-Reklama-

Wyprawka szkolna – jak kupować, by nie zrujnować domowego budżetu?

-Reklama-

Zbliża się wrzesień i początek roku szkolnego, co wiąże się z dużymi wydatkami dla wielu rodziców. Zwykle dzieci należy zaopatrzyć nie tylko w nowe podręczniki, zeszyty, czy przybory szkolne, ale też plecaki, ciuchy, buty, czy stroje sportowe. Koszty się dodatkowo mnożą, kiedy w te rzeczy wyposażyć musimy kilkoro dzieci. Jak nie zrujnować domowego budżetu i pomimo wielu wydatków zachować płynność finansową? Rób zakupy online i skorzystaj z opcji “Kup teraz, zapłać za 30 dni”. Zobacz, jak to działa poniżej.  

Ile wydamy na wyprawkę szkolną?

Wydatki na szkołę rosną w Polsce z roku na rok. Z każdym kolejnym nowym początkiem roku szkolnego wydajemy na swoje dzieci coraz więcej pieniędzy. Z danych firmy Deloitte wynika, że rodzina wychowująca w Polsce jedno dziecko, w tym roku, zapłaci za wyprawkę szkolną średnio aż 1388 złotych. Oczywiście można się ubiegać o dodatek, jednak wynosi on jedynie 300+ złotych, co oznacza, że pokryje zatem mniej niż 1/4 kosztów zakupu całej wyprawki szkolnej. 

Na szczęście robiąc zakupy w internecie można nie tylko skorzystać z licznych promocji, ale również innowacyjnych rozwiązań, które pomagają nam właściwie gospodarować naszymi środkami finansowymi i robić nawet duże zakupy, bez nadwyrężania domowego budżetu. Mowa tutaj o płatnościach odroczonych, np. PayPo, które pozwalają klientom sklepów internetowych płacić za swoje zakupy później.

Jak działa opcja płatności PayPo – “Kup teraz, zapłać za 30 dni”?

Płatności odroczone PayPo pozwalają kupić produkty, otrzymać je ze sklepu, a zapłacić za nie nawet za 30 dni, bez dodatkowych kosztów. Dzięki tej opcji klienci sklepów internetowych mogą robić zakupy, nawet jeśli nie mają chwilowo wystarczających sum pieniędzy na koncie. Opłatę za zamówienie mogą uregulować np. po wypłacie. Jeśli potrzebują na spłatę więcej czasu, to mogą rozłożyć płatność na wygodne raty. 

Transakcje za pośrednictwem PayPo są bardzo proste, intuicyjne i bezpieczne. Robiąc zakupy w sklepie internetowym wystarczy tylko wybrać PayPo jako metodę płatności, a następnie, jeśli ma się już konto w PayPo, potwierdzić transakcję jedynie kodem SMS. W przypadku pierwszych zakupów z PayPo będzie trzeba podać swoje podstawowe dane, na postawie, których w kilka sekund otrzymuje się decyzję o odroczeniu płatności. To właściwie wszystko – PayPo opłaca zakupy klienta, a ten otrzymuje od sklepu swoje zamówienie i ma 30 dni, aby za nie zapłacić bezpośrednio do PayPo, beż żadnych dodatkowych kosztów. 

Dlaczego warto robić zakupy szkolne z PayPo?

Płatności odroczone pozwalają lepiej gospodarować swoim budżetem i wydatkami oraz zachować płynność finansową, nawet w przypadku, kiedy musimy zrobić spore zakupy, a chwilowo nie mamy na to środków. Dzięki 30 dniom, które otrzymujemy na zapłatę, możemy opłacić zakupy, np. po wypłacie. W przypadku, kiedy mamy więcej niż jedno dziecko, wydanie kilku tysięcy na początek roku szkolnego wydaje się być dość sporym obciążeniem naszego domowego budżetu, dlatego warto chociaż część tych zakupów zrealizować za pośrednictwem płatności odroczonych. Wtedy nie odczujemy tych wydatków aż tak mocno. 

Dodatkowo korzystanie z opcji płatności odroczonych jest o wiele korzystniejsze i bezpieczniejsze niż branie kredytów lub chwilówek na niezbędne wydatki związane z początkiem roku naszych dzieci. Takie rozwiązania wiążą się zwykle z dużymi odsetkami, a płacąc z PayPo masz aż 30 dni na spłatę zobowiązania, bez żadnych dodatkowych kosztów. 

Zakupy z PayPo możesz robić aż w ponad 5000 sklepach online, z różnych branż i kupować takie produkty, jak m.in. książki, ciuchy, buty, kosmetyki, akcesoria AGD czy RTV. PayPo znaleźć możesz w takich sklepach, jak chociażby: CCC, 5 10 15, Decathlon, Intersport, Media Markt, Answear, Sinsay, Reserved, Księgarnia PWN, Czytam.pl, Nieprzeczytanie.pl. Sprawdź wszystkie na paypo.pl.

Materiał zewnętrzny
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również