna formuła piany zapewnia niezrównaną moc czyszczenia w trudno dostępnych miejscach, przywierając mocniej i dłużej do powierzchni. Dzięki temu eliminuje aż 99,9% zarazków. To produkt, który działa do góry nogami. Dostępny jest w 3 przyjemnych wariantach zapachowych i nie zawiera wybielacza. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz toalety, a także na innych powierzchniach łazienkowych.

Sugerowana cena: 17,99

art. sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również