-Reklama-

Zatorland, park tysiąca przygód!

Zatorland to miejsce wyjątkowe, gdzie przygoda goni przygodę. Tutaj jednego dnia możecie zobaczyć ponad 100 gatunków dinozaurów, stanąć oko w oko z gigantycznymi owadami czy przenieść się do fascynującego świata antycznych mitów! Do tego poszaleć na karuzelach, rollercoasterze i powspinać się w parku linowym! Razem to ponad samodzielnych 50 atrakcji!

-Reklama-

Zatorland to miejsce wyjątkowe, gdzie przygoda goni przygodę. Tutaj jednego dnia możecie zobaczyć ponad 100 gatunków dinozaurów, stanąć oko w oko z gigantycznymi owadami czy przenieść się do fascynującego świata antycznych mitów! Do tego poszaleć na karuzelach, rollercoasterze i powspinać się w parku linowym! Razem to ponad 50 samodzielnych atrakcji!

Zatorland to wyjątkowy Park usytuowany w miejscowości Zator, która przez wielu uznawana jest za rozrywkową stolicę Polski, ponieważ słynie z najlepszych parków rozrywki. Zatorland składa się z aż trzech parków tematycznych: Największego w Europie Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Gigantycznych Owadów oraz Parku Mitologii. Fascynująco czas możecie spędzić również w Lunaparku. Nic dziwnego, że Zatorland otrzymał nagrodę Travelers’ Choice portalu TripAdvisor.

Co więcej, wszystkie parki dostępne są w ramach jednego biletu, który możecie kupić na miejscu w kasie (gdzie zrealizujecie także Bon Turystyczny), lub on-line na https://bit.ly/Zatorland_bilety_MamyMamom. Wybierając tę drugą opcję, unikniecie ewentualnych kolejek do kas – od razu z obszernego parkingu wkroczycie w niezwykły świat Zatorlandu i dacie się porwać przygodom.

Cztery parki, cztery światy!

-Reklama-

Park Ruchomych Dinozaurów znajduje się w gęstym lesie, przez który prowadzą wygodne ścieżki. Tutaj, pomiędzy drzewami, w gęstych krzakach, czy na mokradłach królują prastare dinozaury. Możecie podziwiać ponad 100 naturalnej wielkości figur tych wspaniałych gadów. Co ważne, dinozaury ruszają się, wydają dźwięki, a nawet wchodzą w interakcje z gośćmi.

Z Parku Ruchomych Dinozaurów możecie łatwo przejść do Parku Mitologii. Ten z kolei w większości usytuowany jest na środku… urokliwego jeziorka. Figury bogów, herosów i potworów można podziwiać z pokładu tramwaju wodnego lub z wynajmowanej na miejscu łódki.

Park Owadów to zupełnie inny świat. Położony jest na otwartej przestrzeni, gdzie nie brakuje atrakcji, ale i miejsc relaksu. Tutaj możecie zobaczyć szczegóły budowy oczu ważki, skrzydeł osy, czy przestraszyć się kleszcza wielkości konia!

Lunapark to miejsce, w którym skorzystacie z różnych atrakcji dla większych dzieci i dorosłych, takich jak wieża Drop’n’Twist, Szalona Tratwa Piracka, czy Dinorollercoaster. Na mniejszych czekają Karuzela Słoniki, Loteria, samochodziki i wiele, wiele innych. Doskonały widok na cały Zatorland oraz urokliwą Dolinę Karpia rozpościera się z gondolek Diabelskiego Młyna.

W Lunaparku mieści się także Dinogastronomia. Tu możecie wybierać w szerokim menu od szybkich dań, poprzez potrawy z grilla czy opcje fit. Tegoroczną nowością jest plac zabaw dla mniejszych dzieci, przy którym rozstawiono wygodne leżaki. Dzieci szaleją na różnych drabinkach i zjeżdżalniach, a dorośli relaksują się doskonałą Cafe Latte i deserem. Zresztą miejsc, gdzie można coś zjeść jest w Parku sporo. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Park pełen przygód

Różnorodność tematyczna wszystkich parków, ich specjalne usytuowanie i atrakcje sprawiają, że przy odrobinie wyobraźni wraz z dziećmi możecie wcielić się w różne role i przeżywać fascynujące przygody. W Parku Ruchomych Dinozaurów podziwiając ogromne, ruchome i ryczące dinozaury warto wziąć udział w Warsztatach Paleontologicznych, w których dzieci poznają pracę paleontologów, a przy okazji same mogą odkryć, korzystając ze specjalnego sprzętu, szczątki prastarych gadów i… zabrać je do domu. Las, w którym znajdują się dinozaury, pełen jest zakamarków, uroczysk czy tajemniczych miejsc. Nie każdy gość zauważy choćby porzuconą furgonetkę, na której karoserii widać ślady wielkich pazurów. Jej odkrycie to doskonały punkt wyjścia do zabawy w stylu jurajskiego parku.

W Parku Owadów, oprócz gigantycznych figur przedstawicieli tych zwierząt, znajduje się również rewelacyjne Miasteczko Ruchu Drogowego. Tutaj, wynajmując czterokołowe pojazdy napędzane siłą mięśni, można mknąć po krętych drogach, ucząc się przy tym znaków drogowych. Sporą atrakcją będzie też przejazd przez tunel czy zaparkowanie pod wielkim Monster Truckiem! Małym fanom czterech kółek spodoba się też tor gokartowy. Całkiem małe morskie wilki mogą poćwiczyć wiosłowanie w basenie z łódkami.

W Parku Mitologii, o palmę pierwszeństwa wśród najlepszych atrakcji walczy przejażdżka wodnym tramwajem lub łódką po spokojnej toni płytkiego jeziorka oraz tegoroczna nowość, czyli park linowy „Zdobywcy Olimpu”. Pierwsza, jeśli tylko uruchomimy wspólnie z dziećmi wyobraźnię,może przerodzić się w fascynujący rejs piracki pośród antycznych wysp. A park linowy, ze swoimi 12 wieżami, których zdobycie zapewnia status bohatera, to wyzwanie dla wszystkich zwinnych i sprytnych dzieciaków. Dodajmy, że park ten jest w pełni bezpieczny. Przejście odbywa się specjalnie zabezpieczonymi korytarzami z wytrzymałej siatki, więc nie jest konieczne korzystanie z uprzęży.

Nie ma chyba drugiego miejsca w Polsce, które dawałoby tak wiele możliwości do przeżywania fascynujących, różnorodnych przygód wraz z dziećmi. Ogranicza Was tylko wyobraźnia! Nie wahajcie się i kupujcie bilet już dziś na https://bit.ly/Zatorland_bilety_MamyMamom

wpis gościnny
-Reklama-

Musisz przeczytać

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Te książki będą wsparciem dla Twojego dziecka w nauce

Za kilka dni zacznie się nowy rok szkolny. Dla wielu dzieci będzie to pierwsze spotkanie ze szkołą, dla innych kolejny rok pełen wyzwań. By ułatwić swojemu dziecku naukę i wesprzeć je w rozwoju umysłowym, warto sięgnąć po odpowiednie książki. Oto wybrane przez nas propozycje, które szkolną edukację uczynią jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
410ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

10 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie Twojego dziecka jesienią

Lato wyraźnie się od nas oddala, a to wiąże się ze zmianą pogody i wymianą garderoby. W przypadku dzieci jest jeszcze trudniej. Nasze pociechy ciągle rosną, więc ubrania zeszłoroczne na pewno już się nie przydadzą. Czas zatem udać się do sklepu po nowe rzeczy.

Zespół kuwady, czyli gdy mężczyzna też jest w ciąży

Gdy mężczyzna, którego partnerka jest w ciąży, zaczyna współodczuwać jej stan, zazwyczaj nie spotyka się ze zrozumieniem otoczenia. A tymczasem istnieje medyczna nazwa i poważne uzasadnienie takiego zjawiska. Zespół kuwady może dopaść każdego przyszłego tatę.

Sprzęty, w które warto wyposażyć się na jesień i zimę, jeśli masz dziecko

Jesień i zima przynoszą ze sobą dużą zmianę pogody, która nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie. Jeśli masz dziecko, warto wyposażyć się w sprzęty, które podniosą komfort życia w domu podczas zbliżających się miesięcy

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej online poświęconej szczepieniom ochronnym

Zapraszamy do udziału online w bezpłatnej konferencji naukowej organizowanej w ramach Projektu „Budowanie zaufania do szczepień ochronnych z wykorzystaniem najnowszych narzędzi komunikacji i wpływu społecznego”, kierowanej do ekspertów ze środowisk naukowych, akademickich, medycznych, psychologii społecznej, nowoczesnych technologii w zakresie medycyny, mediów oraz innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Metoda Ferbera, czyli zasypianie przez wypłakanie

Metoda Ferbera to jeden ze sposobów nauki samodzielnego zasypiania. Ma tyle samo zwolenników co przeciwników, bo opiera się na kontrowersyjnym dla wielu pozostawianiu płaczącego dziecka w łóżeczku. Jak dokładnie wygląda nauka zasypiania przez wypłakanie?