-Reklama-

Dobry klimat z Gerber – wygraj wyjątkowe nagrody!

Marka Gerber jest świadoma, że troska o przyszłość najmłodszych nie kończy się na zdrowym żywieniu. Równie ważne jest pozostawienie im czystej planety z całym jej pięknem natury. Właśnie dlatego marka od lat podejmuje działania, mające na celu ograniczanie zmian klimatycznych. Chcesz zadbać o dobry klimat z Gerber? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody.

-Reklama-

Dobry klimat z Gerber – zasady konkursu

Celem konkursu „Dobry klimat z Gerber” jest promowanie troski o klimat i zrównoważony rozwój. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  1. Kupić w dowolnej drogerii Rossmann 4 produkty marki Gerber w słoiczkach, tubkach lub butelkach. Konieczne jest zachowanie paragonu fiskalnego potwierdzającego zakup.
  2. Wejść na stronę: www.dobryklimatzgerber.pl i wypełnić formularz konkursowy wraz z zadaniem konkursowym. Aby wygrać cenne nagrody, wystarczy dokończyć zdanie: „Dbanie o środowisko razem z Maluszkiem jest łatwe, wystarczy…”. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.
  3. Przesłać zgłoszenie konkursowe i zagrać o atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 18 września 2023 r. do 15 października 2023 r.

Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców

Uczestnicy konkursu „Dobry klimat z Gerber” mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Na zwycięzcę czeka voucher w wysokości 3500 zł na dowolne zakupy w sklepie RTV Euro AGD. Trzy kolejne osoby otrzymają krzesełko do karmienia maluszka o wartości 1399 zł. Dodatkowo każdego dnia 6 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych voucherem na zakupy w drogerii Rossmann w wysokości 200 zł.

Jak Gerber troszczy się o klimat?

Konkurs „Dobry klimat z Gerber” to tylko jedna z akcji mających na celu wspieranie ochrony środowiska i promowania idei zrównoważonego rozwoju wśród rodziców Maluszków. Marka Gerber od wielu lat podejmuje działania na rzecz dobra planety, by kolejne pokolenia wciąż mogły cieszyć się jej pięknem. Chcesz wiedzieć, jak Gerber troszczy się o klimat?

  1. Współpraca z lokalnymi rolnikami

Aby tworzyć najlepsze produkty dla najmłodszych, marka sięga po surowce ze sprawdzonych źródeł, powstałe w harmonii z naturą. Właśnie dlatego Gerber starannie dobiera swoich dostawców. Marka współpracuje z lokalnymi rolnikami, dbając przy tym o długofalowe relacje. Świeże marchewki i jabłka pozyskuje od polskich dostawców. Z niektórymi rolnikami współpracuje nawet od ponad dekady.

  1. Odnawialne źródła energii

Zmniejszenie śladu węglowego to jedno z największych wyzwań, jakie stoją przed współczesnymi producentami. Korzystanie z zielonej energii może w znaczący sposób obniżyć emisję gazów cieplarnianych do atmosfery. Właśnie dlatego Gerber stawia na odnawialne źródła energii. Rzeszowska fabryka pozyskuje energię elektryczną wyłącznie ze źródeł odnawialnych.

  1. Rolnictwo regeneracyjne

Zdrowa gleba, pełna dobroczynnych mikroorganizmów, to podstawa wartościowych plonów. Troszcząc się o klimat, Gerber wspiera rolnictwo regeneracyjne. Taki model produkcji ma na celu ochronę naturalnych zasobów gleby i wody oraz zwiększenie bioróżnorodności. W ramach rolnictwa regeneracyjnego podejmowane są działania, które zwiększają żyzność gleby i zatrzymywanie w niej CO2 oraz ograniczają emisję gazów cieplarnianych. Gerber ideę rolnictwa przyjaznego naturze realizuje m.in. poprzez stosowanie zielonych nawozów i kwasu humusowego. Rolnictwo regeneracyjne marka stosuje w przypadku uprawy jabłek i marchwi, wchodzących potem w skład produktów.

Troska o planetę marki Gerber nie kończy się na tych działaniach. Gerber podejmuje szereg innych proekologicznych inicjatyw. Poprzez zmianę opakowań na łatwiejsze w recyklingu, oszczędne gospodarowanie wodą i energią czy korzystanie z ekologicznych surowców realizuje ideę życia w zgodzie z naturą na co dzień.

Chcesz działać na rzecz planety razem z marką Gerber? Nie zwlekaj, już dziś zarejestruj swoje zgłoszenie konkursowe! Dbaj o klimat z Gerber i zdobywaj cenne nagrody.

wpis gościnny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również